ردکردن این

مجوز های کار سریع تحت CUKTCA

مجوز های کار سریع تحت CUKTCA

تاریخ انتشار

رسیدگی پست برکسیت سریع به درخواست های مجوز کار برای بریتیش ها

افراد با ملیت بریتانیایی می توانند برای مجوز های کار سریع برای کار در کانادا درخواست دهند.

توافق نامه تجارت پست برکسیت بین کانادا و بریتانیا در روز 1 آوریل سال 2021 وارد اجرا شد. مردم بریتانیا که قبلا تحت CETA بودند می توانند تحت CUKTCA برای مجوز کار واجد شرایط شناخته شوند که مختص توافق نامه تداوم همکاری بریتانیا و کانادا می باشد. این برنامه های مجوز کار امکان رسیدگی سریع درخواست ها را فراهم می کند زیرا ارزیابی تاثیر بازار کار را به همراه ندارند.

اگر یک بریتانیایی هستید و در حال حاضر در کانادا تحت CETA مشغول به کار می باشید و می خواهید فرایند رسیدگی به مجوز کار شما سرعت بگیرد ، می توانید درخواست جدیدی برای CUKTCA پر کنید.

توافق نامه تجارت بریتانیا و کانادا پس از CETA مدل سازی می شود. در اینجا به برخی از برنامه های موجود برای بریتانیا اشاره می کنیم که مسئولان مهاجرتی تحت CUKTCA  آنها را مورد رسیدگی قرار می دهند.

 

ویزیتورهای تجاری

دو دسته از ویزیتورهای تجاری وجود دارند: ویزیتورهای تجاری کوتاه مدت و ویزیتورهای تجاری با اهداف سرمایه گذاری

ویزیتورهای تجاری کوتاه مدت می توانند در طی دوره شش ماهه به مدت 90 روز در کشور بمانند. آنها باید با هدف یک پروژه خاص وارد کشور شوند. برخی از وظایفی که آنه دارند شرکت در جلسات و مشاوره ها، تحقیق و طراحی، یا تحقیقات بازاریابی است. آنها نمی توانند کالاها و خدمات را بفروشند، یا در تامین خدمات مشارکت داشته باشند.

نمایش خبر  اکسپرس انتری: کانادا بزرگترین دراو مختص برنامه کاندیدای استانی خود را برگزار می کند

ویزیتورهای تجاری که با هدف سرمایه گذاری می آیند باید در یک موقعیت تخصصی یا مدیریتی مشغول به کار شوند. آنها مسئول یک نهاد هستند اما در معاملات مستقیم با عموم نقشی ندارند و نمی توانند از یک منبع کانادایی مبلغی دریافت کنند.

 

سرمایه گذاران

افراد اصلی درگیر یک سرمایه گذاری می توانند برای یک سال در کانادا بمانند، در شرایطی که امکان تمدید نیز برای آنها وجود دارد.

شروط سرمایه گذاری افراد زیر را شامل می شود:

  • افرادی که می خواهند در ظرفیت یک موقعیت نظارتی یا اجرایی سرمایه گذاری کنند.
  • سرمایه گذار هستند
  • توسط نهادی استخدام شده اند که تعهداتی دارد و در فرایند تعهد به سرمایه مشخصی است.

 

پیمانکاران و افراد متخصص

تامین کنندگان خدمات و متخصصان مستقل ممکن است از طریق CUKTCA وارد کانادا شوند. تفاوت هایی در مورد بخش هایی که دسته برای آنها واجد شرایط هستند وجود دارد، برای مثال، مدیران مالی ممکن است بعنوان افراد متخصص مستقل درخواست ندهند.

بطور کل، هردو باید خدماتی را برای کمتر از یک سال تامین کنند و برای ارائه خدمات واجد شرایط قرار داد ببندند.  همچنین، هردو دسته از متقاضیان باید دارای مدرک دانشگاهی یا یک گواهی بانشد که نشان دهد دانشی برابر با ویژگی های حرفه ایی دارند که بتوانند در منطقه مورد نظر کار کنند.

 

انتقالات داخل شرکتی

وقتی شرکت ها می خواهند کارکنان مهم خود را به کانادا انتقال دهند، ممکن است بتوانند تحت شروط داخل شرکتی این اقدام را انجام دهند. متقاضیان واجد شرایط باید منصب های ارشد، تخصصی یا مربیان آموزشی باشند.

نمایش خبر  کانادا دوره رسیدگی به درخواست های اکسپرس انتری را تا 60 روز کاهش می دهد

این افراد برای سه سال یا تا زمان قرارداد خود می توانند در کشور بمانند . ممکن است قرارداد یا اقامت برای 18 ماه تمدید شود.

 

تکنولوژیست های علمی و مهندسی

تکنولوژیست های علمی و مهندی که در کانادا پیشنهاد شغلی دارند باید تحت توافق نامه واجد شرایط باشند. کارفرما باید پیشنهاد شغلی را تحت پورتال کارفرما دولت کانادایی ثبت کند و 230 دلار بپردازد.

هردو دسته تکنولوژیست ها باید نشان دهند که ویژگی های لازم برای انجام وظایف در کانادا را دارا می باشند. ضوابط متفاوتی برای وظایف آنها وجود دارد. تفاوت اصلی اینست که پیمانکاران باید کارمند نهاد واقع در بریتانیا باشند و دارای تجربه کاری حداقل سه ساله باشند. متخصصان مستقل خویش فرما هستند و به تجربه کاری حداقل شش ساله نیاز دارند.

ضوابط خاصی برای هر بخش نیز وجود دارد. تکنولوژیست های مهندسی باید حداقل دارای مدرک سه ساله دانشگاهی  از یک موسسه فنی باشند. تکنولوژیست های علمی به مدرک سه ساله از یک موسسه مشخص شده در زمینه کشاورزیف معماری، بیولوژی، شیمی، ژئوفیزیک، معدن کاری و فیزیک نیاز دارند.