ردکردن این

نحوه امضای قرارداد با سماکاو

نحوه امضای قرارداد با سماکاو

قراردادهای سماکاو

قبل از اقدام به عقد قرارداد با سماکاو میتوانید نمونه قراردادها را با ترجمه و توضیح فارسی مطالعه کنید تا ذهنیت بهتری برای عقد قرارداد داشته باشید.

این صرفا نمونه کلی قراردادهای سازمان مهاجرتی سماکاو بوده و برای اشنایی شما با کلیت قرارداد ارائه شده است. در صورتی که تصمیم نهایی برای عقد قرارداد با این سازمان را دارید از همکاران ما در بخش امور قراردادها نسخه فقط انگلیسی با اطلاعات و موارد شخصی خود را درخواست نمایید.

برای ارتباط با کارشناسان امور قرارداد سازمان مهاجرتی سماکاو با ایمیل admin@samakav.com و یا شماره تلفن 17788192270+ مستقیم و یا از طریق واتس اپ در تماس باشید.

بسیار مهم: تمامی قراردادهای سازمان مهاجرتی سماکاو فقط و فقط با امضای خانم سمانه کاوئی معتبر بوده و فقط از طریق ایمیل سازمان برای شما ارسال خواهد شد.

از جواب دادن به هر ایمیلی که غیر از samakav.com@ برای شما ارسال شده جدا خوداری کنید و در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

ما همواره به صورت امن و برای مسائل مهم و اصلی از طریق ایمیل با شما در ارتباط هستیم، به همین دلیل لطفا از ارسال مدارک و ارائه اطلاعات خصوصی خود در شبکه های مجازی با ما جدا خوداری نمایید. مشاهده نمونه قراردادهای سماکاو

نحوه امضای قرارداد

امضای دیجیتال یکی از روش های ریاضی است که برای اعتبار سنجی و صحت یک پیغام در نرم افزار یا سند دیجیتال به کار برده می شود. این امضا در واقع با امضای الکترونیکی متفاوت است، در امضای الکترونیکی کاربر تنها تصویر امضای خود را در سند کپی و استفاده می کند. این نوع امضا، در واقع معادل امضای دست نویس و یا مهر تمبر خواهد بود. امضای دیجیتال امنیت بیشتری را برای کاربر ایجاد می کند و در واقع مشکلاتی که در اثر جعل هویت در ارتباطات دیجیتال به وجود می آید را کاهش می دهد.

با توجه به اینکه ما از سیستم امضای دیجیتال استفاده میکنیم قرارداد به صورت ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

 • در ایمیل ارسالی از سمت ما، دکمه سبز “open the document” را بزنید تا قرارداد نمایش داده شود.
 • با زدن دکمه صفحه ای برای شما باز خواهد شد که نیاز هست ابتدا دکمه زرد رنگ ” Agree and continue ” را بزنید
 • پس از مطالعه قرارداد دکمه زرد ” start ” را زده
 • مراحل را تا انتها ادامه دهید.
 • در قسمت client name نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد نمایید
 • در قسمت date تاریخ روزی را که در حال امضای قرارداد هستید را انتخاب کنید
 • سپس روی گزینه Signature بزنید.

امضای دیجیتال 2 مدل خواهد بود:

 • نوشتن نام و نام خانوادگی خود به عنوان امضا ( در قسمت Type) این روش پیشنهاد میشه
 • امضای خطی خود ( در قسمت Draw)
  سپس دکمه سبز “Accept and sign” را زده تا امضای شما در قرارداد درج شود.

در آخر گزینه “Finish” را زده تا امضای قرارداد نهایی شود

پس از این مرحله قرارداد به صورت اتوماتیک برای خانم سمانه کاوئی ایمیل خواهد شد تا توسط ایشان نیز امضا شود. پس از امضا از جانب ایشان قرارداد برای شما ایمیل خواهد شد.

روشهای پرداخت

نحوه پرداخت ریالی:

پرداخت به دو واحد ريال و دلار امکان پذیر می باشد که در صورت پرداخت ريالی در همان روز پرداخت قیمت دلار را از صرافی مورد اعتماد ما که اطلاعاتش به پیوست ارائه شده استعلام گرفته و آن را به شماره حساب صرافی در ایران واریز نمایید. سپس فیش پرداخی را به همراه قرارداد امضا شده برای ما ارسال نمایید.

نحوه پرداخت دلاری:

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت دلاری

روش اول

Beneficiary Bank: Toronto-Dominion Bank (TD Canada Trust)

Swift BIC: TDOMCATTTOR

Branch Address: Lonsdale & 14th,1400 Lonsdale Ave, North Vancouver, BCV7M 2J1 (Sub to 96400)

Beneficiary: Samakav Immigration Corp.

Transit/Branch: 96400

Institution#: 004

Account#: 5266139

روش دوم

از طریق ایمیل ترنسفر به آدرس ایمیل :

samaneh@samakav.com

سوالات متداول درباره قراردادهای سماکاو

برای جاب افر چقدر از مبلغ قرارداد را اول باید پرداخت کنیم؟
در حال حاضر (در دوران کرونا) مبلغ پیش پرداخت برای شروع پرونده جاب افر 2 هزار دلار خواهد بود

معنی موارد بند 12 قراردادهای کانادا
“در صورتی که اداره مهاجرت کانادا (CIC) یا سازمان (HRSDC) باید مستقیماً با مشتری تماس بگیرد، RCIC بلافاصله مورد را به مشتری اعلام خواهد کرد.
مشتری موظف است فوراً در مورد هرگونه تغییر در وضعیت تأهل، تغییر نام و نام خانوادگی، شهروندی یا تغییر آدرس فیزیکی یا اطلاعات تماس برای هر شخصی که در برنامه قرار دارد، RCIC را مطلع نماید.
مشتری می داند که آنها باید در اطلاعاتی که ارائه می دهند صحیح و صادق باشند و هرگونه نادرستی ممکن است این قرارداد را باطل کند، یا بر نتیجه برنامه تأثیر بگذارد.
مطابق ماده 13 قانون اخلاق حرفه ای ، در مواردی که چند مشتری در یک پرونده هست، اطلاعات هرکدام به صورت مجزا در نزد RCIC محرمانه میماند و امکان ارائه اطلاعات شخصی به فرد دیگر امکان ندارد.”

فسخ قرارداد Termination
“این توافق نامه پس از اتمام وظایف مشخص شده در قسمت 2 این توافقنامه خاتمه خواهد یافته.
این توافق نامه در صورت فسخ در نظر گرفته می شود اگر تغییرات اساسی در برنامه مشتری رخ دهد، و این باعث می شود خدمات با تفصیل در بخش 2 این توافق نامه غیر ممکن شود.
این موافقت نامه ممکن است پس از نوشتن (قبل از شروع هر فعالیتی)، توسط مشتری فسخ شود، در این زمان هرگونه هزینه و پرداخت ناخالص توسط RCIC به مشتری بازپرداخت می شود.
مطابق ماده 14 قانون اخلاق حرفه ای ، این توافق نامه می تواند پس از نوشتن (قبل از شروع هر فعالیتی) توسط RCIC خاتمه یابد ، مشروط بر اینکه انصراف باعث خسارت مشتری نشود.
این توافق نامه مطابق قوانینی است که در استان بریتیش کلمبیای کانادا وجود دارد.”

تغییر سیاست ها Change Policy
مشتری اذعان می کنند که اگر در روند پرونده، تغییراتی در سیاست های اداره مهاجرت کانادا و یا دولت کانادا صورت پذیرد، RCIC میتواند مفاد قرارداد را بسته به سیاست های جدید را با توافق مشتری تغییر دهد.

محرمانگی قرارداد Confidentiality
“کلیه اطلاعات و اسناد و مدارک بررسی شده توسط RCIC ، مورد نیاز CIC و سایر دستگاه های دولتی، و مورد استفاده در روند برنامه، به شخص ثالثی غیر از نمایندگان و کارمندان، بدون رضایت قبلی، ارائه نمی شود، مگر اینکه قانون و پلیس درخواست نماید. RCIC و کلیه نمایندگان و کارمندان RCIC نیز موظف به ضمانت محرمانه بودن ماده 8.1 و 8.5 قانون اخلاق حرفه ای هستند.
مشتری با استفاده از ارتباطات الکترونیکی و ذخیره اطلاعات محرمانه موافقت می کند. RCIC تمام تلاش خود را برای حفظ درجه بالایی از امنیت در ارتباطات الکترونیکی و ذخیره اطلاعات انجام خواهد داد.”

شرایط برگشت پول (refund polic) به چه صورت هست؟
“معنی فارسی بند 7 قرارداد (refund policy)
متقاضی تایید می کنند که دریافت ویزا یا وضعیت و زمان مورد نیاز برای انجام پروسه این درخواست فقط در اختیار اداره مهاجرت کانادا است و مشاور هیچگونه دخالتی در این امر ندارد.
با این حال، اگر این برنامه به دلیل خطا یا خطای بخشی از RCIC (مشاور) رد شود ، RCIC تمام هزینه های حرفه ای دریافت کرده را بازپرداخت می کند. مشتری موافق هست که هزینه های پرداخت شده برای خدمات ارائه شده در قرارداد است.
هر بازپرداخت صرفاً به با همان ارز دریافت شده به مشتری بازپرداخت خواهد شد
در صورت قطع برنامه به هر دلیلی غیر از خطا یا خطای RCIC ، هیچ بازپرداختی به مشتری نخواهد داشت.

در هنگام دریافت نتیجه با توجه به اینکه افسر گزارش دقیقی از اینکه چرا پرونده رد شده است ارائه مینماید، اگر مقصر مشاور و شرکت سماکاو باشد کل هزینه دریافتی به شما بازگشت داده خواهد شد ولی در غیر اینصورت اگر به هر دلیلی

ارائه مدارک جعلی
مشکلات امنیتی که دولت کانادا از ورود شما جلوگیری نماید
مشکلات بیماری که شما به واسطه آن مجوز ورود نگیرید
و …
پرونده شما را رد نماید هیچگونه بازپرداختی از سمت شرکت انجام نخواهد شد.
نکته مهم:
مبلغ پرداختی با همان واحد پولی به شما بازگردانده خواهد شد. در اینصورت تغییرات قیمت ارز در روند بازپرداخت ما تاثیری نخواهد داشت.”

قوه قهریه Force Majeure
“عدم موفقیت RCIC در انجام هر بند از این توافق نامه، در نتیجه شرایطی که بیش از کنترل خود باشد مانند محدودیت های دولت یا قوانین بعدی، جنگ، اعتصاب یا بلایای طبیعی برعهده RCIC نخواهد بود و روند پروسه تا برطرف شدن موضوع متوقف خواهد شد.
به عنوان مثال در دورانی که کشورها به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت ها و پروازهای خود را متوقف کردند، شرکت سماکاو نیز از این اتفاق مستثنی نبود و روند انجام پرونده ها تا زمان برگشتن کامل شرایط به حالت عادی متوقف خواهد شد.
بدیهی است در این مدت امکان فسخ قرارداد برای مشتری با درخواست بازگشت پرداختی وجود نخواهد داشت”

حل اختلاف Dispute Resolution
معنی بند 8 قرارداد Dispute Resolution
لطفاً توجه داشته باشید كه سمانه كاوئی عضو مشاورین مهاجرت شورای تنظیم مقررات كانادا (ICCRC) است و به همین موظف به رعایت اصول و قوانین این سازمان خواهد بود.
در صورت بروز اختلاف ، مشتری (ها) و RCIC تمام تلاش خود را برای حل و فصل موضوع بین دو طرف انجام می دهند. در صورت عدم دستیابی به نتیجه، مشتری باید شکایت را به صورت کتبی به RCIC ارائه دهد و 30 روز منتظر پاسخ مشاور RCIC بماند. در صورت عدم حل و فصل اختلاف ، مشتری میتواند روند شکایت را که توسط سازمان ICCRC پیگیری نماید.برای این کار به وبسایت این سازمان مراجعه نمایید
اطلاعات تماس ICCRC:
مشاورین مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا (ICCRC)
5500 North Service Rd.، Suite 1002
Burlington، ON، L7L 6W6
تلفن رایگان: 1-877-836-7543