ردکردن این

خدمات اسکان و ورود

خدمات اسکان و ورود

ورود برای بار اول به هر کشور نیاز به داشتن اطلاعات کافی از نحوه زندگی در آن کشور دارد تا بتوان هزینه ها را کنترل کرد. در این راستا سماکاو همراه شماست تا در ابتدای ورود به کانادا با مشکلات جانبی مهاجرت کمتر مواجه شوید.

مشاوره قبل از پرواز:

درباره ميزان پول نقد همراه، كالاهاى ممنوع، نحوه فريت بار از ايران و پر كردن فرم‌های مختلف در فرودگاه به شما مشاوره داده خواهد شد. (در مورد افرادی که با ویزای توریستی وارد می‌شوند در صورت درخواست متقاضی یک ساعت مشاوره مهاجرت جهت اقدام برای اقامت دائم توسط همکاران مشاور رسمی مهاجرت مجموعه ارائه می‌گردد، این مشاوره هزینه اضافه‌ای ندارد).

رزرو آپارتمان‌های مبله (يا هتل)

درباره رزرو محل سکونت با کلیه تجهیزات رفاهى، در بهترين مناطق و با نرخ‌های مختلف بسته به هزینه‌ای که در نظر گرفته‌اید مشاوره داده خواهد شد. معمولا خانه‌ها در ساختمان‌های مدرن با استخر، باشگاه ورزشى، سونا، سالن یوگا، سالن بیلیارد، سالن مطالعه، پارتى روم با آشپزخانه کامل و قابلیت رزرو اختصاصى، سالن کنفرانس باقابلیت رزرو اختصاصى، بالکن بزرگ، اینترنت فوق پرسرعت و تلویزیون کیبل می‌باشند و آپارتمان‌های اقتصادى و مقرون‌به‌صرفه اگرچه ممکن است همه این امکانات را نداشته باشند، اما همگی با امنیت کافی و مدیریت بسیار خوب بهره‌مند هستند.

پیکاپ فرودگاه

انتقال شما از فرودگاه تا مکان اسکان موقت توسط راننده ایرانی می‌باشد. حتما مقدار بار خود را ۴۸ ساعت قبل از پرواز با ما هماهنگ نمایید.

تدارک مواد غذایی و نوشيدنى

با توجه به اینکه در روزهای اول شما درگیر کارهای اداری خواهید شد ما تدارک مواد غذایی و نوشیدنی شما را (مخصوصا وعده صبح) در يخچال محل اجاره شما خواهیم داد.

تور آشنايى با شهر

در این تور شما را با محله‌های ايرانى، مراکز مهم و سایر اماکنی که نیاز هست بدانید آشنا خواهیم کرد.

مشاوره خريد بيزنس در كانادا

برخی با هدف سرمایه‌گذاری در کانادا وارد این کشور شده و ما شما را در این راه راهنمایی خواهیم کرد

تور مراكز خريد

ظرف مدت ۲ روز شما را با مهمترین مراکز خرید و مکان‌های توريستى و دیدنی آشنا خواهیم کرد و شما به همراه یک راننده ایرانی در این مدت تمامی مراکز را بازدید خواهید نمود.

کارت مترو و اتوبوس

با توجه به اینکه روزهاى اول شما وسیله نقلیه ندارید نیاز به استفاده از وسایل نقلیه عمومی دارید که ما برای شما کارت اتوبوس و مترو تهیه نموده که شما مشکلی از این بابت نداشته باشید.

خدمات عمومی:

 • دریافت بیمه درمانی دولتی

این مورد برای افرادی است که غیر از ویزای توریستی وارد کانادا شده باشند و با همراهی یک راهنما و راننده ایرانی برای دریافت آن اقدام خواهید کرد.

 • گشایش حساب بانکی

افتتاح حساب بانکی در کانادا کمی تفاوت دارد که در این راه به همراه یک راهنما و راننده ایرانی برای افتتاح حساب بانکی اقدام خواهید نمود.

 • دریافت sin number

این مورد برای افرادیست که به جز ویزای توریستی وارد کانادا شده باشند و با همراهی یک راهنما و راننده ایرانی جهت دریافت آن اقدام خواهید نمود.

 • تهیه تلفن همراه و کارت تلفن تماس ارزان با ایران

در برخی موارد تلفن‌های همراه ایران در کانادا غیر فعال شده و امکان استفاده از آن‌ها را نخواهید داشد و لذا مجبور به خرید گوشی جدید خواهید شد.

 • ترجمه رسمی مدارک و گواهینامه رانندگی

برای رانندگی در کانادا شما میتوانید با گواهینامه ایرانی خود تا مدت زمان مشخصی رانندگی کنید ولی لازمه آن ترجمه گواهینامه ایران توسط یکی از مترجمهای کشور کانادا می‌باشد.

 • تکمیل مدارک مزایای مالی برای کودکان

این همان Child tax benefit بوده که ویژه افرادی هست که جز به حالت توریستی وارد کانادا شده باشند.

 • تهیه بیمه درمانی خصوصی

اغلب بیمه‌های درمانی خصوصی با مبالغ مختلف ارائه می‌شود که ما به‌صرفه ترین گزینه را برای شما انتخاب خواهیم نمود.

 • تقاضای کارت اعتباری visa و یا Mastercard

گرفتن کارت‌های اعتباری در بدو ورود کار آسانی نیست. ما بهترین گزینه را پیش روی شما خواهیم گذاشت.

 • ارائه آدرس مطمئن جهت کلیه مکاتبات

در ابتدا شما مدتی آدرس ثابتی نخواهید داشت و اغلب مدارک و کارت‌ها به صورت نامه به محل سکونت شما ارسال خواهد شد. اگر ادرس ثابتی ارائه نکنید ممکن است مدرکی را دریافت نکرده و هزینه‌های سنگینی برای شما در برداشته باشد.

 • مشاوره و آموزش روش‌های حذف هزینه‌های غیرضروری و پایین آوردن هزینه‌ها

همواره سفر به یک کشور جدید شما را با موارد و مسائل جدیدی روبرو می‌کند که اگر از آنها اطلاع نداشته باشید مجبور هستید هزینه‌های از پیش تعیین نشده را متقبل شوید.

خدمات مادران باردار

 • مشاوره كامل و آمادگى قبل از پرواز با ماما
 • همراهی جهت معرفی به ماما
 • همراهی جهت معرفی به متخصص زنان و زایمان
 • همراهى جهت انجام آزمايش‌ها، سونوگرافی، خريد دارو و خريدهاى هفتگى
 • همراهی و راهنمایی جهت دریافت پاسپورت برای نوزاد
 • اجاره مسکن موقت مبله با کلیه تجهیزات با انتخاب متقاضی
 • استقبال در فرودگاه و انتقال به مکان اسکان موقت
 • هزينه هاى مربوط به رزرواسيون و مخارج بيمارستان بسته به بيمارستان و شرايط مادر

براى زايمان طبيعى بين ٧،٠٠٠ تا ٩،٠٠٠ دلار كانادا
براى سزارين بين ٨،٥٠٠ تا ١٤،٠٠٠ دلار كانادا

برای درخواست خدمات اسکان و ورود از طریق صفحه تماس با سماکاو، با ما در تماس باشید