ردکردن این

منیتوبا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی از ۲۹۶ نامزد مهاجرتی دعوت می کند

منیتوبا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی از ۲۹۶ نامزد مهاجرتی دعوت می کند

تاریخ انتشار

این استان در سال ۲۰۲۱ از ۷۸۶ نامزد دعوت کرده است.

منیتوبا در آخرین دراو برنامه کاندیدای استانی خود که در تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ برگزار شد از ۲۹۶ نامزد مهاجرتی دعوت به عمل آورد.

این سومین دراو ۲۰۲۱ برای برنامه کاندیدای استانی منیتوبا است. نیروهای کار متخصص و فارغ ‌التحصیلان بین ‌المللی از طریق سه روند زیر دعوت شدند:

  • نیروی کار متخصص در منیتوبا
  • روند تحصیلات بین المللی
  • کار متخصص برون مرزی

حداقل امتیاز توصیه نامه درخواست و توضیح علاقمندی مطابق زیر صادر شدند:

  • نیروی کار متخصص در منیتوبا: ۲۴۳ نامه درخواست و حداقل امتیاز ۵۱۴
  • نیروی کار متخصص برون مرزی: ۲۳ توسعه نامه درخواست و حداقل امتیاز ۶۷۶
  • روند تحصیلات بین المللی: ۳۳ توصیه نامه درخواست بدون ذکر شرکت امتیاز توضیح علاقمندی

به طور کل ۲۰ توصیه نامه درخواست به نامزدهای اکسپرس انتری تعلق یافت.

 

اکسپرس انتری

اکسپرس انتری روش اصلی است که کانادا از طریق آن درخواست های نیروهای کار متخصص را تحت مدیریت قرار می دهد. با درخواست مستقیم از طریق اکسپرس انتری می‌توان دعوت نامه اقامت دائم را به دست آورد. این دعوت نامه ها از سوی اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا صادر می‌شوند. علاوه بر این، می توان ابتدا وارد پول اکسپرس انتری شد و سپس دعوت نامه از یک استان مانند منیتوبا را به دست آورد. سپس بر اساس امتیاز سیستم جامع رتبه بندی ارزیابی می شوید و یک امتیاز دریافت می کنید که این امتیاز بر اساس فاکتورهایی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان به شما داده می شود.

نمایش خبر  منیتوبا برنامه کاندیدای استانی جدید را برگزار می‌کند و از ۲۹۹ متقاضی مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

متقاضیان با بالاترین امتیازات برای درخواست اقامت دائم از طریق دراو ‌های منظم اکسپرس انتری که هر دو هفته یکبار برگزار می شود دعوت می شوند.

در صورتی که بتوانید گزینش استانی را از یک استان مانند منیتوبا دریافت کنید، ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می کنید. این امتیاز اضافی دریافت دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را برای شما تضمین می کند.

 

در مورد برنامه کاندیدای استانی منیتوبا

اگر بخواهید از برنامه کاندیدای استانی بهره مند شوید باید از طریق برنامه استانی منیتوبا یک توضیح علاقمندی ثبت کنید. این اقدام به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از طریق روندهای نیروی کار متخصص برون مرزی و نیروی کار متخصص در منیتوبا یک توصیه نامه درخواست دریافت کنید.

سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی و همینطور ارتباط با این استان به متقاضیان از ۱۰۰۰ امتیاز یک امتیاز می دهد.

روند نیروهای کار متخصص برون مرزی و روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا به نحوه طراحی شده اند که به استان این امکان را می دهد تا آن دسته از متقاضیانی را برگزینند که می توانند به بهترین نحو نیازهای بازار کار را برآورده کنند.

متقاضیان برون ‌مرزی باید ارتباط خود با منیتوبا را از طریق داشتن ارتباط خانوادگی نزدیک، تجربه قبلی در منیتوبا و یا از طریق یکی از اقدامات استخدام استراتژیک منیتوبا اثبات کنند . در زمان درخواست نیاز به حضور در منیتوبا نیست.

به منظور دریافت دعوت نامه از طریق روند نیروی کار متخصص در منیتوبا نیاز به پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرما در این استان دارید.

نمایش خبر  دراو برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از 1017 متقاضی اکسپرس انتری دعوت می کند

فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود را در منطقه تکمیل می‌کنند، تحت روند دستورات بین المللی و در صورتی که نشان دهند مهارت های مورد نیاز استان را دارا می باشند می توانند یک توصیه نامه درخواست دریافت کنند