ردکردن این
دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری در دراور جدید برنامه کاندیدای استانی توسط انتاریو

تاریخ انتشار

انتاریو از آن دسته از نامزدهای اکسپرس انتری دعوت به عمل آورده است که ممکن است برای یک گزینش از طریق روند اولویت های سرمایه انسانی واجد شرایط باشند.

اونتاریو در ۲ فوریه، نامزد های مهاجرتی پول اکسپرس انتری برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل آورد.

۲۸۳ نامزد مهاجرتی با امتیاز سیستم جامع رتبه‌بندی بین ۴۶۶ تا ۴۶۷ دعوت شدند.

نامزدهایی که از طریق برنامه کاندیدای مهاجرتی آنتاریو دعوت شدند، ممکن است برای روند اولویت های سرمایه انسانی واجد شرایط باشند. این برنامه کاندیدای استانی به نیروهای کار خارجی با تجربه کار تخصصی فرصت اقامت دائم در انتاریو را می‌ دهد. در عوض، مهارت هایی که مهاجران با خود به برنامه کاندیدای استانی می آورند می‌تواند کمبودها در بازار کار اونتاریو را پر کند.

در این دراو برنامه کاندیدای مهاجرتی اونتاریو از نامزدهای اکسپرس انتری برای درخواست به گزینش استان دعوت به عمل آورد تنها اگر در یکی از ده شغل زیر دارای تجربه کاری بوده باشند.

  • مدیران بانکداری، اعتبار و سرمایه گذاری های دیگر.
  • مدیران تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی
  • مدیران خدمات تجاری
  • مدیران فروش حقوقی
  • حسابداران و حسابرسان مالی
  • تحلیلگران سرمایه و امور مالی
  • افراد حرفه ای در حوزه منابع انسانی
  • شغل های حرفه ای در حوزه مشاوره مدیریت تجاری
  • پرستاران و پرستاران بخش روانی
  • مسئولان توسعه تجارت و محققان و مشاوران بازاریابی

نامزدهای اکسپرس انتری دعوت شده باید نشان دهند که حداقل یک سال تجربه کاری در یکی از این مشاغل را دارا می باشند این نامزدها هنوز برای اقامت دائم درخواست می دهند و برای یک گزینش استانی درخواست می دهند که به طور موثری شانس آنها برای درخواست مهاجرت کانادایی در دور بعدی صدور دعوت نامه های اکسپرس انتری را بالا می برد.

نمایش خبر  سوپرایز یکشنبه: کانادا از ۲۷۳۳۲ متقاضی اکسپرس انتری دعوت می کند

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای ۳ برنامه مهاجرت فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی. نامزد های اکسپرس انتری برای یکی از این برنامه ها واجد شرایط شناخته می شوند.

زمانی که نامزدها در پول اکسپرس انتتری هستند دپارتمان مهاجرتی کانادا بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند، سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی و عوامل دیگر به آنها یک امتیاز می‌ دهد.

یک گزینش از سوی برنامه کاندیدای مهاجرتی به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز به امتیاز نامزدهای اکسپرس انتری اضافه می‌ کند. از آنجایی که اکثر دراو های اکسپرس انتری نامزدها را ملزم می کند تا امتیازی در ۴۰۰ داشته باشند، متقاضی که گزینش دریافت می کنند به راحتی می توانند دعوت نامه درخواست را برای اقامت دائم کانادا دریافت کنند.

سال گذشته انتاریو از ۶۷۱۶ نامزد اکسپرس انتری برای درخواست گزینش استانی از طریق روند اولویت‌های سرمایه انسانی دعوت به عمل آورد. این بزرگترین اکسپرس انتری در ارتباط با گزینش برنامه کاندیدای استانی در سال ۲۰۲۰ برگزار شد.