ردکردن این
دراو پایلوت فنی جدید بریتیش کلمبیا ۸۰ تا نامه صادر می کند

تاریخ انتشار

بریتیش کلمبیا از طریق یک دراو پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از فارغ التحصیلان بین المللی و نیروهای کار متخصص دعوت کرد.

بریتیش کلمبیا در دومین در آغاز سال جاری هشتاد دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی صادر کرده است.

در ۱۲ ژانویه تحت برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا پایلوت فنی انجام شد.

نامزد های مهاجرتی دارای پیشنهاد شغلی در بخش تکنولوژی ازطریق دراوهای هفتگی برای گزینش استانی دعوت می شوند.

متقاضیانی که در آخرین دراو دعوت شدند از دسته های فرعی فارغ التحصیلی بین المللی و نیروی کار متخصص تحت روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا بودند. نامزدهای دعوت شده به حداقل امتیاز ۸۰ احتیاج داشتند.

متقاضیان اکسپرس انتری که برای دریافت گزینش استانی از بریتیش کلمبیا درخواست دادند ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم رتبه بندی دریافت کردند و برای گرفتن دعوتنامه جهت رسیدن به اقامت دائم به کانادایی اولویت بندی می شوند.

هفته گذشته بریتیش کلمبیا یکی از اولین استانهای کانادایی بود که سال جدید را با صدور دعوت نامه هایی برای درخواست گزینش استانی آغاز کرد. در ۵ ژانویه ۲۰۲۱  کلا ۱۶۸ نامزد برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت شدند.

در طول آن دراو، متقاضیان تحت دسته های فرعی زیر دعوت شدند: نیروی کار متخصص، فارغ‌التحصیل بین المللی و سطح نیمه تخصصی یا مبتدی

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از یک سیستم امتیاز محور به نام سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی استفاده می کند این امتیازات تعیین می کنند که آیا یک نامزد در دور صدور دعوت نامه ها می تواند دعوت شود یا خیر. این امتیازات بر اساس چند فاکتور سنجیده می‌شوند این فاکتورها شامل تحصیلات، تعداد سال های تجربه کار مستقل، و داشتن پیشنهاد کار از بریتیش کلمبیا.

نمایش خبر  برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از 51 متقاضی مهاجرتی در دراو فنی دعوت می کند

متقاضیانی که توانایی درخواست را دریافت کردند اکنون ۳۰ روز کاری از زمان تاریخ دعوت نامه برای ثبت درخواست کامل در سیستم ثبت نام آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا زمان دارند. یک دعوت نامه ی درخواست تضمین می‌کند تا متقاضیان برای گزینش تایید خواهند شد.

پایلوت فنی، که در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است، پایلوت فنی یک روش سریع برای اقامت دائم کانادایی برای استعداد های بین المللی دارای پیشنهاد شغلی در یکی از شغل های مورد قبول حوزه فنی است.

پیشنهاد شغلی حداقل باید دارای یک سال اعتبار باشد و ۱۱۰ روز از زمان درخواست‌ باقی مانده باشد.‌

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا عنوان کرد پایلوت فنی از جذب نیروهای کار متخصص حمایت می‌کند و کمک می‌کند تا با گسترش پول استعداد هلی تکنولوژی استان نیازهای بازار کار را برآورده کنند.

پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از زمان تاسیس اش چندین بار تمدید شده است و درحال حاضر تا ژوئن ۲۰۲۱ در حال کار است.