ردکردن این

اونتاریو در دراو مشاغل تخصصی از ۹۸۶ متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت میکند

اونتاریو در دراو مشاغل تخصصی از ۹۸۶ متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت میکند

تاریخ انتشار

که متقاضیان دعوت شده گزینش استانی را از انتاریو دریافت کنند، ۶۰۰ امتیاز به امتیازشان به سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌ شود.

انتاریو در روز ۱۶ ژوئن از ۹۸۶ متقاضی اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۳۰۰ که برای گزینش استان درخواست داده بودند دعوت کرد.

برنامه کاندیدای مهاجرتی بعد از متقاضیانی که ممکن است از طریق مشاغل تخصصی اکسپرس انتری برای یک گزینش واجد شرایط شناخته شوند.

متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی امتیاز گرفته بودند امتیازشان بین ۳۰۰ تا ۳۷۹ امتیاز بود متقاضیان دعوت شده پروفایل خود را در بازه ی زمانی بین ۱ ژوئن  ۲۰۲۰ تا ۱ ژوئن ۲۰۲۱ ثبت کرده بودند.

اگر متقاضیان گزینش را دریافت کنند، تضمین می شود که در دوره بعدی صدور دعوتنامه ها اکسپرس انتری یک دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم ها دریافت خواهند کرد. این بدان دلیل است که تمام متقاضیان اکسپرس انتری که از یک برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته گزینش دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز به امتیاز شان اضافه خواهد شد.

برنامه کاندیدای مهاجرتی انتاریو با تمام متقاضیان دعوت شده تماس حاصل خواهد کرد و آنها ۴۵ روز کاری برای درخواست گزینش استانی زمان در اختیار دارند.

 

اطلاعات بیشتر در مورد روند مشاغل تخصصی اکسپرس انتری انتاریو

روند مشاغل تخصصی مرتبط با اکسپرس انتری اونتاریو یک روند برای اقامت دائم در اختیار متقاضیان دسته تجربه کانادایی و برنامه نیروی کار متخصص فدرال قرار می دهد. برنامه مهاجرتی اونتاریو از متقاضیان واجد شرایط برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل می آورد.

متقاضیان واجد شرایط در حال حاضر در انتاریو زندگی می کنند و دارای حداقل یک سال تجربه کار تمام وقت هستند و یا ممکن است معادل آن تجربه کار پاره وقت داشته باشند. آنها باید این تجربه کاری را در استان در یکی از مشاغل تخصصی عنوان شده تحت گروه ۶۳۳ یا گروه ۷۲ ،۷۳ یا ۸۲ تحت دسته بندی مشاغل ملی کانادا گذرانده باشند.

نمایش خبر  ده شغل مورد نیاز کانادا برای سال ۲۰۲۱

هیچ پیشنهاد شغلی تحت روند مشاغل تخصصی لازم نیست اما متقاضیان باید تمام شروط استانی و فدرال اجباری را برآورده کنند اولین گام برای آن که در این گزینش استانی در نظر گرفته شوند ثبت پروفایل در سیستم اکسپرس انتری می باشد.

 

اکسپرس انتری چیست؟

اکسپرس انتری سیستم مدیریت درخواست کانادا برای سه برنامه مهاجرتی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال, برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

 

متقاضیان در این برنامه ها مانند برخی از برنامه ‌های کاندیدای استانی بر اساس سیستم جامع رتبه بندی یک امتیاز دریافت می کنند. این امتیازات بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی به متقاضیان داده می شود. این فاکتورهای سرمایه انسانی شامل سن، تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی است.

 

زمانی که یک درخواست ثبت می‌ شود اداره مهاجرت کانادا تصمیم‌ گیری نهایی را انجام خواهد داد و تاییدیه اقامت دائم را در صورت پذیرش درخواست برای متقاضی ارسال خواهد کرد. گام نهایی برای مقیمان دائمی تایید شده اقامت در کانادا و درخواست برای یک کارت اقامت دائم است. در این مرحله این افراد از نظر رسمی تابع دائمی کانادایی محسوب می‌ شوند و ممکن است در نهایت برای شهروندی کانادا درخواست خود را ارائه دهند.