ردکردن این

دراو فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا : 89 دعوت نامه صار می شود

دراو فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا : 89 دعوت نامه صار می شود

تاریخ انتشار

تعداد دعوت نامه های صادر شده از سوی بریتیش کلمبیا از آغاز سال جاری به تعداد 11000 مورد رسیده است.

بریتیش کلمبیا در روز 30 نوامبر 2021، از طریق برنامه کاندیدای استانی  از 89 متقاضی مهاجرتی دعوت کرد.

متقاضیان از روندهای اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت تخصصی از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا در دراو عمومی دعوت نامه دریافت کردند.

بطور ویژه، دعوت نامه ها برای افرادی صادر شدند که از دسته های فرعی نیروهای کار متخصص، فارغ التحصیل بین المللی، و اکسپرس انتری و نیمه متخصص از روند های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت تخصص ها بودند.

حداقل امتیازات برای آن دراو 78 امتیاز بود

دراو جداگانه نیز تحت دسته های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت تخصص ها برگزار شد و متقاضیان مورد هدف که شغلشان تحت NOC 9621 ,NOC 0613 بودند دعوت شدند.  دراو به صدور 53 با امتیاز 104 منجر شد.

بریتیش کلمبیا در سال جاری بیش از 11000 دعوت نامه صادر کرده است.

 

درمورد برنامه کاندیدای استانی برتیشی کلمبیا

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا قصد جذب نیروهای کار خارجی را دارد که مهارت ‌های آنها مورد نیاز استان می‌باشد و قصد دارند به اقامت دائم کانادا دست یابند.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دارای دو روند مهاجرتی به نام ‌های مهاجرت تخصص‌ها و اکسپرس انتری است، که هر دوی آنها به دسته های فرعی تقسیم می شوند. این روند ها تحت مدیریت سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی بریتیش کلمبیا هستند. به منظور درخواست از طریق سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی در ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید و زمانی که این کار را انجام دادید، بر اساس فاکتورهایی مانند تحصیلات، تجربه کاری و تسلط بر زبان یک امتیاز دریافت می کنید.

نمایش خبر  انتاریو ۱۱۸۶ کاندید برنامه کاندیداتوری استانی را از همه جریان‌های پیشنهاد شغلی کارفرما دعوت می‌کند

متقاضیان با بالاترین امتیازات از دسته فرعی برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت می‌شوند.

اگر دعوت نامه را دریافت کنید ۳۰ روز کاری از زمان تاریخ صدور دعوت نامه برای تکمیل درخواست خود از طریق سیستم آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا زمان در اختیار دارید.

زمانی که بسته درخواست برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا خود را تکمیل کنید، نهایتا دو تا سه ماه در مورد تصمیم‌ گیری نهایی مطلع خواهید شد. اگر گزینش شما با موفقیت انجام شود برای درخواست اقامت دائم از طریق اداره مهاجرت کانادا تحت روند کاندیدای استان واجد شرایط خواهید بود این گزینش برای تقویت شش ماه از تاریخ تایید آن قابل قبول است.

گزینش برای تقریبا شش ماه از تاریخ تایید معتبر است.

بعنوان یک کاندیدای استانی، شما ممکن است ششصد امتیاز اضافی تحت CRS دریافت کنید و از اینرو به اندازه کافی امتیاز برای دریافت دعوت نامه درخواست دارید تا در طول دراو بعدی اکسپرس انتری بتوانید آن را دریافت کنید.