ردکردن این
من سال ها پیش DUI دریافت کردم. آیا میتوانم از کانادا دیدن کنم؟

تاریخ انتشار

 

کانادا برای کسانی که  DUI دارند برای ورود به کشور پیشنهاد می دهد.

مردم معمولاً می پرسند که آیا با وجود رانندگی تحت مستی و دارو در سال گذشته امکان سفر به کانادا را دارم؟

شاید این وضعیت ۲۰ سال پیش یا ۵ سال پیش بوده است.

اهمیتی ندارد که این موضوع برای چند سال پیش است همچنان باید چند مورد را مد نظر داشته باشید.

کانادا قوانینی را برای افرادی که قصد ورود به کشور دارند در نظر دارد. اگر شما در این وضعیت هستید باید قوانین مربوطه را بدانید. به نحوی که در این صورت توسط مسئولان مرزی کانادا هنگام ورود از ورود شما اجتناب نشود. کانادا می تواند متوجه شود که آیا شما سوابق کیفری  در این زمینه دارید یا خیر. اکثر اوقات افرادی که چنین محکومیت هایی دارند از ایالات متحده هستند و قصد ورود به کشور را دارند.

آن دسته از شهروندان ایالات متحده به دنبال ورود به کانادا هستند باید پاسپورت و اسناد سفر خود را توسط یک مسئول نهاد مرزی کانادا مورد بررسی قرار داده باشد و مدارک مربوطه را ارائه دهند. پاسپورت آنها به سوابق اف‌بی‌آی متصل است که نشان می‌ دهد سوابق کیفری آنها چگونه بوده است. هر اتهامی و محکومیتی می‌ تواند بر تصمیم گیری جهت ورود شما به مرزهای کانادا تأثیرگذار باشد.

خبر خوب این است که کانادا برای افرادی را که دارای محکومیت های رانندگی تحت تاثیر بوده اند چندین گزینه در نظر دارد تا نشان دهد که خطری برای کانادا و کانادایی ها ندارند.

هر دو گزینه موقت و اقامت در اختیار شما هستم گزینه های شما به این بستگی دارد که آیا محکوم شده اید یا متهم ماهیت تخلف شما چه است و چه مدت زمانی از حکم شما گذشته است.

  • مجوز اقامت موقت یک گزینه موقتی است.
  • توانبخشی کیفری یک راه‌حل دائمی است.
نمایش خبر  انتاریو از 995 نیروی کار و دانشجوی بین المللی در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

یک نامه نظر قانونی نظریه است که برای افرادی که با وجود داشتن همچین اتهام قصد ورود به کشور را دارند مطرح می‌شود.

 

مجوز اقامت موقت یک گزینه موقتی است که در صورت داشتن حکم رانندگی تحت تاثیر دارو در پنج سال گذشته تکمیل شده باشد

مجوز اقامت موقت یک راه حل موقتی است که در اختیار افراد قرار می‌گیرد که می‌تواند از آن طریق نشان دهند که خطری برای ورود به کشور ایجاد نمی کند.

نکته ی مهم دیگر برای موفقیت در این نوع از درخواست نشان‌دادن این امر است که آیا ورود آنها به کشور نسبت به خطرات آن  مزایای بیشتری با خود به همراه دارد خیر. یک مجوز اقامت موقت در صورتی در اختیار شما قرار می گیرد که کمتر از ۵ سال از زمان تکمیل حکم شما در این زمینه کیفری گذشته باشد. حکم به معنای هر نتیجه قضایی در پی این پرونده می باشد، مانند حبس، زندان، جریمه یا خدمات اجتماعی.

اگر قصد سفر به کانادا برای سرگرمی و گردشگری را دارید به شما توصیه می شود که در صورت داشتن شرایط لازم از گزینه توانبخشی کیفری استفاده کنید.

 

توانبخشی کیفری یک گزینه دائم برای افرادی است که حکمشان در ۵ سال گذشته تمام شده است

یک توانبخشی کیفری یک راه حل دائمی برای پاک کردن سوابق کیفری شما است. اگر درخواست شما با موفقیت انجام شود نیاز به نگرانی در مورد فرستاده شدن در مرزهای کانادایی نیست.  برای درخواست باید حداقل ۵ سال از زمان حکم شما گذاشته باشد

 

نامه نظر قانونی: این نظر در شرایطی است که متهم شده باشد اما محکوم نشده باشید

در نهایت، یک نامه نظر قانونی در اختیار شما قرار می گیرد و به عنوان یک گزینه، در شرایطی که متهم به همچنین جرمی متهم شده باشد، در اختیار شما خواهد بود. یک وکیل می تواند نامه ای را تنظیم کند که توضیح می‌ دهد ماهیت اتهام چیست، و نتایج وکیل و توضیحات در مورد نحوه تحت تاثیر قرار دادن ورود شما به کانادا ارائه شود با داشتن یک نامه محکومیت میتوانی نشان دهی باید مجاز به ورود به کشور باشید.

نمایش خبر  9 شغل منیتوبا که به خاطر شرایط ناشی از ویروس کرونا مورد نیاز در استان هستند