ردکردن این
اکسپرس انتری: کانادا از 521 متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

تاریخ انتشار

حداقل امتیاز سیستم جامع رتبه بندی از ماه ژوئن به کمترین میزان خود افت پیدا می کند.

کانادا در 15 سپتامبر از 521 متقاضی اکسپرس انتری دعوت می کند تا برای اقامت دائم درخواست دهند.

اداره مهاجرت کانادا این دراو را در 1 سپتامبر برگزار کرد. متقاضیان به حداقل امتیاز 732 نیاز داشتند. متقاضیانی که در انتخاب‌های مختص برنامه انتخاب استانی دعوت می‌شوند، 600 امتیاز برای نامزدی استانی دریافت می‌کنند. حداکثر امتیازی که یک فرد می تواند داشته باشد 1200 امتیاز است.

متقاضیان 60 روز برای ثبت درخواست اقامت دائم خود زمان دارند.

در دراو قبل دو هفته پیش ، اداره مهاجرت کنادا از 635 متقاضی با امتیاز 764 دعوت کرد.

 

18دراو برنامه کاندیدای استانی در سال 2021

اداره مهاجرت کانادا در سال جاری، تنها انتخاب‌های مختص برنامه کاندیدای استانی و مختص «برنامه تجربه کانادایی» را برگزار کرده، زیرا ویروس کرونا  باعث ایجاد محدودیت‌‌هایی برای دعوت از متقاضیان خارج از کشور شده است. متقاضیان این برنامه‌ها در کانادا حضور دارند و همچنین برای رفع نیازهای بازار کار، بهتر از سایر مهاجران عمل کرده اند.

با این همه، کاهش محدودیت‌های سفر، زمینه را برای ارسال دعوتنامه به سایر متقاضیان اکسپرس انتری که خارج از کانادا زندگی می‌کنند، فراهم کرده است.

شروط حداقل امتیاز بخاطر ماهیت دراو های برنامه کاندیدای استانی و تجربه کانادایی پایین و بالا شده اند. دراو های دسته تجربه کانادایی معمولا بخاطر دراو هایی که بر یک گروه متمرکز است حداقل امتیاز کمتری دارند. آنها با دیگران در برنامه نیروی کار متخصص فدرال رقابت نمی کنند. بنابراین با اندازه دراو بزرگتر، اداره مهاجرت کانادا می تواند از متقاضیان بیشتری درخواست کند.

نمایش خبر  قصد دارید با یک DUI گذشته با اتومبیل وارد کانادا شوید؟

متقاضیان برنامه کاندیدای استانی بطور خودکار 600 امتیاز دریافت می کنند و می توانند انتخاب شوند.

 

درباره اکسپرس انتری

اکسپرس انتری سیستم مدیریت برنامه کانادا برای سه برنامه مهاجرت فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه نیروی کار ماهر فدرال  و برنامه تجربه کانادایی.

برای ورود به استخر اکسپرس انتری، متقاضیان باید واجد شرایط یکی از برنامه‌های مذکور باشند. این افراد تحت سیستم جامع رتبه بندی و بر اساس عواملی مانند سن، تحصیلات، سابقه کار، مهارت زبان در انگلیسی یا فرانسه، و عوامل دیگر، امتیازدهی می‌شوند.

از 1200 امتیاز موجود در، اکثر متقاضیان به طور معمول، امتیاز کمتر از 500 دریافت می‌کنند. نامزدی استانی 600 امتیاز فوق العاده را برای افراد به دنبال دارد.

برای متقاضیان دارای بالاترین امتیاز، «دعوتنامه برای ارسال درخواست ارسال می‌کند. افراد پذیرفته شده مجاز به ورود به کانادا و دریافت وضعیت شهروندی خواهند بود.

 

چه کسی دعوت می شود؟

در اینجا یک نمونه فرضی از فردی را می بینید که در دراو اکسپرس انتری دعوت شده است.

ناشا 34 ساله است و دارای مدرک کارشناسی ارشد است و برای ده سال بعنوان توسعه دهنده ی نرم افزار مشغول بکار بوده است. او دارای نمره 7.5 در بخش شنیدن و 6.5 در مهارت های دیگر آیلتس است. او هرگز در کانادا کار یا تحصیل نکرده است. او از طریق روند نیروی کار متخصص بین المللی در سیستم ساسکچوان پروفایلی ثبت کرد و وارد پول اکسپرس انتری نیز شد. امتیاز او در سیستم جامع رتبه بندی 360 بود. کمی پس از ثبت پروفایل نزد ساسکچوان، ناشا برای درخواست گزینش استانی دعوت شد. پس از گزینش، امتیاز سیستم جامع رتبه بندی او تا 960 امتیاز افزایش یافت و او یک دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را دریافت کرد. و در دور جدید اکسپرس انتری برای اقامت دائم درخواست داد.

نمایش خبر  ویزیتور ها در کانادا همچنان می توانند مجوز کار بگیرند