بریتیش کلمبیا در اولین دراو PNP 2021 خود از 168 متقاضی دعوت می کند

آن دسته از  متقاضیان مهاجرتی که در سطح استانی مورد تایید قرار می گیرند می توانند برای اقامت دائم در کانادا درخواست دهند.

در 5 ژانویه 2021، بریتیش کلمبیا از 168 متقاضی برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت کرد.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) از طریق روند های مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا دعوت نامه ها را صادر کرد.

نامزد ها تحت دسته های فرعی زیر دعوت شدند: نیروی کار متخصص، فارغ التحصیل بین المللی . نیمه متخصص

در ادامه جزئیات دسته های فرعی و حداقل امتیاز مورد نیاز برای دعوت شدن که در این دراو مورد قرعه کشی قرار گرفتند را خواهید دید:

  • مهاجرت تخصصی: نیروی کار متخصص: 95
  • مهاجرت تخصصی: فارغ التحصیل بین المللی: 95
  • نیمه متخصص و سطح ابتدایی مهاجرت های تخصص: 77
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا: نیروی کار متخصص: 99
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا: فارغ التحصیل بین المللی: 99

 

شیوع ویروس کرونا همچنان فعالیت های بخشها و تجارت های خاصی را در بریتیش کلمبیا تحت تاثیر قرار می دهد. به این دلیل، برخی از مشاغل همچنان در دراو اخیر در نظر گرفته نشدند. فهرست مشاغلی که در آخرین دراو در نظر گرفته نشدند را می توانید در وبسایت برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا مشاهده کنید.

مطلب مرتبط
چشم انداز صدور ویزا برای نیروی کار ماهر

روندهای اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت های تخصصی از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا برای جذب و حفظ نیروهای کار بین المللی و فارغ التحصیلانی طراحی شده اند که دارای تجربه کاری، تحصیلات و شرایط لازم برای پر کردن فرصتهای شغلی ای است که در بریتیش کلمبیا مورد نیاز می باشند.

اگر نسبت به درخواست تحت یکی از این دو روند علاقمند می باشید، اولین گام برای شما ایجاد پروفایلی از طریق پورتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا و ثبت نام تحت سیستم ثبت نام مهاجرتی آن است.

سپس براساس فاکتورهایی مانند محل اقامت، سطح تحصیلات، تجربه کاریف تسلط بر زبان انگلیسی و میزان حقوق مورد ارزیابی قرار می گیرید.

اگر مورد تایید قرار گیرید، می توانید از گزینش استانی خود برای درخواست اقامت دائم تحت برنامه کاندیدای استانی نزد اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا اقدام کنید.

با داشتن پروفایلی در سیستم اکسپرس انتری و دریافت گزینش از بریتیش کلمبیا 600 امتیاز اضافی علاوه بر امتیازتان در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنید .

این امتیاز اضافی دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی صدور دعوت نامه ها از طریق دراو های منظم اکسپرس انتری را برای شما تضمین می کند.

برنامه های کاندیدای استانی و اکسپرس انتری دو روش اصلی هستند که نیروهای کار متخصص می توانند از طریق آنها به کانادا مهاجرت کنند.

مطلب مرتبط
چطور از هند به کانادا مهاجرت کنیم

دراو های اکسپرس انتری معمولا هر دو هفته یکبار انجام می شوند.