آخرین دراو پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ۷۶ دعوت نامه صادر می کند

بریتیش کلمبیا اولین رو پایلوت فنی ماه جاری خود را در سوم نوامبر برگزار کرد.

۷۶ دعوت نامه برای درخواست به گزینش استانی برای اقامت دائم به نامزدهای مهاجرت تخصصی و بریتیش کلمبیا اکسپرس انتری تعلق یافت.

تحت این روندها برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دعوت نامه ها را بین دسته های فارغ التحصیلان بین المللی و نیروی کار متخصص تقسیم کرد.

حداقل امتیاز استانی که برای نامزدها در تمام دستگاهها مورد نیاز بود ۸۰ امتیاز بود.

دانلود فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک روش سریع مهاجرتی برای نیروهای کار حوزه فنی و دانشجویان بین المللی است. این مسیر از طریق روندهای مهاجرت استانی موجود در بریتیش کلمبیا کار میکند.

به منظور آنکه برای مهاجرت از طریق این برنامه در بریتیش کلمبیا واجد شرایط درنظرگرفته شوید باید در یکی از ۲۹ شغل مورد نیاز یک پیشنهاد شغلی داشته باشید.

شغل های واجد شرایط برای پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا شامل مدیران سیستم های اطلاعات و کامپیوتر، مهندسان عمران، طراحان وب و توسعه دهندگان آن، مترجمان و تکنسین های ضبط صدا و ویدیو است.

در مقابل روندهای دیگر برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا که نیازمند یک پیشنهاد شغل دائمی است، پیشنهادات شغلی پایلوت فنی باید حداقل طول مدت یکساله داشته باشند. با این وجود پیشنهادات شغلی که بیش از یک سال هستند تحت این پایلوت قابل قبول هستند. همچنین لازم است که پیشنهاد شغلی تمام وقت و از یک کارفرمای واجد شرایط در استان باشد.

مطلب مرتبط
مهاجرت به کانادا: پنج مدرک مهمی که باید حفظ کنید

دعوت نامه ها از طریق پایلوت فنی این استان به طور هفتگی برای نامزدها با بالاترین امتیازات که شروط صلاحیت سنجی را برآورده می کنند ارسال می شود.

نامزدهایی که برای درخواست گزینش استانی دعوت می‌شوند ۳۰ روز کاری زمان دارند تا درخواست کامل خود را ثبت کنند. زمانی که درخواست ثبت شده ر درخواست فنی در طی ۲ تا ۳ ماه مورد رسیدگی قرار می گیرد.

افرادی که تحت دسته های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیای یا مهاجرت های تخصصی درخواست می دهند باید ابتدا از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل ایجاد کنند و تحت سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی ثبت نام کنند.

سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی یک سیستم امتیاز بندی است که به برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا اجازه می‌دهد تا نامزدهایی را در اولویت قرار دهد که مهارت های مورد نیاز برای کمک به رشد اقتصادی استان را دارند. متقاضیان بر اساس فاکتورهایی مانند سطح تحصیلات تجربه کاری تسلط بر زبان انگلیسی و محل کار مورد ارزیابی قرار گرفته و یک امتیاز دریافت می‌کنند.

کاندیده های اکسپرس انتری که بریتیش کلمبیا گزینش خود را دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس انتری دریافت می کند و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی صدور دعوتنامه را برای آنها تضمین می‌کند.

مطلب مرتبط
مسافران به کانادا باید از اپلیکیشن AriiveCAN استفاده کنند

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram