آنتاریو برای نامزدهای کارآفرینی دعوت نامه صادر می کند

آنتاریو تا این لحظه از سال از۱۱۲ کارافرین مهاجر دعوت کرده است.

آنتاریو۲۱۲ تو نامه برای نامزدهای کارآفرینی ارسال کرده است تا بتوانند در تاریخ ۲۶ اکتبر از طریق روند کارآفرینی درخواست دهند.

برنامه کاندیدای مهاجرتی آنتاریو برای نامزدهایی که امتیاز توضیحات علاقمندی آنها بین ۱۴۲ تا ۲۰۰ است دعوت نامه صادر کرد.

نامزدهایی که برای درخواست دعوتنامه دریافت کرده‌اند نیاز به تماس با این برنامه را ندارند. برنامه کاندیدای استانی آنتاریو ۲ ایمیل ارسال خواهد کرد یکی از آنها شامل اطلاعات ورود به درگاه اینترنتی و ایمیل دیگر دستور‌العمل در مورد نحوه تکمیل درخواست است

نامزدهایی که واجد شرایط بودند اما در این دور از دور تولد نامه‌ها دعوتنامه دریافت نکردند هنوزتا ۱۲ ماه از تاریخ ثبت اطلاعات خود برای دعوت شدن زمان دارند.

این پنجمین دراو کارآفرینی سال ۲۰۲۰ آنتاریو از که تعداد کل کارآفرینان دعوت شده را به رقم ۱۱۲ نفر می رساند.

شرایط صلاحیت سنجی برای روند کارآفرینی به این بستگی دارد که تجارت در کدام منطقه آنتاریو پیشنهاد شده باشد. اصلاحات اخیر نیز حداقل دارایی خالص و شرایط سرمایه گذاری را کاهش داده اند.

درآمد خالص مورد نیاز برای تجارت پیشنهادی در منطقه تورنتو اکنون این برابر با ۸۰۰ هزار دلار است، که پیش‌تر برابر با ۱.۵میلیون دلار بود و سرمایه‌گذاری مورد نیاز اکنون ۶۰۰ هزار دلار است که قبلاً این رقم یک میلیون دلار بود.

مطلب مرتبط
Ontario likely moving to an Expression of Interest system

کارآفرینانی که به دنبال تجارت خارج از تورنتو هستند به ۴۰۰۰۰ دلار همایی خالص به جای ۸۰۰ هزار دلار نیاز دارد. و حداقل سرمایه گذاری آن ها ۲۰۰ هزار دلار به جای ۵۰۰ هزار دلار است.

نامزدها به عنوان مالک و مدیر ارشد در ۶۰ ماه گذشته نیاز به ۲۴ ماه تجربه کاری در حوزه تجارت دارند. قبلاً نامزدها به ۳۶ ماه تجربه کاری در زمینه مربوطه نیاز داشتند.

 

حداقل شروط برای دریافت یک گزینش

روند کارآفرینی برای جذب افرادی طراحی شده است که به دنبال آغاز یک تجارت جدید یا خرید یک تجارت موجود در آنتاریو هستند.متقاضیان موفق یک نامه حمایتی مجوز کار موقتی برای تاسیس تجارت خود در آنتاریو دریافت می کنند.این نامه حمایتی بر اساس توافقنامه عملکرد است و اگر کارآفرین از سرمایه گذاری و اهداف ایجاد شغل که در توافقنامه عنوان شده از تبعیت کند شانس گزینش برای اقامت دائم کانادا ایران خواهد داشت.

کارآفرینان باید شروط زیر را برآورده کنند تا بتوانند پس از تاسیس شرکت خود، و برآورده کردن قرارداد عملکرد مورد گزینش قرار گیرند.

به دست آوردن موفقیت آمیز یک مجوز گزینش به متقاضیان اجازه می‌دهد تا برای اقامت دائم کانادایی درخواست دهند.

متقاضیان باید در زمان درخواست برای گزینش از آنتاریو و پس از تاسیس شرکت ضوابط زیر را برآورده کنند:

مطلب مرتبط
10 Ontario communities that have “Good Ideas” for immigrants

ارائه مدرک تسلط بر زبان رسمی کشور با سلپیپ ۴ یا معادل آن.

برآورده شروط اقامتی برنامه، متقاضیان باید برای ۷۵ درصد از دوره ای ( ۹ماه) که در حال تاسیس تجارت خود در آنتاریو هستند در آنجا حضور داشته باشند.

کارآفرینان باید فعالانه در اقدامات مربوط به مدیریت روزانه تجارت مشارکت داشته باشند.

کاندید ها باید شرایط توافقنامه عملکرد را نیز هم چنان برآورده کنند که شامل اطلاعات ارائه شده در برنامه تجارت و EOI در طی بیست ماه پس از رسیدن به انتاریو است.