ردکردن این

کبک 69 دعوت نامه در دراو جدید آریما صادر می کند

کبک 69 دعوت نامه در دراو جدید آریما صادر می کند

تاریخ انتشار

کبک پنجمین دراو سال 2021 خود را از طریق سیستم توضیح علاقمندی آریما برگزار کرد.

کبک در هفدهم ماه ژوئن از 69 متقاضیان مهاجرتی برای درخواست انتخاب دائمی این استان دعوت کرد.

جزیئیات دور آخر دعوت نامه ها منتشر شد.

وزیر مهاجرت کبک، تحت برنامه نیروی کار متخصص که امتیاز توضیح علاقه مندی آنها در پرتال ثبت نام آنلاین کبک بایگانی شده بود از این متقاضیان دعوت به عمل آورد.

سیستم توضیح علاقمندی یک درخواست نیست. روشی برای متقاضیان است تا به وزیر مهاجرت کبک اطلاع دهند که می خواهند برای یک مدر انتخاب کبک یا CSQ در نظر گرفته شوند. وقتی CSQ را دریافت می کنند می توانند از طریق دولت فدرال برای اقامت دائم درخواست دهند.

افرادی که در دور اخیر دعوت شدند باید یک پیشنهاد شغلی معتبر نیز داشته باشند.

دراو جدید، پنجمین دراو استان در سال جاری برای استان کبک است. از آغاز سال، استان کبک بطور ماهانه چند دور دعوت نامه صادر کرده است. به طور کل 545 متقاضی در سال 2021 توسط این استان برای اقامت دائم دعوت شدند.

برنامه های مهاجرتی کبک بر اساس ضوابط انتخاب و فرآیندهایی که از برنامه ‌های مهاجرتی کانادا متفاوت هستند توسط این استان مدیریت می شوند. در انتها اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا باید تصمیم‌ گیری نهایی در مورد درخواست های مهاجرتی را انجام دهد.

 

درمورد آریما

آریما در سال ۲۰۱۸ برای مدیریت پول درخواست های RSWP راه اندازی شد و سیستم پذیرش درخواست هایی که قبلا بر اساس رویکرد رسیدگی به اولین درخواست ثبت شده بود، را آسان کرد.
آن دسته از متقاضیانی که ۱۸ سال و یا بیشتر دارند و نسبت به مهاجرت به کبک از طریق RSWP علاقه مند هستند باید در آریما یک پروفایل توضیح علاقمند کند و پس از آن در طول نامزدها قرار می گیرند‌.

نمایش خبر  کبک در دراو جدید آریما از ۲۰۸ نفر دعوت می‌ کند

سپس MIFI بر اساس نیازهای بازار کار موجود در استان و ظرفیت بالقوه فرد برای یکپارچه شدن در جامعه کبک نامزدهای مورد نظر را برمی‌گزیند و از آنها دعوت به عمل می آورد.

افرادی که برای انتخاب دائمی دعوت شدند زمان محدودی برای ثبت درخواست مهاجرت تکمیل شده، و پرداخت دستمزد های مورد نیاز و ارائه تمام مدارک لازم دارند.

زمانی که پرونده تکمیل و ثبت می شود وزیر مهاجرت استان درخواست را مورد بررسی قرار می‌دهد و با استفاده از شبکه انتخاب RSWP که معیارهایی مانند تحصیلات، سن، تسلط بر زبان و تجربه کاری برای آن مهم هستند فرد را مورد بررسی قرار می دهد و به او یک امتیاز می‌دهد.

افرادی که یک امتیاز قابل قبول دارند می توانند مجوز انتخاب را دریافت کنند، این مجوز یک مدرک مورد نیاز درک می باشد که گواهی می‌دهد متقاضی مورد نظر برای انتخاب دائمی از سوی استان مورد تایید است.

افرادی که این مجوز انتخابات دریافت می کنند می توانند برای اقامت دائم در دولت فدرال کانادا درخواست دهند. از آن به بعد، آنها باید یک آزمایش پزشکی و بررسی سوابق کیفری برای ادامه ی فرایند ارائه دهند.

 

سطوح مهاجرتی برنامه ریزی شده

در ماه های اخیر استان کبک و کانادا از افزایش اهداف مهاجرتی برای سال های پیش رو خبر دادند. در سال ۲۰۲۱ سبک قصد دارد تا پذیرایی حداکثر ۴۷ ۱۵۰۰ تازه وارد در کشور باشد. کانادا قصد دارد بیش از ۴۰۰ هزار مهاجر را تحت برنامه‌های مختلف مهاجرت یا خود در سال آینده در کشور بپذیرد.

نمایش خبر  کبک اهداف مهاجرتی بیشتری را برای استان در نظر می‌گیرد