نوا اسکوشیا در دراو جدید از نامزدها اکسپرس انتری دعوت می کند

در تاریخ ۱ دسامبر دعوت نامه ها از طریق روند و اولویت‌های بازار کار صادر شدند.

نوا اسکاتیا در ۱ دسامبر از طریق روند مهاجرتی اولویت‌های بازار کار اکسپرس نامزدها را برای اقامت دائم کانادا ای گزینش کرد و دعوت نامه های درخواست اقامت دائم را برای آنها ارسال کرد.

برنامه کاندیدای نوا اسکوشیا تعداد دعوت نامه های صادر شده در این دراو را اعلام نکرد.

روند اولویت‌ های بازار کار به برنامه کاندیدای نوا اسکوشیا اجازه می دهد تا در پول اکسپرس انتری فدرال نامزدهایی که به بهترین نحو می توانند نیازهای بازار کار این استان را برآورده کنند را انتخاب کند. دراو های گذشته از طریق این روند توسعه دهندگان رسانه و برنامه نویسان، نیروهای کار صنعت اتومبیل و پرستاران را در اولویت قرار داده بود.

دعوت نامه هایی که در اول دسامبر را صادر شدند و آن دسته از نامزدهای اکسپرس انتری واجد شرایط تعلق یافتند که برای کار تخصصی تمام وقت در نوا اسکاتیا از سوی یک کارفرمای نوا اسکوشیا پیشنهاد شغلی داشتند. پیشنهاد کاری باید برای دوره حداقل یک ساله پس از زمان صدور ویزا اقامت دائم باشد.‌ عبارت تمام وقت به معنای کار کردن برای ۳۰ ساعت در هفته به مدت یک سال است.

نامزدها باید دارای تجربه کاری مرتبط یک ساله و یک دیپلم یا مدرک آموزش عالی کانادایی داشته باشند.

اخیراً این دراو نامزد اکسپرس انتری  دارای مدرک سلپیپ ۵ یا بالاتر در زبان انگلیسی یا فرانسوی را مورد هدف قرار داده است.

افرادی که دعوت نامه خود در این دراو دریافت کرده‌اند ۳۰ روز کاری برای ثبت درخواست کامل خود نزد برنامه کاندیدای نوا اسکوشیا زمان دارند. نامزدها باید یک نسخه از آزمون زبان خود و مدرک تحصیلی و شغلی خود را همراه با درخواست شان ارائه دهند.

 

نامزدهای دعوت شده از پول اکسپرس انتری

به منظور آنکه از طریق روند و اولویت‌های بازار کار برای گزینش استانی در استان نوا اسکوشیا انتخاب شوید باید ابتدا یک پروفایل در سیستم اکسپرس انتری ثبت کنید.

اکسپرس انتری درخواست ‌ها برای اقامت دائم کانادا را از طریق سه برنامه مهاجرت فدرال مدیریت می کند: برنامه نیروی کار متخصص فدرال برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

نامزد های اکسپرس انتری طبق سیستم جامع امتیازات رتبه بندی می‌شوند بر اساس فاکتورهای مانند سن تجربه کاری تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی یک امتیاز دریافت می‌کنند.

نامزدهای اکسپرس انتری که دارای گزینش استانی هستند به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرده و این امر دریافت دعوت نامه درخواست دور بعدی صدور دعوت نامه ها را برای آنها تضمین می کنند.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn