ردکردن این

کبک در دراو جدید خود ۸۳ دعوت نامه صادر می کند

کبک در دراو جدید خود ۸۳ دعوت نامه صادر می کند

تاریخ انتشار

سازمان مهاجرتی کبک سومین دراو سال ۲۰۲۱ خود را از طریق سیستم آریما برگزار کرد.

کبک در ۲۹ آوریل ۸۳ دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرتی صادر کرد و از آنها دعوت کرد برای انتخاب دائمی درخواست دهند.

وزیر مهاجرت و فرانسوی سازی کبک از متقاضیان تحت برنامه نیروی کار متخصص که در پرتال آنلاین کبک پروفایل توضیح علاقمند ثبت کرده بودند دعوت کرد.

دو دسته از متقاضیان دعوت شده در دوره اخیر وجود دارند:

  • افرادی که دارای پیشنهاد شغلی معتبر بودند
  • افرادی که به عنوان یک دیپلمات مسئول کنسولگری نماینده ملل متحد و نماینده هر یک از سازمانهای بین دولتی با کار در استان و کارکنانشان در کبک حضور داشتند.

 

دراو جدید سومین دراو سال اجرا شده توسط کبک است دو دراو دیگر در تاریخ ۳۰ مارس و ۲۶ ژانویه برگزار شدند.به طور کل ۳۸۶ متقاضی برای ثبت درخواست انتخاب دائمی توسط استان کبک در سال ۲۰۲۱ دعوت شده اند.

برنامه های مهاجرتی کبک تحت کنترل استان هستند و راه های مهاجرت به کانادا متمایز هستند در نهایت اداره مهاجرت کانادا در مورد مهاجرت این تصمیم‌گیری نهایی را انجام خواهد داد

 

درمورد آریما

آریما در سال ۲۰۱۸ برای مدیریت پول درخواست های RSWP راه اندازی شد و سیستم پذیرش درخواست هایی که قبلا بر اساس رویکرد رسیدگی به اولین درخواست ثبت شده بود، را آسان کرد.

آن دسته از متقاضیانی که ۱۸ سال و یا بیشتر دارند و نسبت به مهاجرت به کبک از طریق RSWP علاقه مند هستند باید در آریما یک پروفایل توضیح علاقمند کند و پس از آن در طول نامزدها قرار می گیرند‌.

نمایش خبر  مندیچینو از دو برنامه مهاجرتی جدید برای مردم هنگ کنگ خبر داد

سپس MIFI بر اساس نیازهای بازار کار موجود در استان و ظرفیت بالقوه فرد برای یکپارچه شدن در جامعه کبک نامزدهای مورد نظر را برمی‌گزیند و از آنها دعوت به عمل می آورد.

افرادی که برای انتخاب دائمی دعوت شدند زمان محدودی برای ثبت درخواست مهاجرت تکمیل شده، و پرداخت دستمزد های مورد نیاز و ارائه تمام مدارک لازم دارند.

زمانی که پرونده تکمیل و ثبت می شود وزیر مهاجرت استان درخواست را مورد بررسی قرار می‌دهد و با استفاده از شبکه انتخاب RSWP که معیارهایی مانند تحصیلات، سن، تسلط بر زبان و تجربه کاری برای آن مهم هستند فرد را مورد بررسی قرار می دهد و به او یک امتیاز می‌دهد.

افرادی که یک امتیاز قابل قبول دارند می توانند مجوز انتخاب را دریافت کنند، این مجوز یک مدرک مورد نیاز درک می باشد که گواهی می‌دهد متقاضی مورد نظر برای انتخاب دائمی از سوی استان مورد تایید است.

افرادی که این مجوز انتخابات دریافت می کنند می توانند برای اقامت دائم در دولت فدرال کانادا درخواست دهند. از آن به بعد، آنها باید یک آزمایش پزشکی و بررسی سوابق کیفری برای ادامه ی فرایند ارائه دهند.

 

سطوح مهاجرتی برنامه‌ریزی شده

هر دو استان کبک و دولت فدرال متعهد هستند تا اهداف مهاجرتی خود را برای سالهای پیش رو را افزایش دهن.د در سال ۲۰۲۱ کبک قصد دارد تا حداکثر ۴۷ هزار و ۵۰۰ تازه وارد را در کشور بپذیرد. ضمنا، کانادا قصد دارد بیش از ۴۰۰ هزار مهاجر را تحت برنامه های مهاجرتی مختلف خود در طی سال آینده در کشور بپذیرد.

نمایش خبر  چرا کانادا با تمدید محدودیت های سفر باعث تعجب شد؟