ردکردن این

محدودیت های سفر به کانادا تا 21 ژوئن تمدید می شوند

محدودیت های سفر به کانادا تا 21 ژوئن تمدید می شوند

تاریخ انتشار

جاستین ترودو پیش بینی می کند که مرز ایالات متحده- کانادا وقتی حداقل 75 درصد از کانادایی ها واکسیناسیون شوند بازگشایی خواهد شد .

کانادا محدودیت های سفر را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمدید کرده است. اما کورسوی نوری در انتهای این راه دیده می شود.

سفر ها همچنان از تمام کشورها، که شامل ایالت متحده نیز می شود، محدود هستند.

مرز های کانادا برای بیش از یک سال است که به روی سفر های غیر ضروری بسته هستند. باری اولین بار از آن زمان  به نظر می آید که پایانی برای محدودیت های سفر در دستور کار دولت است.

وزیر مهاجرت کانادا در روز 18 ماه می، اعلام کرد که مرزهای جنوبی با ایالات متحده امریکا ممکن است زمانی که سه چهارم کانادایی ها واکسیناسیون شوند باز شود.

به گفته او در یک کنفرانس مطبوعاتی ” ما همگی مشتاق هستیم که به حالت عادی باز گردیم، اما می دانیم که پیش از بازگشت به حالت عادی، پرونده ها باید تحت کنترل قرار گیرند و 75 درصد از افراد باید واکسینه شوند”

طبق اطلاعات منتشر شده در وبسایت مختص ویروس کرونا، که توسط دانشجوی دانشگاه ساسکچوان تنظیم شده است بیش از 46 درصد از کانادایی ها اولین دوز واکسن خود را دریافت کرده اتند.

 

بحث ها درمورد بازگشایی مرزهای ایالات متحده و کانادا در دست بررسی هستند

دولت کانادا صحبت های پارلمانی در مرود بازگشایی مرزهای ایالات متحده و کانادا را شروع کرده است.

بحث ها در حال آغاز شدن هستند و بازگشایی مرز ها به زودی اتفاق نمی افتد. این امر به تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هر دو کشور وابسته خواهد بود و درصد حمعیت واکسینه شده نیز نقش مهمی در این تصمیم گیری بازی خواهند کرد.

نمایش خبر  کانادا برنامه ریزی می کند تا ابتدای جولای قرنطینه را برای مسافران معاف از محدودیت ها بردارد

به گزارش بلومبرگ، دو کشور باید یک سیستم جدید اتخاذ کنند که به افراد واکسینه شده اجازه سفر بین کانادا و ایالات متحده را بدهد و انها را ملزم به قرنطینه 14 روزه و آزمایش ویروس کرونا نکند.

 

چه کسی می تواند به کانادا سفر کند؟

کانادا هنوز جریان سفر های ضروری و تجارت های مهم را حفظ می کند. محدودیت های سفر تنها برای سفر های غیر ضروری مطرخ هستند، از این میان می تواند به سفر های سرگرمی، تفریح و گردشگری و خرید اشاره کرد.

در حال حاضر افراد خاص از محدودیت های سفر معاف هستند. این شامل کانادایی ها، مقیمان دائمی، و اعضای خانواده آنها می باشد.

علاوه براین، نیروهای کار موقت خارجی، و دانشجویان بین المللی که در یک موسسه آموزشی تعیین شده با برنامه آمادگی برای ویروس کرونا تحصیل خواهند کرد نیز معاف خواهند بود.

افراد تحت حمایت و افرادی که می خواهند برای شرکت در یک مراسم ختم یا همراهی با عزیزانشان در لحظات آخر زندگی اشان در کانادا حضور یابند نیز در دسته سفر غیر ضروری مسافرت می کنند.

 

شروط مسافر

مسافرانی که به کانادا می آیند باید یک آزمایش ویروس کرونا منفی را نشان دهند که 72 ساعت قبل از رسیدن به کشور انجام شده است.

آنها باید یک آزمایش دیگر در زمان رسیدن ارائه دهند. مسافران باید برای 3 روز در هتل های مورد تایید دولت اقامت داشته باشند و در انتظارگرفتن جواب آزمایش خود باشند.

هر فردی که به کانادا می آید باید برای 14 روز در قرنطینه باشد. سه روز اقامت در هتل در 14 روز قرنطینه اجباری در نظر گرفته می شود. مسافران برای دلایل همدردی می توانند از قرنطینه 14 روزه معاف باشند.

نمایش خبر  کانادا دوره رسیدگی به درخواست های اکسپرس انتری را تا 60 روز کاهش می دهد