ردکردن این

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید در اینجا در مورد موفق شدن در آزمون آیلتس خود خواهید خواند.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید در اینجا در مورد موفق شدن در آزمون آیلتس خود خواهید خواند.

تاریخ انتشار

آیا به دنبال مهاجرت یا تحصیل در کانادا هستید؟ آیلتس مطالب مختلفی دارد که هر یک از آنها برای افزایش درک شما از آزمون و کمک به بهبود عملکرد مکالمه شما طراحی شده اند.

اگر در حال حاضر برای آیلتس آماده می شوید تا بتوانید مسیر مهاجرتی تحصیلی کانادا خود را تکمیل کنید احتمالا می خواهید در مورد منابع و مطالب مورد نیاز برای آزمون مطلع شوید.

ما همه می دانیم که تمرین درست است. هر چه بیشتر تمرین کنید احتمال گرفتن بهترین نمره برای شما بالاتر می رود . خبر خوب این است که آیلتس مطالب تمرینی بسیاری را به طور رسمی ارائه می دهد که هر یک برای ارتقای نمره شما در آزمون و کمک به بهبود عملکرد شما طراحی شده اند.

مدل آزمون

بخش بزرگی از آمادگی برای آزمون آیلتس اطلاع پیدا کردن از فرمت آزمون و دانستن این است که چه نوعی از سوالات در این آزمون مطرح می ‌شوند. شما باید بدانید که آزمون گیرندگان دقیقا به دنبال چه چیزی هستند. یک اشتباه رایج این است که افراد در مورد نحوه امتیازدهی آزمون مطلع نیستند. اگر بدانید که سوالات مختلف چه انتظاری از شما می رود اضطراب شما در روز آزمون کمتر می شود. دو نوع آزمون وجود دارند آزمون آکادمیک و جنرال.

بخش شنیداری و گفتاری در آزمون یکسان هستند اما تفاوت در بخش خواندن و نوشتن مطرح است.

 

نمره دهی آزمون آیلتس از یک تا نه است

یک نمره برای هر بخش آزمون داده می‌شود: شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه این نمره ها سپس به طور میانگین محاسبه شده و نمره کلی آزمون را مشخص می کنند.

نمایش خبر  اقامت خود در کانادا به عنوان یک نیروی کار ضروری را تمدید کنید

پیش از شرکت در آزمون، می توانید با سازمان خود در مورد نمره مورد نیاز صحبت کنید. این راهنما به شما کمک می کند تا در مورد نمره مورد نیاز خود مطلع شوید.

 

نمونه سوالات رایگان را تمرین کنید

زمانی که فرمت و امتیاز مورد نیاز خود را دانستید می توانید از این نمونه سوالات رایگان آیلتس واقعی استفاده کنید. دو مدل برای نحوه برگزاری این آزمون ها وجود دارد به صورت کاغذی و کامپیوتری که شما میتوانید با توجه به فرمت مورد هدف تمرین کنید.

نمونه سوالات به شما کمک می کند تا فرمت آزمون را بدانید، با انواع سوالاتی که ممکن است در روز امتحان با آنها روبرو شوید آشنا شوید و پاسخ های خود را بررسی کنید.

 

آیا می دانستید که می توانید یک آزمون رسمی دهید و از نمره خود مطلع شوید؟

شرکت در آزمون تمرینی رسمی آیلتس می‌توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. این آزمون نزدیک‌ترین نمونه به امتحان واقعی است که توسط آزمون گیرندگان واجد شرایط آیلتس مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و شما یک نمره و بازخورد دریافت می کنید. این آزمون به شما کمک می کند متوجه شوید که در چه حوزه های نیاز به بهبود دارید.

مزایای این روش شامل موارد زیر است:

  • تمرین تحت شرایط زمان‌بندی شده درست مانند روز آزمون.
  • تجربه یک آزمون کامل از ابتدا تا انتها: چهار مهارت
  • دریافت بازخورد جزئی در مورد بخش های مختلف از سوی یک آزمون گیرنده دریافت نمره برای هر بخش
  • امکان انتخاب بین آزمون جنرال و آکادمیک آیلتس
نمایش خبر  کانادا برنامه ریزی می کند تا ابتدای جولای قرنطینه را برای مسافران معاف از محدودیت ها بردارد

 

در کانال های اجتماعی آیلتس مشارکت کنید تا منابع مفیدتری در اختیار داشته باشید.

کانال های یوتیوب و فیسبوک رسمی آیلتس مثالها و پیشنهادات بسیاری برای کمک به ادامه بهبود زبان انگلیسی شما را در خود جای داده‌اند‌.

 

به تالار گفتگوی کانادا ویزا برای آیلتس بپیوندید

آیلتس مفتخر به مشارکت با تالار گفتگو کانادا ویزا است. ما از شما دعوت می‌کنیم تا به ما بپیوندید تا راحت تر بتوانید به اهداف مهاجرت‌ کانادایی خود دست یابید.

اگر در کانادا هستید و به دنبال درخواست از طریق روندهای نیروی کار و فارغ التحصیل بین المللی هستید تالار گفتگوی ما را دنبال کنید.