ردکردن این

منیتوبا در دراو جدید برنامه کاندیدای مهاجرتی خود از 1140 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آورد

منیتوبا در دراو جدید برنامه کاندیدای مهاجرتی خود از 1140 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آورد

تاریخ انتشار

دراو رکورد شکن جدید تعداد دعوت نامه های صادر شده در سال 2021 را به تعداد 6139 عدد رساند.

برنامه مهاجرتی منیتوبا در 27 جولای به بالاترین میزان خود رید. این استان از 1140 متقاضی اکسپرس انتری برای درخواست یک گزینش استانی دعوت کرد.

متقاضیان اکسپرس انتری واجد شرایط برای روند نیروهای کار خارجی برون مرزی

  • تعداد دعوت نامه های درخواست صادر شده : 1017
  • حداقل امتیاز رتبه بندی : 565

این دراو رکورد 28 ژوئن را در حالی شکست که برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از 1017 متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد.

 

متقاضیان همگی از روند نیروهای کار متخصص برون مرزی دعوت شدند. به منظور آنکه متقاضیان دعوت شوند، باید قبلا در سیستم توضیح علاقمندی ثبت نام کرده باشند. علاوه براین، آنها به امتیاز EOI حداقل 557 نیاز داشتند تا بتوانند دعوت نامه درخواست را دریافت کنند.

این امتیاز بر اساس ماتریس امتیاز بندی EOI منیتوبا برنامه ریزی می شود. این امتیاز مانند سیستم رتبه بندی جامع برای اکسپرس انتری نیست. هیچ شرط CRS برای این دراو وجود ندارد.

اینگونه کفته می شود که اگر متقاضیان دعوت شده گزیش استانی را از منیتوبا دریافت کنند، به طور خودکار 600 امتیاز به امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می شود. این منحصر به منیتوبا نیست. هر برنامه کاندیدای استانی متصل به اکسپرس انتری این مزیت را دارد، کاندید های استانی در ردیف اول دریافت دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم هستند.

 

برنامه‌ های مهاجرت منیتوبا

منیتوبا چند برنامه مهاجرتی مختص جذب استعدادهای بین المللی برای اقامت در این استان دارد. دولت استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا مهاجرت خود را مدیریت می‌کند که از درخواست های مهاجرتی برای دولت فدرال حمایت می کند. استان های کانادایی توانایی صدور وضعیت اقامت دائم را ندارند اما می توانند با صدور گزینش استانی به یک درخواست کمک کنند.

نمایش خبر  منیتوبا از 404 متقاضی اکسپرس انتری در دراو جدید PNP خود دعوت می کند

اگر می خواهید از یک گزینش از سوی استان منیتوبا بهره مند شوید شما باید یک توضیح علاقه مندی در برنامه کاندیدای استانی منیتوبا ثبت کنید. این شما را در موقعیتی قرار می دهد تا بتوانید از طریق روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا و نیروهای کار متخصص برون مرزی یک توصیه نامه درخواست دریافت کنید.

سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای انسانی مانند ارتباط افراد با استان یک امتیاز از 1000 امتیاز به متقاضی می دهد.

دسته نیروهای کار متخصص و روند نیروهای کارآمد متخصص برون‌مرزی به نحوی طراحی شده اند تا به این استان را نجات دهند آن دسته از متقاضیانی را برگزیند که نیازهای بازار کار را به خوبی برآورده می کند.

متقاضیان برون‌ مرزی باید ارتباط خود با منیتوبا را از طریق داشتن روابط خانوادگی، تجربه قبلی در استان یا یک دعوت نامه از طریق اقدامات استخدام استراتژیک منیتوبا به اثبات برسانند. نیازی نیست که در زمان درخواست در استان حضور داشته باشید.

به منظور دریافت دعوت نامه تحت روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا باید یک پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشید. فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود در مناطق را تکمیل می‌کنند می‌توانند تحت روند تحصیلات بین المللی توصیه نامه درخواست دریافت کنند. این در شرایطی است که مهارت های مورد نیاز استان را دارا باشند.

 

اکسپرس انتری منیتوبا

اکسپرس انتری سیستمی است که کانادا از آن برای کنترل درخواست ها از سوی نیروی کار متخصص استفاده می کند. می‌توان با درخواست از طریق اکسپرس انتری فرایند برنامه کاندیدای استانی را انجام نداد و یک دعوت نامه اقامت دائم دریافت کرد. با این وجود، داشتن گزینش استانی تضمین می کند که شما اقامت دائم را از کانادا دریافت خواهید کرد.

نمایش خبر  برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از متقاضیان اکسپرس انتری و نیروهای کار متخصص برون‌ مرزی دعوت می کند

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای روند مهاجرت فدرال است. وقتی شما پروفایلتان را ثبت می کنید بر اساس سیستم جامع رتبه‌بندی مورد ارزیابی قرار می‌گیرید که فاکتورهایی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و مهارت‌های زبانی شما را مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.

متقاضیان با بالاترین امتیازات دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم از طریق دراو اکسپرس انتری را دریافت می‌ کنند. اگر گزینش استانی از یک برنامه کاندیدای استانی دریافت کنید 600 امتیاز به امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی را برای شما تضمین می کند.