ردکردن این
منیتوبا در دراو برنامه کاندیدای مهاجرتی جدید خود از 188 نامزد مهاجرتی دعوت می کند

تاریخ انتشار

منیتوبا برای فارغ التحصیلان بین المللی و نیروهای کار متخصص در استان و خارج از استان دعوت نامه هایی را صادر کرد.

منیتوبا در تاریخ 30 دسامبر، 118 نامزد مهاجرتی برای گزینش استانی صادر کرد.

برنامه کاندیدای استانی منیتوبا (MPNP) از فارغ التحصیلان بین المللی و نیروهای کار متخصص دعوت کرد تا برای یکی از سه برنامه زیر درخواست دهند:

  • نیروی کار متخصص در منیتوبا
  • روند تحصیلات بین المللی
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی

در اینجا تعداد دعوت نامه ها ، که بعنوان توصیه نامه درخواست (LAAs) نیز شناخته می شوند، همراه با حداقل امتیاز توضیح علاقمندی (EOI) آنها ذکر شده است:

  • نیروهای کار متخصص در منیتوبا- 157 LAAs با حداقل امتیاز 461
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی-13 LLA با حداقل امتیاز 718
  • روند تحصیلات بین المللی- 18 LAA بدون شرط امتیاز EOI

از 118  LLA صادر شده، 13 مورد به نامزد های اکسپرس انتری تعلق یافت.  به گفته  MPNP هر یک از این نامزد ها که دارای کد شناسایی معتبر اکسپرس انتری نیست، و همچنین تجربه قابل اثباتی در یکی از شغل های مورد نیاز استان منیتوبا ندارد رَد صلاحیت خواهد شد و درخواستش مورد بررسی قرار نمی گیرد.

MPNP تنها درصورتی نامزد های برون مرزی در دسته نیروی کار متخصص را در نظر می گیرد که مستقیما تحت اقدامات استخدام استراتژیک دعوت شده باشند.

اگر نامزد ها نسبت به رتبه بندی حداقلی امتیاز بیشتری دریافت کنند اما LAA دریافت نکنند می توان آنرا براساس یکی از دلایل زیر توضیح داد:

  • زبان طرف سوم شماره آزمون معتبری نداشته است
  • آزمون زبان آنها دیگر معتبر نیست
  • نامزدها تحت اقدامات استخدام استراتژیک دعوت شده بودند اما شماره دعوت نامه معتبری ارسال نکرده اند.
نمایش خبر  منیتوبا در دراو جدید برنامه کاندیدای مهاجرتی خود از 1140 متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل آورد

به گفته  MPNP نامزد هایی که یکی از سه مورد بالا را داشته اند می توانند پروفایل EOI خود را با طالاعات صحیح بروزرسانی کنند تا برای دراو بعدی در نظر گرفته شوند.

نامزد هایی که در یکی از شغل های تعیین شده کار می کنند در این دراو دعوت شده اند. به گفته  MPNP ممکن است نامزد هایی که واقعا در یکی از شغل ها کار نمی کنند، یا گام های مجاز برای استخدام شدن در منیتوبا را برنداشته اند رَد صلاحیت شوند. افرادی که در این موقعیت ها هستند می توانند LAA خود را رَد کنند.

 

سیستم EOI منیتوبا

افرادی که می خواهند از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا مهاجرت کنند باید برای دریافت LAA از طریق روند های نیروهای کار متخصص برون مرزی و نیروی کار متخصص در منیتوبا پروفایل توضیح علاقمندی را پر کنند.

تحت سیستم منیتوبا، چنین نامزد هایی براساس فاکتورهای انسانی، مانند سن، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی، تحصیلات، تجربه کاری، ارتباط با منیتوبا، و عوامل دیگر یک امتیاز از 1000 امتیاز دریافت خواهند کرد.

 

درمورد روند های مهاجرتی منیتوبا

دسته نیروی کار متخصص و دسته نیروهای کار متخصص برون مرزی در منیتوبا به استان اجازه می دهند تا نیروهای کار متخصصی که می توانند بخوبی نیازهای بازار کار استان را برآورده کنند را انتخاب کنند.

افرادی که خارج از استان درخواست می دهند باید ارتباط خود با استان را اثبات کنند. این ارتباط می تواند به شکل ارتباط خانوادگی یا دوستی در منیتوبا، تجربه قبلی در استان، یا دعوت نامه ایی تحت یکی از اقدامات استخدام استراتژیک MPNP باشد.

نمایش خبر  برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از ۲۱۸ نامزد مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

نامزد ها در زمان درخواست نیازی به حضور فیزیکی در کشور ندارند.

نامزد های موفق در دسته نیروهای کار متخصص در دسته منیتوبا باید ضوابط خاصی را برآورده کنند مانند داشتن پیشنهاد شغل دائمی تمام وقت از یک کارفرما در منیتوبا

دانشجویان بین المللی که از موسسات آموزشی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورت داشتن مهارت های مورد نیاز استان دعوت نامه تحت روند آموزش بین المللی را بدست آورند.

 

اکسپرس انتری منیتوبا

اولین گام برای دریافت گزینش استانی از طریق  برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته منیتوبا ثبت پروفایل در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال است.

نامزد هایی که برای اکسپرس انتری واجد شرایط هستند براساس سیستم جامع رتبه بندی امتیاز دریافت می کنند، در این سیستم عوامل انسانی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی مد نظر قرار می گیرند.

افرادی که گزینش استانی دریافت می کنند 600 امتیاز اضافی می گیرند و این امر دریافت گزینش استانی از اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا را برای آنها تضمین می کند.

متقاضیان اکسپرس انتری که گزینش استانی را از منیتوبا دریافت می کنند یک شناسه اکسپرس انتری معتبر و یک کد معتبر جستجوی کار خواهند داشت.