ردکردن این

منیتوبا در دراو برنامه کاندیدای استانی جدید خود از ۳۳۵ متقاضی دعوت به عمل می آورد

منیتوبا در دراو برنامه کاندیدای استانی جدید خود از ۳۳۵ متقاضی دعوت به عمل می آورد

تاریخ انتشار

منیتوبا ۱۶۲۷ متقاضی را تا این لحظه سال ۲۰۲۱ دعوت کرده است.

منیتوبا در تاریخ ۲۵ مارس، ۳۳۵ متقاضی مهاجرتی دیگر را برای درخواست گزینش استانی دعوت کرد . اگر این متقاضیان دعوت شده از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا گزینش را دریافت کنند، یک گام برای رسیدن به وضعیت اقامت دائم نزدیک تر خواهند بود. منیتوبا به طور منظم از مهاجران بالقوه برای درخواست از طریق یکی از روند های زیر دعوت نامه ارسال می کند. روند کاندیدای استانی: نیروی کار متخصص در منیتوبا، روند تحصیلات بین المللی و نیروی کار متخصص برون مرزی. روند نیروی کار متخصص لازم می دارد که متقاضیان قبلا یک پروفایل توضیح علاقمندی ثبت کرده باشند.

در اینجا نتایج آخرین دراو را مشاهده می کنید:

  • نیروی کار متخصص در منیتوبا- ۲۸۵ در برنامه با حداقل امتیاز توضیح علاقمندی ۴۲۳
  • نیروی کار متخصص برون مرزی- ۹ دعوت نامه با حداقل امتیاز ۷۱۱
  • روند تحصیلات بین المللی: ۴۱ دعوت نامه بدون حداقل امتیاز توضیح علاقمندی

بطور کل ۴۹ دعوت نامه  به متقاضیان اکسپرس انتری تعلق یافتند.

 

چطور به منیتوبا مهاجرت کنیم

منیتوبا چند برنامه مهاجرتی دارد که به جذب استعداد های بین المللی به استان اختصاص یافته است. دولت استانی مهاجرت های خود از طریق برنامه کاندیدای مهاجرتی منیتوبا را تحت مدیریت دارد، که از درخواست های مهاجرتی دولت فدرال حمایت می کند. استان های کانادایی توانایی صدور وضعیت اقامت دائم را ندارند اما می توانند به یک درخواست کمک کنند تا گزینش استانی دریافت کنند و این گزینش استانی به دریافت اقامت دائم آنها کمک خواهد کرد. این به شما امکان دریافت توصیه نامه درخواست از طریق روند های نیروی کار متخصص برون ‌مرزی و نیروی کار متخصص منیتوبا را می دهد.

نمایش خبر  برنامه کاندیدای استانی منیتوبا: ۲۴۳ متقاضی دعوت شدند

منیتوبا سپس متقاضیان را بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی شان رتبه بندی می کند و یک امتیاز از ۱۰۰۰ امتیاز را به آنها می دهد.

دسته نیرو های کار متخصص برون‌ مرزی و نیرو های کارآمد متخصص منیتوبا به نحوی طراحی شده اند تا به استان این امکان را بدهند تا متقاضیانی را شناسایی کنند که نیاز های بازار کار آنها را برآورده می کنند.
متقاضیان برون ‌مرزی باید از طریق موارد مانند ارتباط خانوادگی، تجربه قبلی در استان، یا یک دعوت نامه از طریق یکی از اقدامات استراتژیک منیتوبا ارتباط خود با این استان را نشان دهند. در زمان درخواست برای صلاحیت سنجی نیاز به حضور در منیتوبا وجود ندارد.

برای دریافت دعوت نامه تحت روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا باید یک پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشید.

فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود را در منیتوبا تکمیل می‌کنند، می‌ توانند تحت روند تحصیلات بین المللی توصیه نامه درخواست خود را به دست آورند و این در صورتی است که نشان دهنده مهارت های مورد نیاز استان را دارا می باشند

متقاضیان اکسپرس اینتری ممکن است از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا توسط شوند.

اکسپرس انتری روش اصلی کانادا برای مدیریت درخواست های نیروی کار متخصص است. با درخواست مستقیم از طریق برنامه اکسپرس انتری، می‌ توان فرایند برنامه کاندیدای استانی را پشت سر گذاشت و دعوت نامه درخواست را دریافت کرد. با این وجود داشتن گزینش استانی تضمین می کند که کار مهاجرت کانادا شماره برای درخواست اقامت دائم کانادایی دعوت خواهد کرد.

نمایش خبر  منیتوبا از 404 متقاضی اکسپرس انتری در دراو جدید PNP خود دعوت می کند

اکسپرس انتری سیستم مدیریت درخواست برای ۳ برنامه مهاجرتی فدرال است. وقتی پروفایل خود را ثبت می کنید، سپس بر اساس سیستم جامع رتبه بندی می شوید که فاکتورهای سن، تجربه کاری، تحصیلات و مهارت زبانی را در نظر می‌گیرد.

متقاضیان با بالاترین امتیاز از طریق دراو های منظم اکسپرس انتری دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را دریافت می کنند.

با دریافت یک گزینش از یک استان تحت برنامه کاندیدای استان ۶۰۰ امتیاز امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امر دریافت دعوت نامه درخواست را برای شما تضمین می کند