ردکردن این

منیتوبا از 404 متقاضی اکسپرس انتری در دراو جدید PNP خود دعوت می کند

منیتوبا از 404 متقاضی اکسپرس انتری در دراو جدید PNP خود دعوت می کند

تاریخ انتشار

بزرگترین دراو سال 2021 تعداد کل دعوت نامه های صادر شده از سوی منیتوبا را تا این لحظه از سال به رقم 3422 می رساند.

منیتوبا در دراو غیر معمول خود که در 27 می برگزار شد از 404 متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد.

ممکن است متقاضیان اکسپرس انتری برنامه کاندیدای استانی منیتوبا برای روند نیروهای کار متخصص برون مرزی واجد شرایط باشند.

 

منیتوبا نتایج دراو اخیر مهاجرتی خود را منتشر کرده است.

متقاضیان دعوت شده دارای حداقل امتیاز EOI 601 بودند . این امتیاز بر اساس جدول امتیاز دهی EOI منیتوبا تنظیم می شود. این سیستم مشابه سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس انتری نیست. هیچ شرط امتیاز CRS برای این دراو وجود ندارد.

معمولا، این استان در یک بار تنها از چند متقاضی اکسپرس انتری دعوت می کند.  اکثر دعوت ها بین متقاضیانی تقسیم می شود که ممکن است برای روند تحصیلات بین المللی، نیروی کار متخصص در منیتوبا و متقاضیان اکسپرس انتری واجد شرایط باشند که تحت روند نیروهای کار متخصص برون مرزی درخواست می دهند.

متقاضیان دعوت شده ممکن است برای یک گزینش از منیتوبا درخواست دهند. از آنجایی که تمام آنها پروفایل های اکسپرس انتری ارند، گزینش  از یک برنامه کاندیدای استانی به طور خودکار 600 امتیاز اضافی برای آنها در پی خواهد داشت، که برای گرفتن دعوت نامه جهت درخواست اقامت دائم کافی است.

 

اکسپرس انتری منیتوبا

اکسپرس انتری سیستمی است که کانادا از آن برای کنترل درخواست ها از سوی نیروی کار متخصص استفاده می کند. می‌توان با درخواست از طریق اکسپرس انتری فرایند برنامه کاندیدای استانی را انجام نداد و یک دعوت نامه اقامت دائم دریافت کرد. با این وجود، داشتن گزینش استانی تضمین می کند که شما اقامت دائم را از کانادا دریافت خواهید کرد.

نمایش خبر  منیتوبا برنامه کاندیدای استانی جدید را برگزار می‌کند و از ۲۹۹ متقاضی مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای روند مهاجرت فدرال است. وقتی شما پروفایلتان را ثبت می کنید بر اساس سیستم جامع رتبه‌بندی مورد ارزیابی قرار می‌گیرید که فاکتورهایی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و مهارت‌های زبانی شما را مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.

متقاضیان با بالاترین امتیازات دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم از طریق دراو اکسپرس انتری را دریافت می‌ کنند. اگر گزینش استانی از یک برنامه کاندیدای استانی دریافت کنید 600 امتیاز به امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی را برای شما تضمین می کند.

 

برنامه‌ های مهاجرت منیتوبا

منیتوبا چند برنامه مهاجرتی مختص جذب استعدادهای بین المللی برای اقامت در این استان دارد. دولت استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا مهاجرت خود را مدیریت می‌کند که از درخواست های مهاجرتی برای دولت فدرال حمایت می کند. استان های کانادایی توانایی صدور وضعیت اقامت دائم را ندارند اما می توانند با صدور گزینش استانی به یک درخواست کمک کنند.

اگر می خواهید از یک گزینش از سوی استان منیتوبا بهره مند شوید شما باید یک توضیح علاقه مندی در برنامه کاندیدای استانی منیتوبا ثبت کنید. این شما را در موقعیتی قرار می دهد تا بتوانید از طریق روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا و نیروهای کار متخصص برون مرزی یک توصیه نامه درخواست دریافت کنید.

سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای انسانی مانند ارتباط افراد با استان یک امتیاز از 1000 امتیاز به متقاضی می دهد.

دسته نیروهای کار متخصص و روند نیروهای کارآمد متخصص برون‌مرزی به نحوی طراحی شده اند تا به این استان را نجات دهند آن دسته از متقاضیانی را برگزیند که نیازهای بازار کار را به خوبی برآورده می کند.

نمایش خبر  برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از متقاضیان اکسپرس انتری و نیروهای کار متخصص برون‌ مرزی دعوت می کند

متقاضیان برون‌ مرزی باید ارتباط خود با منیتوبا را از طریق داشتن روابط خانوادگی، تجربه قبلی در استان یا یک دعوت نامه از طریق اقدامات استخدام استراتژیک منیتوبا به اثبات برسانند. نیازی نیست که در زمان درخواست در استان حضور داشته باشید.

به منظور دریافت دعوت نامه تحت روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا باید یک پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشید. فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود در مناطق را تکمیل می‌کنند می‌توانند تحت روند تحصیلات بین المللی توصیه نامه درخواست دریافت کنند. این در شرایطی است که مهارت های مورد نیاز استان را دارا باشند.