ردکردن این

دراو جدید منیتوبا از 141 متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

دراو جدید منیتوبا از 141 متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

تاریخ انتشار

منیتوبا تا این لحظه از سال 2021 از 3705 متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت کرد.

به طور کل در روز 17 ژوئن 141 متقاضی مهاجرتی منیتوبا برای گزینش استانی دعوت شدند.

اگر متقاضیان با موفقیت گزینش را از برناکه کاندیدای استانی منیتوبا دریافت کنند می توانند از آن برای اقامت دائم کانادایی خود استفاده کنند.

متقاضیان نیروی کار متخصص باید در سیستم توضیح علاقمندی منیتوبا دارای پروفایل باشند.

نیروهای کار متخضض باید در سیستم توضیح علاقمندی پروفایل داشته باشند تا دعوت شوند.  نتایج آخرین دراو  مطابق زیر است:

 

  • نیروهای کار متخصص در منیتوبا- 95 دعوت نامه با حداقل امتیاز 430
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی- 24 دعوت نامه با حداقل امتیاز 703
  • روند فارغ التحصیل بین المللی – 22 دعوت ناکه بدون شرط امتیاز

بطور کل 10 دعوت نامه با عنوان دعوت نامه درخواست به متقاضیان اکسپرس انتری تعلق یافت.

دراو جدید مشابه دراو قبل برنامه کاندیدای استانی منیتوبا بود که استان تنها یک دعوت نامه بیشتر برای 142 متقاضی صادر کرد.

 

برنامه‌ های مهاجرت منیتوبا

منیتوبا چند برنامه مهاجرتی مختص جذب استعدادهای بین المللی برای اقامت در این استان دارد. دولت استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا مهاجرت خود را مدیریت می‌کند که از درخواست های مهاجرتی برای دولت فدرال حمایت می کند. استان های کانادایی توانایی صدور وضعیت اقامت دائم را ندارند اما می توانند با صدور گزینش استانی به یک درخواست کمک کنند.

اگر می خواهید از یک گزینش از سوی استان منیتوبا بهره مند شوید شما باید یک توضیح علاقه مندی در برنامه کاندیدای استانی منیتوبا ثبت کنید. این شما را در موقعیتی قرار می دهد تا بتوانید از طریق روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا و نیروهای کار متخصص برون مرزی یک توصیه نامه درخواست دریافت کنید.

نمایش خبر  منیتوبا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی از ۲۹۶ نامزد مهاجرتی دعوت می کند

سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای انسانی مانند ارتباط افراد با استان یک امتیاز از 1000 امتیاز به متقاضی می دهد.

دسته نیروهای کار متخصص و روند نیروهای کارآمد متخصص برون‌مرزی به نحوی طراحی شده اند تا به این استان را نجات دهند آن دسته از متقاضیانی را برگزیند که نیازهای بازار کار را به خوبی برآورده می کند.

متقاضیان برون‌ مرزی باید ارتباط خود با منیتوبا را از طریق داشتن روابط خانوادگی، تجربه قبلی در استان یا یک دعوت نامه از طریق اقدامات استخدام استراتژیک منیتوبا به اثبات برسانند. نیازی نیست که در زمان درخواست در استان حضور داشته باشید.

به منظور دریافت دعوت نامه تحت روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا باید یک پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشید. فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود در مناطق را تکمیل می‌کنند می‌توانند تحت روند تحصیلات بین المللی توصیه نامه درخواست دریافت کنند. این در شرایطی است که مهارت های مورد نیاز استان را دارا باشند.

 

اکسپرس انتری منیتوبا

اکسپرس انتری سیستمی است که کانادا از آن برای کنترل درخواست ها از سوی نیروی کار متخصص استفاده می کند. می‌توان با درخواست از طریق اکسپرس انتری فرایند برنامه کاندیدای استانی را انجام نداد و یک دعوت نامه اقامت دائم دریافت کرد. با این وجود، داشتن گزینش استانی تضمین می کند که شما اقامت دائم را از کانادا دریافت خواهید کرد.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای روند مهاجرت فدرال است. وقتی شما پروفایلتان را ثبت می کنید بر اساس سیستم جامع رتبه‌بندی مورد ارزیابی قرار می‌گیرید که فاکتورهایی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و مهارت‌های زبانی شما را مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.

نمایش خبر  منیتوبا بزرگترین دراو نیروی کار متخصص را تا این لحظه از سال برگزار می‌کند

متقاضیان با بالاترین امتیازات دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم از طریق دراو اکسپرس انتری را دریافت می‌ کنند. اگر گزینش استانی از یک برنامه کاندیدای استانی دریافت کنید 600 امتیاز به امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی را برای شما تضمین می کند.