ردکردن این

دراو برنامه کاندیدای استانی منیتوبا: 232 متقاضی مهاجرتی دعوت شدند

دراو برنامه کاندیدای استانی منیتوبا: 232 متقاضی مهاجرتی دعوت شدند

تاریخ انتشار

منیتوبا تا به این لحظه از سال 2021 از 3018 متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت کرده است.

منیتوبا نتایج دراو اخیر مهاجرتی خود را منتشر کرده است.

در روز 25 می، منیتوبا از 232 متقاضی که اکنون می توانند از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا برای گزینش درخواست دهند دعوت کرد.  اگر آنها گزینش را دریافت کنند، می توانند به واسطه این گزینش برای اقامت دائم کانادایی درخواست دهند.

منیتوبا به طور مرتب مهاجران را از طریق یکی از روند های برنامه کاندیدای استانی که شامل موارد زیر می شود دعوت می کند: روند تحصیلات بین المللی، نیروی کار متخصص در منیتوبا نیروی کار متخصص خارج از منیتوبا. روند های نیروی کار متخصص متقاضیان را ملزم می کند تا دارای پروفایل توضیح علاقه مندی باشند.

در ادامه نتایج دراو آخر را مشاهده خواهید کرد:

  • نیروهای کار متخصص در منیتوبا- 166 دعوت نامه با امتیاز حداقل 415 در توضیح علاقمندی.
  • نیروهای کار متخصص خارج از منیتوبا- 46 دعوت نامه با حداقل امتیاز 703 در سیستم توزیع علاقمندی
  • روند تحصیلات بین المللی- 20 دعوت نامه بدون شرط امتیاز توضیح علاقمندی

به طور کل، 20 دعوت نامه به متقاضیان اکسپرس انتری تعلق یافت.

 

برنامه‌ های مهاجرت منیتوبا

منیتوبا چند برنامه مهاجرتی مختص جذب استعدادهای بین المللی برای اقامت در این استان دارد. دولت استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا مهاجرت خود را مدیریت می‌کند که از درخواست های مهاجرتی برای دولت فدرال حمایت می کند. استان های کانادایی توانایی صدور وضعیت اقامت دائم را ندارند اما می توانند با صدور گزینش استانی به یک درخواست کمک کنند.

نمایش خبر  دراو برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از 1017 متقاضی اکسپرس انتری دعوت می کند

اگر می خواهید از یک گزینش از سوی استان منیتوبا بهره مند شوید شما باید یک توضیح علاقه مندی در برنامه کاندیدای استانی منیتوبا ثبت کنید. این شما را در موقعیتی قرار می دهد تا بتوانید از طریق روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا و نیروهای کار متخصص برون مرزی یک توصیه نامه درخواست دریافت کنید.

سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای انسانی مانند ارتباط افراد با استان یک امتیاز از 1000 امتیاز به متقاضی می دهد.

دسته نیروهای کار متخصص و روند نیروهای کارآمد متخصص برون‌مرزی به نحوی طراحی شده اند تا به این استان را نجات دهند آن دسته از متقاضیانی را برگزیند که نیازهای بازار کار را به خوبی برآورده می کند.

متقاضیان برون‌ مرزی باید ارتباط خود با منیتوبا را از طریق داشتن روابط خانوادگی تجربه قبلی در استان یا یک دعوت نامه از طریق اقدامات استخدام استراتژیک منیتوبا به اثبات برسانند. نیازی نیست که در زمان درخواست در استان حضور داشته باشید.

به منظور دریافت دعوت نامه تحت روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا باید یک پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشید. فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود در مناطق را تکمیل می‌کنند می‌توانند تحت روند تحصیلات بین المللی توصیه نامه درخواست دریافت کنند. این در شرایطی است که مهارت های مورد نیاز استان را دارا باشند.

 

اکسپرس انتری منیتوبا

اکسپرس انتری سیستمی است که کانادا از آن برای کنترل درخواست ها از سوی نیروی کار متخصص استفاده می کند. می‌توان با درخواست از طریق اکسپرس انتری فرایند برنامه کاندیدای استانی را انجام نداد و یک دعوت نامه اقامت دائم دریافت کرد. با این وجود، داشتن گزینش استانی تضمین می کند که شما اقامت دائم را از کانادا دریافت خواهید کرد.

نمایش خبر  منیتوبا در ششم ماه می از ۱۵۰ متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای روند مهاجرت فدرال است. وقتی شما پروفایلتان را ثبت می کنید بر اساس سیستم جامع رتبه‌بندی مورد ارزیابی قرار می‌گیرید که فاکتورهایی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و مهارت‌های زبانی شما را مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.

متقاضیان با بالاترین امتیازات دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم از طریق دراو اکسپرس انتری را دریافت می‌ کنند. اگر گزینش استانی از یک برنامه کاندیدای استانی دریافت کنید 600 امتیاز به امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی را برای شما تضمین می کند.