ردکردن این

برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از متقاضیان اکسپرس انتری و نیروهای کار متخصص برون‌ مرزی دعوت می کند

برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از متقاضیان اکسپرس انتری و نیروهای کار متخصص برون‌ مرزی دعوت می کند

تاریخ انتشار

تا این لحظه از سال منیتوبا از ۲۲۶۹ متقاضی مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی خود دعوت به عمل آورده است.

منیتوبا در ۱۹ آوریل یک دراو غیر عادی برگزار کرد.

ازطریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا این استان از ۳۹۹ متقاضی که برای روند نیروی کار متخصص برون مرزی واجد شرایط بودند دعوت نامه صادر کرد.

به طور معمول، منیتوبا سه دراو برنامه کاندیدای استانی را در یک زمان برگزار می‌کند و تنها از تعداد کمی از متقاضیان اکسپرس انتری دعوت به عمل می آورد. دراو جدید شامل نیروهای کار متخصص در منیتوبا و متقاضیان روند تحصیلات بین المللی نبود.

همچنین این استان بسته به اینکه آیا متقاضیان دعوت شده از طریق اقدامات استخدام استراتژیک توسط شدند یا یک پروفایل در اکسپرس انتری داشتند شروط امتیاز توضیح علاقمندی متفاوتی داشتند.

در ادامه نتایج یک دراو جدید از برنامه کاندیدای استانی منیتوبا را مشاهده می کنید:

  • ۳۰ متقاضی تحت اقدامات استخدام استراتژیک با حداقل امتیاز ۷۰۳ انتخاب شدند
  • ۳۶۹ متقاضی اکسپرس اینتری با حداقل امتیاز ۶۱۲ از سیستم توضیح علاقمندی دعوت شدند

متقاضیان اکسپرس انتری تنها در صورتی مجاز به دریافت گزینش استانی هستند که پروفایل آنها وقتی برنامه کاندیدای استانی منیتوبا درخواستشان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد معتبر باشد. تمام متقاضیان دعوت شده از زمانی که توصیه نامه درخواست خود را برای گزینش استانی دریافت می‌کنند ۶۰ روز کاری زمان در اختیار دارند.

 

برنامه‌ های مهاجرت منیتوبا

منیتوبا چند برنامه مهاجرتی مختص جذب استعدادهای بین المللی برای اقامت در این استان دارد. دولت استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا مهاجرت خود را مدیریت می‌کند که از درخواست های مهاجرتی برای دولت فدرال حمایت می کند. استان های کانادایی توانایی صدور وضعیت اقامت دائم را ندارند اما می توانند با صدور گزینش استانی به یک درخواست کمک کنند.

نمایش خبر  منیتوبا در ششم ماه می از ۱۵۰ متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

اگر می خواهید از یک گزینش از سوی استان منیتوبا بهره مند شوید شما باید یک توضیح علاقه مندی در برنامه کاندیدای استانی منیتوبا ثبت کنید. این شما را در موقعیتی قرار می دهد تا بتوانید از طریق روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا و نیروهای کار متخصص برون مرزی یک توصیه نامه درخواست دریافت کنید.

سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای انسانی مانند ارتباط افراد با استان یک امتیاز از ۱۰۰۰ امتیاز به متقاضی می دهد.

دسته نیروهای کار متخصص و روند نیروهای کارآمد متخصص برون‌مرزی به نحوی طراحی شده اند تا به این استان را نجات دهند آن دسته از متقاضیانی را برگزیند که نیازهای بازار کار را به خوبی برآورده می کند.

متقاضیان برون‌ مرزی باید ارتباط خود با منیتوبا را از طریق داشتن روابط خانوادگی تجربه قبلی در استان یا یک دعوت نامه از طریق اقدامات استخدام استراتژیک منیتوبا به اثبات برسانند. نیازی نیست که در زمان درخواست در استان حضور داشته باشید.

به منظور دریافت دعوت نامه تحت روند نیروهای کار متخصص در منیتوبا باید یک پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرمای استانی داشته باشید. فارغ التحصیلان بین المللی که تحصیلات خود در مناطق را تکمیل می‌کنند می‌توانند تحت روند تحصیلات بین المللی توصیه نامه درخواست دریافت کنند. این در شرایطی است که مهارت های مورد نیاز استان را دارا باشند.

منیتوبا از متقاضیان اکسپرس انتری دعوت می‌کند

اکسپرس انتری سیستمی است که کانادا از آن برای کنترل درخواست ها از سوی نیروی کار متخصص استفاده می کند. می‌توان با درخواست از طریق اکسپرس انتری فرایند برنامه کاندیدای استانی را انجام نداد و یک دعوت نامه اقامت دائم دریافت کرد. با این وجود، داشتن گزینش استانی تضمین می کند که شما اقامت دائم را از کانادا دریافت خواهید کرد.

نمایش خبر  منیتوبا جزئیات دراو جدید برنامه کاندیدای استانی را منتشر می کند

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای روند مهاجرت فدرال است. وقتی شما پروفایلتان را ثبت می کنید بر اساس سیستم جامع رتبه‌بندی مورد ارزیابی قرار می‌گیرید که فاکتورهایی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و مهارت‌های زبانی شما را مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.

متقاضیان با بالاترین امتیازات دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم از طریق دراو اکسپرس انتری را دریافت می‌ کنند. اگر گزینش استانی از یک برنامه کاندیدای استانی دریافت کنید ۶۰۰ امتیاز به امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی را برای شما تضمین می کند.