ردکردن این
زمستان های سرد، خوش آمد گویی های گرم: تازه واردان چطور میتوانند در کانادا اقامت پیدا کنند.

تاریخ انتشار

واضح است که ورود تازه واردان به جوامع محلی و فرهنگ آنها بهترین را برای تسلط بر زبان این کشور از بنابراین مشخص است که مقصد های پذیرای مهاجر به شما کمک می کند تا سریعتر بر این زبان تسلط پیدا کنید. بدین دلیل است که کانادا با وجود مردمی با سیاست‌های مهاجرت دوستانه مکان جذابی برای برپایی زندگی جدید شما و بهبود مهارت های زبان انگلیسی شما محسوب می شود.

 

همسایگی خود را کشف کنید

ممکن است زمستان سرد باشد، اما یک خوش آمد گویی گرم در کانادا در انتظار شماست که به خوبی برای شهروندان شناخته شده است و آن ها نگرش خوبی نسبت به تازه واردان به کشور دارند.  بنابراین، از آغاز مکالمه هراس نداشته باشید و همسایگان خود را ملاقات کنید، با کارکنان در مغازه ها و کافه ها صحبت کنید و اگر کودکی دارید با والدین دیگر در مدرسه هم صحبت شوید فرصت‌های بسیاری برای تمرین زبان انگلیسی برای شما وجود دارد.

 

داوطلب

داوطلب شدن یکی از راه های مهم برای ملاقات کردن مردم و یکپارچه شدن در جمع های آنهاست، محیط های غیر رسمی و راحت را برای به کار گرفتن مهارت های گفتاری شما در اختیارتان قرار می‌دهد. سازمان‌هایی وجود دارند که همیشه راه های مختلفی برای حمایت از شما پیشنهاد می دهند. برای پیدا کردن فرصت های موجود می توانید وب سایت والنتیر کانادا را بررسی کنید که نقطه شروع خوبی است.

 

کلاسهای عصر

یک گزینه دیگر برای ملاقات کردن مردم و سرگرم شدن ثبت نام در کلاسهای عصر یا کلاس های سرگرمی است. سازمان ها و موضوعات مختلفی وجود دارند که می‌توانید در آنها ثبت نام کنید. می‌ توانید نقاشی، آشپزی یا شعر آموزش ببینید یا مهارت های خود در استفاده از کامپیوتر را ارتقا دهید و از این طریق افراد مانند خود را پیدا کنید.

نمایش خبر  کانادا درخواست های اسپانسرشیپ همسری یا شریک زندگی را از اتباع خارجی بدون وضعیت اقامت می پذیرد

 

شرکت در جوامع آماده به کار

ایجاد ارتباطات جدید می تواند زمان بر باشد، اما در عوض می توانید از شبکه هایی استفاده کنید که در حال حاضر وجود دارند و به گروه‌های محلی بپیوندید. مراکز این جوامع اغلب، هاب ها برای کلاب های کتاب و گروههای همسایه است یک جستجوی سریع آنلاین می تواند موارد موجود در منطقه شما را برایتان مشخص کند.

 

از برنامه‌های پذیرش کانادا استفاده کنید

کانادا اقدامات حمایتی بسیاری برای خوشامدگویی و پذیرش افراد از سرتاسر دنیا دارد در واقع کانادا و خاطره روند دوستانه بودن سیاست های مهاجرتی خود در رده چهارم قرار دارد.

از کلاس های زبان دولتی تا شبکه های بزرگتر سازمان های متخصص در زمینه خدمت رسانی به مهاجران منابع بسیاری برای کمک به اقامت و آغاز زندگی تان در کانادا وجود دارد.

 

مسیر یادگیری زبان خود را از بهترین نقطه آغاز کنید

اگر تصمیم گرفته‌اید به کانادا بیایید و یا حتی یکی از ایده های فوق الذکر را در سر دارید، فرصت های بسیاری برای صحبت کردن با مردم دارید. بنابراین آماده شدن برای تمامی مکالمه ها یک حرکت خوب است.

 

آیلتس یک آزمون زبان انگلیسی است. آزمون نقش مکالمه در روی آن یکی از دلایل اصلی است که میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا تصمیم می گیرند در این آزمون شرکت کنند با شبیه سازی یک مکالمه واقعی به شما کمک می شود تا مهارت های زبانی روزمره خود را توسعه دهید.

علاوه براین, آیلتس تمام مطالب آمادگی برای آزمون را به شما ارائه می دهد تا به خوبی برای آزمون آماده شوید مانند نمونه های آزمون های واقعی بررسی پیشرفت شما در آیلتس یک آزمون تمرین و ویدیو های بسیار برای کمک به بهبود مهارت های زبان انگلیسی.

نمایش خبر  کاهش اشتغال با معرفی استانداردهای سلامت سختگیرانه تر

 

در تالار کانادا ویزا به ما بپیوندید

آیلتس مفتخر به حضور در تالار کانادا ویزا است. از شما دعوت می‌کنیم تا به ما بپیوندید و به هدف مهاجرت کانادایی خود دست یابید. اگر در حال حاضر در کانادا هستید و به دنبال درخواست برای یک روند اقامت دائم جدید برای نیروهای کار ضروری و فارغ التحصیلان بین المللی هستید لطفاً اطمینان حاصل کنید که حتما این تالار را دنبال کرده اید و از کانال های رسانه اجتماعی و اخبار ما آگاه هستید.