مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کدام‌یک از برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت برای شما مناسب است؟

 • من یک شرکت باارزش خالص بالا دارم و آماده هستم که در کانادا سرمایه‌گذاری کنم.
  بسته به میزان پولی که در دست دارید و می‌خواهید در کانادا سرمایه‌گذاری کنید، گزینه‌های متعددی برای شما وجود دارد. برای مثال؛ برنامه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کبک به افراد اجازه می‌دهد تا یک سرمایه‌گذاری غیرفعال و امن از طریق دولت کانادا انجام دهند. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری فعال‌تری هستید، برنامه‌های متعددی برای کارآفرینی و نامزدان استانی برای مهاجرت شما وجود دارد که در آن شما ملزم هستید تا در خاک کانادا سرمایه‌گذاری کنید و تجارت خود را اداره کنید. همچنین می‌توانید نگاهی به برنامه ویزای استارتاپ برای کارآفرینان بیندازید. ازآنجایی‌که گزینه‌های متعددی برای شما وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم که فرم ارزیابی رایگان ما را پرکنید و از تجربه ما استفاده کنید و با یک متخصص درباره گزینه‌هایتان صحبت کنید.
 • به دنبال این هستم که یک تجارت را در کانادا اداره کنم
  تجربه مدیریتی در داشتن یک کسب‌وکار می‌تواند شمارا گزینه مناسبی برای دسته‌های متعدد کارآفرینی در خلال برنامه‌های نامزدان استانی یا سطوح دولت فدرال و یا برنامه‌های پیشنهادی از استان کبک نشان دهد. می‌توانید از دانش ما در این برنامه‌ها با پر کردن یک فرم ارزیابی استفاده کنید.
 • به دنبال نقل‌مکان به استان کبک هستم
  استان کبک بهترین برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت را ارائه می‌دهد. اگر به دنبال زندگی در استان کبک هستید، پیشنهاد می‌کنیم برنامه مهاجرت به کبک از طریق سرمایه‌گذاری و برنامه کارآفرینی را بررسی کنید. ازآنجایی‌که این برنامه‌ها بر اساس امتیازدهی و صلاحیت است، مستلزم تحلیل‌های کارشناسی شده است، ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم فرم رایگان ارزیابی را تکمیل کنید تا درباره ملزومات هریک از این برنامه‌ها و دیگر گزینه‌های مهاجرتی برای شما بحث و گفت‌وگو کنیم.
 • تمایل دارم به یکی از استان‌های کانادا مهاجرت کنم
  هریک از استان‌های کانادا از طریق برنامه مهاجرتی نامزدان استانی خود اقدام به جذب مهاجران کارآفرین و مدیران تجارت‌های مختلف می‌کنند. هریک از این برنامه‌ها مستلزم سرمایه‌گذاری فعال شما است که تجارتی را به‌عنوان مرکز اصلی یا یکی از شعب و نمایندگی‌های مدیریتی خود دریکی از استان‌های کانادا به راه بی اندازید. برنامه‌های متعددی وجود دارد، بسته به استانی که می‌خواهید محل زندگی بعدی شما باشد می‌توانید یکی از این برنامه‌ها را برگزینید. با پر کردن فرم رایگان ارزیابی میزبان ما در تعیین بهترین گزینه مهاجرتی خود به کانادا باشید.
 • من خویش-کارفرما هستم و تجارتم در حوزه تخصصم به‌خوبی تأسیس‌شده است
  کانادا به خود اشتغالان درزمینهٔ مختلف بسته به میزان موفقیت و اعتباری که درزمینهٔ خود به دست آورده‌اند خوشامد می‌گوید. این طیف وسیع، از کشاورزان و ورزشکاران گرفته تا هنرمندان را شامل می‌شود. فرم ارزیابی رایگان خود را همین امروز پرکنید و دریابید که آیا تجارت خوداشتغالی شما برای یکی از برنامه‌های مهاجرتی از طریق خوداشتغالی شایسته است یا خیر.
مطلب مرتبط
راههای ممکن برای مهاجرت صاحبان بیزنسها

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram