ردکردن این

ساسکچوان از ۵۴۱ نامزد مهاجرتی در دراو جدید خود در برنامه کاندیدای استانی دعوت به عمل می آورد

ساسکچوان از ۵۴۱ نامزد مهاجرتی در دراو جدید خود در برنامه کاندیدای استانی دعوت به عمل می آورد

تاریخ انتشار

تا این لحظه از سال این بیشترین تعداد دعوت نامه های صادر شده در یک روز توسط این استان بود.

دراو آهنگ های جدید از طریق بسته های فرعی مهاجرت در شغل های مورد نیاز و اکسپرس انتری ساسکاچوان به صدور ۵۴۱ دعوت نامه برای درخواست گزینش استان جهت رسیدن به اقامت دائم منجر شد.

برنامه کاندیدای مهاجرتی ساسکاچوان در ۱۱ فوریه ۲۰۲۱ دعوت نامه های جدید را صادر کرد.

۳۴۴ متقاضی از طریق دسته فرعی اکسپرس انتری دعوت شدند و ۱۹۷ دعوت نامه باقیمانده برای متقاضیان در شغل های مورد نیاز صادر شد.

برنامه کاندیدای مهاجرتی ساسکاچوان به ساسکاچوان این امکان را می دهد تا متقاضیان مهاجرت دائمی با مهارت های مورد نیاز در بازار کار را گزینش کند.

 

متقاضیان دعوت شده باید مدارک تحصیلی خود را مورد ارزیابی قرار دهند و علاوه بر آن به امتیاز حداقل ۷۲ درشبکه امتیازات توضیح علاقمندی برنامه کاندیدای مهاجرت به ساسکاچوان نیاز دارند. این امتیاز بر اساس فاکتورهای مانند سن، تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی و ارتباط با ساسکاچوان تعیین می شود.

متقاضیان در شرایطی دعوت می شود که در یکی از 89 شغل مورد نیاز استان دارای تجربه کاری بوده باشند. چند نمونه از شغل های قابل قبول شامل مدیر فروش، متخصصان علوم داده، فنی کاران و مهندسان الکترونیک و برق، مدیران بازاریابی و تبلیغات هستند.

 

در مورد دسته فرعی شغل های مورد نیاز

دسته فرعی شغل های مورد نیاز یک برنامه کاندیدای استانی است به این معنا که متقاضیان مهاجرتی که دارای پروفایل اکسپرس انتری فدرال نیستند می توانند از این روش استفاده کنند.

نمایش خبر  PNP ساسکچوان از 502 نامزد مهاجرتی دعوت می کند

این دسته فرعی برای نیروهای کار متخصص و با تجربه کاری در یکی از شغل های مورد نیاز استان ساسکاچوان است که هنوز در استان پیشنهاد شغلی به دست نیاورده اند.

به منظور آن که از طریق این دسته فرعی برای مهاجرت کانادایی درخواست ارائه دهید باید به عنوان یک فرد خارجی پروفایل توضیح علاقمندی خود را در سیستم درخواست آنلاین برنامه کاندیدای مهاجرت به ساسکاچوان بسازید.

سیستم توضیح علاقمندی ساسکاچوان به این استان امکان انتخاب نامزدهای مهاجرتی را می دهد که شرایط بالقوه برای اقامت در استان را دارند. متقاضیان بر اساس تجربه کاری، تحصیلات، تسلط زبانی، سن و ارتباطشان با استان ارزیابی می شوند، و ظرفیت آنها برای اقامت و زندگی در ساسکاچوان مورده بررسی قرار می گیرد.

از ۱۰۰ امتیاز یک امتیاز در شبکه ارزیابی امتیازات نیروی کار متخصص بین المللی برنامه کاندیدای مهاجرت ساسکاچوان دریافت می کنند.

متقاضیان با بالاترین امتیازات یک دعوت نامه درخواست برای گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند.

 

در مورد دسته فرعی اکسپرس انتری

دسته فرعی اکسپرس انتری یک برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته به این معنا است که به سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط می ‌باشد.

پول اکسپرس انتری، نامزدها را برای سه برنامه مهاجرتی دسته اقتصادی اصلی کانادا را تحت مدیریت قرار می دهد : برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

متقاضیانی که در اکسپرس انتری دارای پروفایل هستند نیز باید برای ساسکاچوان یک پروفایل توضیح علاقمندی ها ایجاد کنند تا برای دریافت گزینش استانی دعوت نامه بگیرند.

نمایش خبر  ساسکچوان از ۲۸۴ متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت به عمل می آورد

آن دسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از استان ساسکاچوان برای گزینش استانی درخواست می دهند و آن را دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه ‌بندی دریافت کرده و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی صدور دعوت نامه ها را برای آنها تضمین می کند.