روند پیشنهاد کاری کارفرما استان انتاریو در همان روز بازگشایی بسته شد

به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
به اشتراک گذاری بر روی telegram
Telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
WhatsApp
به اشتراک گذاری بر روی email
Email
به اشتراک گذاری بر روی print
Print

برنامه کاندیدای مهاجرتی استان انتاریو تغییرات مهمی در الزامات فرم کارفرما ایجاد کرده است.

پیشنهاد کاری کارفرما: روند نیروی کار خارجی تنها ساعاتی پس از بازگشایی آن با محدودیت هایی در ثبت نام رو به رو شد.

استان آنتاریو عنوان می کند که ثبت نام برای این روند تا اطلاع بعدی بسته است.

خبر اصلی در تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۲۰ در ساعت ۱۸:۱۲ به وقت گرینویچ منتشر شد.

برنامه کاندیدای مهاجرتی استان انتاریو (OINP) انتظار دارد تعداد زیادی از کاربران فردا به پورتال دسترسی پیدا کنند.اینگونه بیان می کند که ممکن است کاربران در یک صف اولویت بندی قرار داده شوند، و اگر این اتفاق بیافتد آن را به عنوان یک اشتباه فنی در نظر نگیرند. این سیستم به طور خودکار از ثبت نام هایی که در زمان ایجاد محدودیت تایید شده بودند، جلوگیری خواهد کرد.

افرادی که برای این روند درخواست خود را ارائه می‌دهند باید مستقیماً از درگاه دولت به پورتال ثبت اطلاعات الکترونیکی OINP دسترسی داشته باشند. روی دکمه «ثبت یک درخواست» کلیک کنید. OINP پیشنهاد می‌کند که برای ثبت درخواست خود از گوشی تلفن همراه خود استفاده نکنید. طبق وبسایت دولت، این فرآیند حدود ۳ ساعت تا تکمیل شدن آن زمان می برد.

روند نیروی کار خارجی امسال یک روز زودتر بازگشایی شده بود. به خاطر مسائل فنی یک وقفه کوتاه در ورود وجود داشت اما درگاه ثبت درخواست در همان روز، ۳ مارس، باز و بسته شد.
برای واجد شرایط بودن نامزدها در این روند در جهت اقامت دائم، آنها به یک پیشنهاد کار از سوی یک کارفرما در استان انتاریو نیاز دارند. روند نیروی کار خارجی برای نامزدهایی قابل استفاده است که در استان آنتاریو و خارج از آن زندگی می کنند.

 

تغییرات مهم فرم های درخواست

OINP اعلام می کند که متقاضیان باید آخرین نسخه فرم کارفرما را ثبت کنند، حتی اگر در فرم ذکر شده باشد که باید در طی شش ماه از تاریخ امضا تایید شود. در غیر این صورت درخواست به خاطر نقص برگشت می خورد.

این تغییر پاسخی به شرایط اقتصادی و کاری موجود به وجود آمده به خاطرشیوع ویروس کرونا است.

با این وجود، اگر متقاضیان بتوانند فردا به موقع ثبت نام کنند، ۱۴ روز برای تکمیل و تایید درخواست خود زمان خواهند داشت. این زمان می تواند برای بارگذاری یک فرم کارفرمای به روز استفاده شود.

OINPبخش ب «اطلاعات تطبیق قانونی» از فرم کارفرما رانیز اصلاح کرده است. اکنون، این قسمت نشان می دهد که آیا تجارت کارفرما در حال حاضر از مصوبه ۲۰۰۰ استاندارد های استخدام استان آنتاریو و مصوبه سلامت و ایمنی کاری استان آنتاریو تبعیت می کند یا خیر.

طبق وب سایت OINP، “از کارفرمای خود بخواهید تا برای پاسخ دهی صحیح، اطلاعات عنوان شده در فرم کارفرما را بدقت بررسی کند، بدین جهت که از هرگونه تاخیر ناخواسته در فرایند درخواست شما جلوگیری شود”.

 

در صورت بروز مشکلات فنی چه باید کرد

در صورت بروز مسائل فنی، یا درخواست های تحت تاثیر تامین و نگهداری سیستم ، OINP عنوان می کند که مستقیماً با آدرس ایمیل آنها در ارتباط باشید: ontarionominee@ontario.ca ، و تصویر صفحه نمایش را ارائه دهید که مهر زمان و تاریخ با جزئیات لازم در مورد بروز خطا را نشان میدهد.

سیستم ثبت اطلاعات الکترونیکی امشب با آغاز از ۲۰ جولای در ساعت ۱۷ به وقت استاندارد شرقی تا ۲۱ جولای تحت نظارت خواهد بود. هیچ ساعت پایانی برای آن ذکر نشده است.

در طول این زمان، OINP در حال پذیرش ثبت نام ها و درخواستها نخواهد بود. مرکزی که درخواستش تحت تاثیر تامین و نگهداری سیستم باشد، باید مستقیماً از طریق آدرس ایمیل عنوان شده با OINP در ارتباط باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print