به متقاضیان مهاجرت امتیازات تازه ای تعلق می گیرد

از این پس آنهایی که دارای خواهر و برادر در کانادا باشند یا به زبان فرانسه مسلط باشند راحتتر می توانند به کانادا مهاجرت کنند.

اگر شما خواهر یا برادر یا دوست نزدیکی دارید که می خواهد به کانادا مهاجرت کند این خبر حتما برایتان جالب است.

خیلی ها می خواهند به کانادا مهاجرت کنند. کانادا هم می خواهد مهاجر بیشتری بپذیرد، اما مهاجرانی تحصیل کرده و ماهر، و به طور خلاصه «توانمند» تا بتوانند به کانادایی ها کمک کنند درصدر اقتصادهای خلاق و نوآورانه جهان قرار بگیرند.

کانادا برای پذیرش سریعتر مهاجران ماهر از سال 2015 برنامه ای را به جریان انداخت به نام Express Entry که از آن موقع تاکنون بیشتر از 43 هزار مهاجر اقتصادی در چارچوب این برنامه پذیرفته شده اند.

جذب مهاجر در قالب برنامه های Express Entry
سیستم Express Entry به دنبال جذب آن دسته از کارگران ماهر خارجی و دانشجویان بین المللی است که می خواهند به طور دائم در کانادا زندگی کنند و مهارتشان مورد نیاز کارفرمایان کانادایی بوده و بتواند به رشد قتصاد کانادا کمک کند.

Programs managed through the Express Entry system attract high-skilled foreign workers and former international students who want to live in Canada permanently and whose in-demand skills are needed by employers across the country to help build businesses and grow the economy

مطلب مرتبط
برنامه ۲۰۲۰ والدین و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها اکنون باز است

برنامه Express Entry مهاجرانی را به خود جلب می کند که مهارت های بالا داشته باشند و عمدتن در رشته های مرتبط با علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضی تحصیل کرده باشند ـ اینها توانایی هایی هستند که با نوآوری و اختراع و خلاقیت، و تولید ثروت و رشد اقتصادی در ارتباطند.

خبر جدید
خبر جدید اینست که دولت کانادا برای جذب بیشتر این دسته از مهاجران، تغییرات و اصلاحات تازه ای در برنامه Express Entry به عمل آمده که از ششم جون 2017 به اجرا درمی آیند.

از جمله این تغییرات موارد زیر است:
ـ به متقاضیانی که زبان فرانسه آنها خوب باشد، امتیازات تازه ای تعلق می گیرد.

علت آن است که کانادا می خواهد کامیونیتی های فرانسوی زبان در سراسر کانادا تقویت شوند.

ـ به متقاضیانی که دارای خواهر یا برادر در کانادا باشند امتیازات تازه ای تعلق می گیرد.

ـ متقاضیانی که به طور داوطلبانه در صندوق کاریابی کانادا Job Bank ثبت نام کرده باشنـد، از امتیـازات تـازه ای بـرخـوردار می شوند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram