دریافت نمایندگی سازمان مهاجرتی سماکاو

با توجه به درخواست‌های زیاد برای دریافت نمایندگی از طریق شرکت‌های همکار و افرادی که تمایل به فعالیت در زمینه مهاجرت دارند بر آن شدیم تا با ارائه نمایندگی به صورت رسمی همکاری خود را با شما شروع نماییم.

مواردی که برای دریافت نمایندگی باید توجه کنید

  • نمایندگی صرفا به منزله معرفی مشتری بوده و تمامی مدارک و قراردادها تحت نام سازمان مهاجرتی سماکاو امضا شده و نماینده اجازه عقد قرارداد به صورت جداگانه نخواهد داشت.
  • نماینده اجازه دریافت هیچگونه وجه از مشتری نخواهد داشت و پرداخت ها صرفا به شرکت سماکاو خواهد بود.
  • با دریافت اجازه کتبی مشتری در حین انجام پروسه مهاجرتی، شما به عنوان شخص رابط در جریان کلیه امور قرارخواهید گرفت.
  • نحوه ارائه نمایندگی به سازمانهایی که لایسنس مهاجرت دارند متفاوت بوده و میتوانیم صرفا در انجام بخشی از پروسه همکاری داشته باشیم.

در صورت تمایل به دریافت آموزشهای لازم جهت امور مهاجرتی و نحوه عقد قرارداد با مشتری و هر آنچه یک نماینده باید بداند میتونید از طریق فرم زیر ثبت نام نموده و در جلسات توجیهی ما شرکت نمایید.

قابل توجه مشتریانی که قصد ارتباط با نمایندگان سماکاو دارند

همه روزه مواردی مشاهده می‌شود که افرادی سودجو با استفاده از نام وکلای رسمی اداره مهاجرت اقدام به عقد قرارداد با مشتری نموده و بدون هیچ ارتباطی با وکیل صرفا شما را به دردسرهای مختلف خواهند انداخت

  • حتما قبل از هر اقدامی و یا پرداخت هزینه ای تمامی مکاتبات خود را با نماینده به اطلاع شرکت مهاجرتی سماکاو برسانید.
  • برای ارتباط با ما صرفا از اطلاعات در بخش تماس با ما استفاده نمایید و به شماره و ایمیلی که از دوست و آشنا دریافت میکنید اعتماد نکنید.
نمایندگان سماکاو

سید محمد فخر

درحال حاضر در تهران ساکن هستند و به عنوان نماینده (ایجنت) سازمان مهاجرتی سماکاو مشغول به فعالیت هستند.

نمایندگان سماکاو

ماجد شمسا

درحال حاضر در ونکوور کانادا ساکن هستند و به عنوان نماینده (ایجنت) سازمان مهاجرتی سماکاو مشغول به فعالیت هستند. همچنین ایشان در زمینه سرویس به تازه واردین در جهت خدمات اسکان و ورود نیز ارائه میدهند.

نمایندگان سماکاو

نارسیس

درحال حاضر در ونکوور کانادا ساکن هستند و به عنوان نماینده (ایجنت) سازمان مهاجرتی سماکاو مشغول به فعالیت هستند.