ردکردن این

دراور پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا : ۹۰ متقاضی دعوت شدند

دراور پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا : ۹۰ متقاضی دعوت شدند

تاریخ انتشار

تا این لحظه از سال ۲۰۲۱ بریتیش کلمبیا ۳۵۳۱ دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی خود صادر کرده است.

بریتیش کلمبیا در ۲۰ آوریل از ۹۰ متقاضی مهاجرت برای درخواست گزینش استانی دعوت کرد.

دراو پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دعوت نامه ها را برای متقاضیان دسته های مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر کرد.

متقاضیان دعوت شده که از دسته های فرعی فارغ التحصیل بین المللی به نیروی کار متخصص بودند به حداقل امتیاز استانی 80 احتیاج داشتند.

این استان تا این لحظه از سال ۲۰۲۱ از ۳۵۳۱ متقاضی مهاجرت دعوت کرده است.

متقاضیان دعوت شده ۳۰ روز کاری برای درخواست گزینش زمان در اختیار دارند.

 

در مورد پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا

این پروژه پایلوت در سال ۲۰۱۷ راه‌ اندازی شد، و چندین بار تمدید شده است. که آخرین تمدید آن ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ بود به منظور آنکه تحت این برنامه واجد شرایط شناخته شوید، شما به عنوان یک متقاضی باید در یکی از روند های مهاجرت استانی موجود در بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشید و دارای یک پیشنهاد شغلی معتبر حداقل ۱۲ ماهه در یکی از شغل‌ های قابل قبول پایلوت فنی باشید.

برای درخواست جهت رسیدن به مهاجرت تخصصی یا اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا متقاضیان باید ابتدا از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل تشکیل دهند و تحت سیستم ثبت نام مهاجرت‌های تخصصی ثبت نام کنند. متقاضیان مورد ارزیابی قرار می‌ گیرند و یک امتیاز برای آنها صادر می‌شود که این امتیاز تعیین می‌کند آیا آنها در دور بعدی دعوت خواهند شد یا خیر. این امتیاز بر اساس سطح تحصیلات، تعداد سال های تجربه کاری متقاضی، داشتن یک پیشنهاد شغلی در بریتیش کلمبیا می باشد.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دوم فوریه برای ۸  متقاضی کار آفرینی و ۲۰۸ نیروی کار متخصص و فارغ التحصیلی بین المللی دعوت نامه صادر کرد.

تا این لحظه از سال ۲۰۲۱ بریتیش کلمبیا از طریق دسته های برنامه کاندیدای استانی مختلف خود ۱۹ دراو برگزار کرده است و تقریباً از سه هزار متقاضی برای درخواست گزینش استانی دعوت نموده است.

 

در مورد اکسپرس انتری

اکسپرس انتری سیستم مدیریت درخواست کانادا برای سه برنامه مهاجرتی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال, برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

متقاضیان در این برنامه ها مانند برخی از برنامه ‌های کاندیدای استانی بر اساس سیستم جامع رتبه بندی یک امتیاز دریافت می کنند. این امتیازات بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی به متقاضیان داده می شود. این فاکتورهای سرمایه انسانی شامل سن، تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی است.

ممکن است این امتیازات به یک فرد یا به یک زوج داده شود. ‌ آنها به پیشنهاد شغلی نیازی ندارند، اما داشتن پیشنهاد شغلی امتیازات اضافی با خود به همراه دارد. آنها نیاز به کار یا تحصیل در کانادا ندارند گرچه در طول دوران شیوع ویروس کرونا اداره مهاجرت کانادا آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر در کانادا هستند را مورد اولویت قرار داده است.

متقاضیان با بالاترین امتیازات یک دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم دریافت می‌کنند. زمانی که یک درخواست ثبت می‌ شود اداره مهاجرت کانادا تصمیم‌ گیری نهایی را انجام خواهد داد و تاییدیه اقامت دائم را در صورت پذیرش درخواست برای متقاضی ارسال خواهد کرد. گام نهایی برای مقیمان دائمی تایید شده اقامت در کانادا و درخواست برای یک کارت اقامت دائم است. در این مرحله این افراد از نظر رسمی تابع دائمی کانادایی محسوب می‌ شوند و ممکن است در نهایت برای شهروندی کانادا درخواست خود را ارائه دهند.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دراو فنی از 34 متقاضی مهاجرتی دعوت می کند