ردکردن این

بریتیش کلمبیا دعوت نامه های بیشتری را در دراو های برنامه کاندیدای استانی صادر می کند

بریتیش کلمبیا دعوت نامه های بیشتری را در دراو های برنامه کاندیدای استانی صادر می کند

تاریخ انتشار

در طی چهار ماه گذشته، بریتیش کلمبیا هر دو هفته یکبار، 400 دعوت نامه در پنج دسته از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا صادر کرده است.

در روز 11 می، بریتیش کلمبیا از 379 متقاضی مهاجرتی در دو دراو برنامه کاندیدای استانی دعوت به عمل آورد.

از ماه فوریه، بریتیش کلمبیا دو دور مختلف دعوت نامه را هر دو هفته یک بار برگزار کرده است. بطور ویژه، یک دراو کلی و یک دراو دوم  برگزار شد که مدیران خرده فروشی و عمده فروشی و همینطور مدیران خدمات غذا و رستوران ها را مورد هدف قرار دادند.

متقاضیان روند های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت های تخصصی از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا در دراو عمومی دعوت نامه دریافت کردند.

بطور ویژه، دعوت نامه ها برای آن دسته از فارغ التحصیلان بین المللی و نیروهای کار متخصص و دسته های فرغی نیمه متخصص از روند مهاجرت تخصص ها و روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر شدند.

حداقل امتیاز برای آن دراو بین 77 تا 94 امتیاز بود. به طور کل 331 متقاضی دعوت شدند.

دراو جداگانه ای تحت دسته های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت های تخصصی و متقاضیانی مورد نظر که شغلشان تحت  NOC 0621 یا NOC 0631 قرار می گیرد انجام شد . دراو به صدور 48 دعوت نامه با 112 امتیاز منجر شد.

 

درمورد برنامه کاندیدای استانی برتیشی کلمبیا

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا قصد جذب نیروهای کار خارجی را دارد که مهارت ‌های آنها مورد نیاز استان می‌باشد و قصد دارند به اقامت دائم کانادا دست یابند.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا با برگزاری دو دراو برنامه کاندیدای استانی از ۴۹۴ متقاضی مهاجرتی دعوت می ‌کند.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دارای دو روند مهاجرتی به نام ‌های مهاجرت تخصص‌ها و اکسپرس انتری است، که هر دوی آنها به دسته های فرعی تقسیم می شوند. این روند ها تحت مدیریت سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی بریتیش کلمبیا هستند. به منظور درخواست از طریق سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی در ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید و زمانی که این کار را انجام دادید، بر اساس فاکتورهایی مانند تحصیلات، تجربه کاری و تسلط بر زبان یک امتیاز دریافت می کنید.

متقاضیان با بالاترین امتیازات از دسته فرعی برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت می‌شوند.

اگر دعوت نامه را دریافت کنید ۳۰ روز کاری از زمان تاریخ صدور دعوت نامه برای تکمیل درخواست خود از طریق سیستم آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا زمان در اختیار دارید.

زمانی که بسته درخواست برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا خود را تکمیل کنید، نهایتا دو تا سه ماه در مورد تصمیم‌ گیری نهایی مطلع خواهید شد. اگر گزینش شما با موفقیت انجام شود برای درخواست اقامت دائم از طریق اداره مهاجرت کانادا تحت روند کاندیدای استان واجد شرایط خواهید بود این گزینش برای تقویت شش ماه از تاریخ تایید آن قابل قبول است.