ردکردن این

بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود ۳۶۲ دعوت نامه صادر می کند

بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود ۳۶۲ دعوت نامه صادر می کند

تاریخ انتشار

تا این لحظه ازسال ۲۰۲۱ بریتیش کلمبیا ۳۸۹۳ دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی از طریق برنامه‌ های کاندیدای استانی خود صادر کرده است.

بریتیش کلمبیا در دو دراو به برنامه کاندیدای استانی که در ۲۷ آوریل برگزار شد از ۳۶۲ متقاضی مهاجرات دعوت به عمل آورده است.

دور صدور دعوت نامه ها در این تاریخ یک جواب کلی برای بریتیش کلمبیا بود و دراو دوم مدیران تجارت خرده فروشی و عمده فروشی و همچنین مدیران خدمات غذا و رستوران داری را مورد توجه قرار داد.

متقاضیان دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت های تخصصی از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دعوت نامه ها را در دراو کلی دریافت کردند.

به طور خاص دعوت نامه ها برای نیروهای کار متخصص، فارغ التحصیلان بین المللی و دسته فرعی نیمه متخصص از روندهای اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت تخصص‌ ها صادر شدند.

حداقل امتیاز برای این دراو بین ۷۸ تا ۹۵ امتیاز بود. کل دعوت نامه ها ۳۴۸ دعوت نامه صادر شده بود.

۱۲ راه جداگانه برای متقاضیانی برگزار شد که مشاغل آنها تحت دسته ۰۶۲۱ یا ۰۶۳۱ بودند.

 

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا قصد جذب نیروهای کار خارجی را دارد که مهارت ‌های آنها مورد نیاز استان می‌باشد و قصد دارند به اقامت دائم کانادا دست یابند.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دارای دو روند مهاجرتی به نام ‌های مهاجرت تخصص‌ها و اکسپرس انتری است، که هر دوی آنها به دسته های فرعی تقسیم می شوند. این روند ها تحت مدیریت سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی بریتیش کلمبیا هستند. به منظور درخواست از طریق سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی در ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید و زمانی که این کار را انجام دادید، بر اساس فاکتورهایی مانند تحصیلات، تجربه کاری و تسلط بر زبان یک امتیاز دریافت می کنید.

نمایش خبر  دراور پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا : ۹۰ متقاضی دعوت شدند

متقاضیان با بالاترین امتیازات از دسته فرعی برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت می‌شوند.

اگر دعوت نامه را دریافت کنید ۳۰ روز کاری از زمان تاریخ صدور دعوت نامه برای تکمیل درخواست خود از طریق سیستم آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا زمان در اختیار دارید.

زمانی که بسته درخواست برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا خود را تکمیل کنید، نهایتا دو تا سه ماه در مورد تصمیم‌ گیری نهایی مطلع خواهید شد. اگر گزینش شما با موفقیت انجام شود برای درخواست اقامت دائم از طریق اداره مهاجرت کانادا تحت روند کاندیدای استان واجد شرایط خواهید بود این گزینش برای تقویت شش ماه از تاریخ تایید آن قابل قبول است.