ردکردن این

بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود از ۸۱ نیروی کار حوزه فنی دعوت کرد

بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود از ۸۱ نیروی کار حوزه فنی دعوت کرد

تاریخ انتشار

بریتیش کلمبیا تحت پایلوت فنی خود در آخرین دراو استانی اش از نامزد های مهاجرتی دعوت به عمل آورد.

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۲۱ از متقاضیان مهاجرت ای دعوت کرد تا برای گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم درخواست خود را ارائه دهند.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ۸۱ دعوت ‌نامه از طریق اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و روند مهاجرت های تخصصی صادر کرد.

روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا برای آن دسته از نامزد هایی است که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال دارای پروفایل معتبری هستند. اکسپرس انتری مهمترین راه کانادا برای مهاجران متخصص است که امید دارند بتوانند اقامت دائم کانادا را به دست آورند.

روند مهاجرت های تخصصی برای آن دسته از نیروهای متخصص و نیم متخصص است که شغل و مهارت آنها در استان بریتیش کلمبیا مورد نیاز می باشد.

متقاضیان تحت دسته های فرعی نیروی کار متخصص و فارغ‌ التحصیل بین‌المللی از طریق فعالیت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دعوت شدند. متقاضیان دعوت شده در یکی از شغل های فنی قابل قبول نیاز به پیشنهاد شغلی داشتند تا بتوانند گزینش را دریافت کند. حداقل امتیاز لازم برای متقاضیانی که در این دور دعوت شدند در تمام دسته ها ۸۰ امتیاز بود.

بریتیش کلمبیا هر هفته از طریق دو دسته برنامه کاندیدای استانی و روندهای خود دراوها را انجام می دهد.

برای درخواست مهاجرت تخصصی یا اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا نامزدها باید ابتدا از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا و تحت سیستم‌ ثبت‌ نام مهاجرت های تخصصی یک پروفایل ایجاد کنند.

نمایش خبر  امکان مهاجرت به بریتیش کلمبیا برای آن دسته از فارغ التحصیلان بین المللی که بصورت آنلاین تحصیل کردند

متقاضیان بر اساس فاکتورهای مانند سطح تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و محل استخدام خود مورد ارزیابی قرار گرفته و یک امتیاز دریافت می کنند.

نامزدهای اکسپرس انتری که از پذیرش کلمبیا گزینش دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز به امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه خواهد این امتیاز اضافی تضمین می‌ کند که آنها در دوره بعدی صدور دعوت نامه ها، دعوت نامه درخواست را دریافت خواهند کرد.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یکی از برنامه ‌های کاندیدای استانی کانادا است. از طریق این برنامه ها است آنها می توانند آن دسته از تازه واردانی که می توانند نیازهای بازار کار محلی را برآورده کنند را گزینش کنند.

آموزش کلمبیا در سال ۲۰۱۷ هم راستا با رشد تکنولوژی و تعداد زیاد استعداد های بین المللی مراکز تکنولوژی در ایالات متحده را ترک می کردند پایلوت فنی را راه اندازی کرد. این پدیده از سویی به سیاست های اقتصادی و مهاجرتی دوره ترامپ مرتبط بوده است.

بریتیش کلمبیا برای نوآوری و تخصص فنی، آب و هوای ملایم و نزدیکی به بازارهای یالات متحده مشهور است، و از اینرو نیروهای کار و تجارت های این حوزه کاری را به خود جذب میکند.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از ماه ژانویه ۵ دراو انجام داده است و حداقل امتیاز بین ۷۷ تا ۱۰۶ امتیاز بوده است. در کنار نیروهای کار فنی بریتیش کلمبیا از نیروهای کار و فارغ التحصیلان در شغلهای غیر فنی نیز دعوت می کند.