ردکردن این

بریتیش کلمبیا با برگزاری دو دراو برنامه کاندیدای استانی از ۴۹۴ متقاضی مهاجرتی دعوت می ‌کند.

بریتیش کلمبیا با برگزاری دو دراو برنامه کاندیدای استانی از ۴۹۴ متقاضی مهاجرتی دعوت می ‌کند.

تاریخ انتشار

برنامه کاندیدای مهاجرتی بریتیش کلمبیا در تاریخ ۱۶ فوریه دو دراو برگزار کرد و از برداشتن تعلیق موقتی ۳۱ شغل خبر داد که در دوره های صدور دعوت نامه کنار گذاشته شده بودند.

کلاً۴۵۹ دعوت نامه به متقاضیان روندهای اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت های تخصصی از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا تعلق یافت. به طور خاص دعوت نامه ها برای متقاضیان در دسته های فرعی نیروی کار متخصص، فارغ التحصیل بین المللی و نیروی کار نیمه متخصص و مبتدی از روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر شد.

حداقل امتیاز برای این دراو بین ۸۵ تا ۱۰۴ امتیاز بود.

۳۵ دعوت نامه دیگر برای آن دسته از متقاضیان صادر شد که به عنوان مدیران خرده فروش و عمده فروش و مدیران خدمات غذا و رستوران تجربه کاری داشتند. به گفته استان این دراو بدین دلیل برگزار شد که هر دوی این مشاغل ثبت‌نام کنندگان بسیار بالایی در سیستم ثبت نام مهاجرت تخصصی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا داشتند.

علاوه بر این استان اعلام کرد که از متقاضیان در شغل های گردشگری، هتلداری، خدمات شخصی و خرده فروشی نیز دعوت خواهد کرد. این مشاغل در دوره‌های قبل صدور دعوت نامه ها در نظر گرفته نشده بودند.

استان در حال حاضر ۹ دراو برگزار کرده است و کل تعداد دعوتنامه های صادر شده تا این لحظه از سال ۲۰۲۱ را به عدد ۱۳۰۸ رسانده است.

 

در مورد برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا قصد جذب نیروی کار خارجی را دارد که در استان به شدت به وجود آنها نیاز است و همچنین آنها افرادی هستند که قصد اقامت دائم در کانادا را دارند.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی ۱۹۵ دعوت نامه صادر می کند

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دو روند دارد، اکسپرس انتری و مهاجرت تخصصی که هر دوی این روند ها به چند دسته فرعی تقسیم می شوند. هر دو روند تحت سیستم ثبت نام مهاجرت تخصص ‌های بریتیش کلمبیا تحت مدیریت قرار می‌ گیرند. به منظور درخواست از طریق سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی بریتیش کلمبیا، در ابتدا باید یک حساب باز کنید. زمانی که این کار را انجام دادید بر اساس فاکتورهایی مانند تحصیلات، تجربه کاری و مهارت‌های زبانی یک امتیاز دریافت خواهید کرد.

متقاضیان با بالاترین امتیازات از هر دسته فرعی برای درخواست گزینش استانی دعوت می شوند تا وقتی بریتیش کلمبیا یکی از دراو های منظم خود را برگزار می کند بتوانند برای اقامت دائم درخواست دهند.

اگر یک دعوت نامه دریافت کنید ۳۰ روزه کاری از زمان دعوتنامه برای ثبت درخواست تکمیل شده خود از طریق سیستم آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا زمان در اختیار خواهید داشت.

زمانی که پکیج درخواست کامل برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا خود را ثبت می کنید، در طی ۲ تا ۳ ماه در مورد تصمیم‌ گیری استان مطلع خواهید شد. اگر گزینش شما با موفقیت انجام شود، واجد شرایط خواهید بود تا برای رسیدن به وضعیت اقامت دائم تحت دسته کاندیدای استانی نزد اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا درخواست خود را ارائه دهید. این گزینش برای تقریباً ۶ ماه از روز تایید آن معتبر خواهد بود.

 

روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا

روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا به سیستم مدیریت درخواست مهاجرتی اکسپرس انتری فدرال مرتبط است. متقاضیان اکسپرس انتری بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی تحت سیستم رتبه بندی جامع یک امتیاز دریافت می کنند.همچنین آنها باید حداقل شرایط برای یکی از برنامه های اکسپرس انتری اداره مهاجرت کانادا را برآورده کنند:

  • برنامه نیروی کار متخصص فدرال
  • برنامه تجارت های تخصصی فدرال
  • دسته تجربه کانادایی
نمایش خبر  دراو پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا: ۶۸ متقاضی دعوت شدند

به عنوان یک کاندیدای استانی ممکن است تحت سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کنید. از این رو امتیازتان به اندازه کافی بالا باشد تا بتوانید در دراو بعدی اکسپرس انتری فدرال یک دعوت نامه درخواست دریافت کنید. دراو های اکسپرس انتری به طور منظم و با جود محدودیت های سفر و بسته بودن مرزها در حال حاضر برگزار می‌شوند. یکشنبه گذشته اداره مهاجرت کانادا یک دراو بی ‌سابقه در اکسپرس انتری در یک روز از ۲۷۳۳۲ متقاضی مهاجرتی دعوت به عمل آورد.