ردکردن این

بریتیش کلمبیا از نیروهای کار متخصص و کارآفرینن در دراو های برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

بریتیش کلمبیا از نیروهای کار متخصص و کارآفرینن در دراو های برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

تاریخ انتشار

بریتیش کلمبیا در روز 17 آگوست چهار دراو تحت برنامه کاندیدای استانی برگزار کرد.

بریتیش کلمبیا در روز 17 آگوست، طی 4 دور برنامه انتخاب استانی از متقاضیان مهاجرت دعوت به عمل آورد تا برای نامزدی استانی درخواست دهند.

از ماه فوریه، بریتیش کلمبیا هر دو هفته، 2 دور دعوت برگزار کرده است. در واقع، یک انتخاب بزرگ‌تر برای عموم متقاضیان، و انتخابی دیگر برای مدیران خرده فروشی و عمده فروشی و همچنین مدیران رستوران و خدمات غذایی برگزار شده است. تعداد زیادی از متقاضیان دارای این مشاغل در سیستم ثبت نام مهاجرت از طریق تخصص بریتیش کلمبیا ثبت شده اند، و این استان به دنبال تعادل بخشیدن به نیازها در تمام بخش‌های بازار کار منطقه است.

در بزرگ‌ترین انتخاب، متقاضیان دسته ‌های مهاجرت از طریق تخصص و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا تحت برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا، دعوت نامه دریافت کرده اند. حداقل امتیاز موردنیاز بین 73 تا 91 امتیاز بود، و 363 نفر دعوت شدند.

به طور خاص، دعوتنامه‌ها برای متقاضیان در زیرشاخه‌های نیروی کار متخصص ، فارغ التحصیل بین الملل ، نیروی کار مبتدی ، و نیمه حرفه‌ای صادر شده است.

انتخاب دوم نیز تحت دسته های کار تخصصی و دسته اکسپرس انتری برگزار شد، و مختص متقاضیان با کد شغلی 0621 و 0631 بود. در این انتخاب، 64 متقاضی با حداقل امتیاز 106 دعوت شدند.

به علاوه، بریتیش کلمبیا 8 دعوت نامه تحت دسته  اصلی مهاجرت کارآفرینان برای متقاضیان دارای امتیاز 126 صادر کرد. طبق اطلاعات منتشر شده در این وبسایت ، کمتر از 5 دعوت نامه نیز به کارآفرینان تحت پایلوت مهاجرت منطقه‌ای با حداقل امتیاز 129 تعلق گرفت.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا دعوت نامه های بیشتری را در دراو های برنامه کاندیدای استانی صادر می کند

در سال جاری، بریتیش کلمبیا 7527 دعوت نامه برای ارسال درخواست نامزدی استانی صادر کرده است.

 

درباره BC PNP

هدف برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیاجذب نیروی کار خارجی است که مورد نیاز مبرم در بریتیش کلمبیا، و مایل به اقامت دائم کانادا هستند.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دارای دو دسته مهاجرت است، که هر کدام دارای زیرشاخه‌هایی هستند. هر دو دسته  تحت SIRS مدیریت می‌شوند. برای درخواست از طریق SIRS ، متقاضیان لازم است یک حساب کاربری ایجاد کنند. سپس، براساس عواملی مانند تحصیلات، سابقه کار، و مهارت‌های زبانی، مورد امتیازدهی قرار می‌گیرند.

متقاضیان دارای بالاترین امتیاز از هر زیرشاخه دعوت خواهند شد تا از طریق انتخاب‌های بریتیش کلمبیا، برای نامزدی استانی درخواست دهند.

در صورت دریافت دعوتنامه، متقاضیان 30 روز از تاریخ دعوت نامه فرصت دارند تا پرونده کامل خود را از طریق سیستم آنلاین BC PNP ارسال کنند.

پس از ارسال پرونده، افراد طی دو تا سه ماه از تصمیم استان مطلع خواهند شد. متقاضیانی که نامزدی استانی دریافت کنند، واجد شرایط ارسال درخواست وضعیت اقامت دائم به اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی و کانادا خواهند بود. نامزدی استانی از تاریخ تأیید، تقریباً شش ماه اعتبار دارد.

نامزدی استانی 600 امتیاز فوق العاده را در سیستم جامع رتبه بندی برای متقاضیان به همراه خواهد داشت، که دریافت دعوت نامه برای ارسال درخواست را در انتخاب آینده اکسپرس انتری برای آنها تضمین خواهد کرد.

 

درباره برنامه کارآفرینان

بریتیش کلمبیا در روز 19 جولای اعلام کرد که پذیرش درخواست‌ها تحت دسته  اصلی مهاجرت کارآفرینان تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. با این حال، سایر دسته ها، از جمله پایلوت مهاجرت منطقه‌ای و مهاجرت از طریق تخصص ، کماکان برای ثبت نام در دسترس هستند.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود ۳۶۲ دعوت نامه صادر می کند

برای افرادی مناسب است که مایل به مهاجرت به بریتیش کلمبیا، و سرمایه گذاری و مدیریت بیزینس در این استان هستند.

دولت بریتیش کلمبیا اعلام کرد که در اوایل سال 2022، تاریخ شروع مجدد ثبت نام‌ها و اطلاعات موردنیاز را به روزرسانی خواهد کرد.

متقاضیانی که قبلاً ثبت نام کرده یا برای ارسال درخواست خود اقدام کرده اند، تحت تأثیر این تعلیق قرار نخواهند گرفت.