ردکردن این

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دراو فنی جدیدی را برگزار می‌کند: ۹۵ نفر دعوت شدند

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دراو فنی جدیدی را برگزار می‌کند: ۹۵ نفر دعوت شدند

تاریخ انتشار

بریتیش کلمبیا تا این لحظه از سال ۲۰۲۱ از ۱۹۲۶متقاضی مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل آورده است.‌ بریتیش کلمبیا در ۹ام ماه مارس، ۹۵ دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم صادر کرد‌.

دراو پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا تحت دسته های مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا دعوت نامه هایی را برای متقاضیان صادر کرد. متقاضیان انتخاب شده که از دسته های فرعی فارغ‌ التحصیل بین المللی و نیروی کار متخصص وارد کشور شدند، به حداقل امتیاز ۸۰ استانی نیاز داشتند. این استان تا این لحظه از سال ۱۲ دراو برگزار کرده است و تعداد کل دعوت نامه های صادر شده تا این تاریخ از سال ۲۰۲۱  را به تعداد ۱۹۲۶ دعوت نامه ی صادر شده  رسانده است.

متقاضیان دعوت شده ۳۰ روز کاری برای درخواست گزینش زمان در اختیار دارند.

 

در مورد پایلوت فنی

پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک برنامه کاندیدای استانی سریع برای نیروهای کار فنی مورد نیاز و دانشجویان بین المللی است. متقاضیان باید در یکی از روند های مهاجرت استانی موجود در بریتیش کلمبیا ثبت نام کنند و برای حداقل ۱۲ ماه در یکی از بیست و نه شغل قابل قبول در این پایلوت دارای پیشنهاد شغلی باشند. برای درخواست از طریق مهاجرت تخصصی یا دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا، متقاضیان ابتدا باید از طریق پورتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل بسازند و تحت سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی ثبت نام کنند.

متقاضیان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و یک امتیاز دریافت می‌کنند که این امتیاز تعیین می کند آیا در دور بعدی صدور دعوت نامه ها از آنها دعوت می‌شود یا خیر. این امتیاز بر اساس فاکتورهایی مانند سطح تحصیلات، سال های تجربه کاری مستقیم و داشتن پیشنهاد شغلی بریتیش کلمبیا می باشد. دراو های پایلوت فنی هر هفته یکبار برگزار می شوند.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دوم فوریه برای ۸  متقاضی کار آفرینی و ۲۰۸ نیروی کار متخصص و فارغ التحصیلی بین المللی دعوت نامه صادر کرد.

پروژه پایلوت، پس از یک تحقیق و بررسی انجام شده از بازار کار در ماه می ۲۰۱۷ راه اندازی شد. در این بررسی بزرگترین مسئله‌ ای که بخش فنی و بریتیش کلمبیا با آن رو به رو بود مشخص شد. این مسئله دسترسی به استعداد ها در این زمینه بود. بنابراین، پایلوت فنی برای حمایت از رشد بخش فنی آغاز شد، تا بتواند شرایط مهاجرت به بریتیش کلمبیا را برای نیروهای کار  متخصص آسان تر کند. این پایلوت چندین بار تمدید شد که آخرین بار تمدید آن در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ بود.

پایلوت فنی برای متقاضیان اکسپرس انتری

متقاضیان اکسپرس انتری که گزینش استانی خود را از بریتیش کلمبیا دریافت می کنند  امتیازی در سیستم جامع رتبه‌بندی خود دریافت می‌کنند. این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی صدور دعوت نامه ها از طریق سیستم اکسپرس انتری را برای آنها تضمین می‌کند.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای ۳ برنامه مهاجرتی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص خارجی، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

متقاضیان اکسپرس انتری بر اساس فاکتورهایی مانند سن، تجربه کار تخصصی، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی یک امتیاز دریافت می‌کنند. سپس کانادا از آنها دعوت می کند تا برای اقامت دائم از طریق دراو های اکسپرس انتری درخواست خود را ارائه دهند. اگر درخواست آنها تایید شود گام نهایی برای آنها حضور فیزیکی در کشور خواهد بود دراو های اخیر اکسپرس انتری که در تاریخ ۱۳ فوریه برگزار شد، بزرگ‌ ترین دراو تاریخ اکسپرس انتری بود. تمام متقاضیان دسته تجربه کانادایی در این دراو دعوت شدند.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دراو های جدید برنامه کاندیدای استانی 488 دعوت نامه صادر می کند