ردکردن این

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا در دراو جدید پایلوت فنی خود از ۸۷ متقاضی مهاجرتی دعوت کرد

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا در دراو جدید پایلوت فنی خود از ۸۷ متقاضی مهاجرتی دعوت کرد

تاریخ انتشار

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۱۵ فوریه از ۸۷ متقاضی مهاجرت برای درخواست گزینش استان جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت به عمل آورد.

دراو پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا برای متقاضیان تحت دسته ‌های مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا دعوت نامه صادر کرد.

متقاضیان دعوت شده که از دسته های فرعی نیروی کار متخصص و فارغ التحصیلی بین المللی بودند به حداقل امتیاز ۷۵ نیاز داشتند که ۵ امتیاز نسبت به دراو قبل در سال ۲۰۲۱ کمتر است.

متقاضیان پایلوت فنی هر هفته برای گزینش استانی دعوت می‌شوند متقاضیان ۳۰ روز کاری برای درخواست خود زمان در اختیار دارند.

پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک روش مهاجرتی سریع برای نیروهای کار در شغل های مورد نیاز و دانشجویان بین المللی است.

این پایلوت در سال ۲۰۱۷ راه ‌اندازی شد و از آن زمان تا کنون چندین بار تمدید شده است که آخرین بار تمدید آن ماه ژوئن ۲۰۲۱ بود.

به منظور آنکه متقاضیان بتوانند برای این برنامه واجد شرایط شناخته شوند، آنها باید در یکی از روند های مهاجرت استانی موجود در بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشند و برای حداقل ۱۲ ماه گذشته در یکی از بیست و نه شغل قابل قبول پایلوت فنی دارای پیشنهاد شغلی معتبر باشند.

برای درخواست مهاجرت تخصصی یا دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا متقاضیان در ابتدا باید یک پروفایل از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ایجاد کنند و تحت سیستم‌ ثبت‌نام مهاجرت های تخصصی ثبت نام کنند.

متقاضیان بر اساس فاکتورهای مختلف مانند تحصیلات، تعداد سال های تجربه کاری و داشتن پیشنهاد شغلی از بریتیش کلمبیا مورد ارزیابی قرار می گیرند و سپس امتیاز دریافت می کنند.

نمایش خبر  دراو پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا: ۶۸ متقاضی دعوت شدند

افراد دارای گزینش استانی ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دور بعدی صدور دعوت نامه ها را برای آنها ممکن خواهد کرد.

دراوهای اکسپرس انتری معمولاً هر دو ماه یکبار انجام می شوند. از زمان آغاز آن در سال ۲۰۲۱ تا کنون، کانادا دراو هایی را برگزار کرده است که تنها متقاضیان برنامه کاندیدای استانی را برای درخواست اقامت دائم مد نظر قرار داده است. این روند پس از تعطیلی های ماه مارس ۲۰۲۰ کانادا آغاز شد و همچنان در سال جاری ادامه یافته است. از آنجایی که متقاضیان برنامه کاندیدای استانی که در حال حاضر در کشور هستند ارتباطی با استان دارند و برنامه ای برای مهاجرت دارند، این روندپیش گرفته شده است.

اداره مهاجرت کانادا از این راه استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که متقاضیان مهاجرتی در این شرایط می‌توانند به اقامت دائم کشور دست یابند اداره مهاجرت کانادا نیز دراو های دسته تجربه کانادایی را برگزار می‌کند زیرا ۹۰ درصد از این افراد در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند.

آخرین دراو اکسپرس انتری در تاریخ ۱۳ فوریه برگزار شد که به صدور ۲۷ ۳۳۲ دعوت نامه صادر شده برای اقامت دائم منتج شد، که بزرگترین دراو از روز راه اندازی آن از سال ۲۰۱۵ تا این لحظه است.

اداره مهاجرت کانادا قصد دارد تا پایان سال جاری ۱۰۸۵۰۰ مهاجر را در کشور بپذیرد.

تا این لحظه از سال ۲۰۲۱، بریتیش کلمبیا از طریق دستگاه‌های مختلف برنامه کاندیدای استانی و روندهای مختلف خود ۷ دراو برگزار کرده است و از ۱۳۹۵ متقاضی برای درخواست گزینش استان دعوت به عمل آورده است.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دراو آخر پایلوت فنی خود از ۸۰ متقاضی مهاجرتی دعوت کرد