ردکردن این

کانادا تمکن مالی برای سال ۲۰۲۱ اکسپرس  انتری  را به روز رسانی می کند

کانادا تمکن مالی برای سال ۲۰۲۱ اکسپرس  انتری  را به روز رسانی می کند

تاریخ انتشار

متقاضیان برنامه نیروی کار متخصص فدرال و برنامه تجارت‌های تخصصی فدرال تا ۱۵ جولای برای به روزرسانی تمکن مالی خود زمان در اختیار دارند.

کانادا میزان تمکن مالی که متقاضیان اکسپرس انتری  برای مهاجرت نیاز دارند را مشخص کرده است.

تغییرات به متقاضیان اکسپرس انتری  در برنامه نیروی کار متخصص فدرال و برنامه تجارت‌های تخصصی فدرال اعمال می ‌شوند و به متقاضیانی که از برنامه‌های دیگری هستند که دارای پیشنهاد شغلی معتبر در کانادا می باشند اعمال نمی شود.

متقاضیان برنامه نیروی کار متخصص فدرال و برنامه تجارت های تخصصی فدرال که پیشنهاد شغلی کانادایی دارند نیازی به تهیه مبالغ زیر برای مهاجرت ندارند.

 

 

اگر مدارک تمکن مالی شما کمتر از میزان تعیین شده باشد باید قبل از ۱۵ جولای ۲۰۲۱ پروفایل اکسپرس انتری خود را به‌ روزرسانی کنید. به روزرسانی پروفایل شما تاریخ و زمان دریافت پروفایل از سوی اداره مهاجرت کانادا را تغییر نمی‌ دهد. بنابراین رتبه شما در سامانه حفظ می شود.

اداره مهاجرت کانادا هنوز در دراو اکسپرس انتری  سال ۲۰۲۱ متقاضیان برنامه نیروی کار متخصص فدرال و برنامه تجارت‌های تخصصی فدرال را در نظر نگرفته است. به عنوان بخشی از ضوابط و معیارهای شیوع کانادا تنها دراوهای متقاضیان دسته تجربه کانادایی و برنامه کاندیدای استانی را مد نظر قرار داده است. این برنامه ها بالاترین تعداد متقاضیان در کانادا را دارد که لزوماً ملزم به ارائه مدارک توسط مالی نیستند.

پیش از شیوع ویروس کرونا اداره مهاجرت کانادا در ماه ژانویه از تمکن مالی جدید برای سال جاری خبر داد. در سال ۲۰۲۱ اداره مهاجرت کانادا در ماه جولای به روزرسانی ها را اعلام کرد.

نمایش خبر  اکسپرس انتری: امتیاز ۴۰۱ در دراو جدید دسته تجربه کانادایی

تاخیر می تواند نشانگر این باشد که این دپارتمان قصد اینکه دراو اکسپرس انتری تمام برنامه ها را در ماه ژانویه برگزار کند نداشته است. ضوابط سلامت عمومی با واکسیناسیون شدن بیشتر کانادایی ها به حالت قبل باز میگردد.

اداره مهاجرت کانادا پس از اولین تعطیلی ها در ماه مارس ۲۰۲۰ ،دراو تمام برنامه ها را متوقف کرد. دراو های اکسپرس انتری تمام برنامه ها در ماه جولای ۲۰۲۰ از سر گرفته شد. یک دراو نیز در در ماه آگوست انجام شد. بر اساس این سوابق و به روزرسانی مدارک تمکن مالی، مشخص می‌شود که اداره مهاجرت کانادا یک گام به در نظر گرفتن متقاضیان برنامه نیروی کار متخصص فدرال و تجارت های تخصصی که در آن نزدیک تر است.

 

کانادا چه چیزی را به عنوان تمکن مالی می پذیرد؟

اگر برای درخواست اقامت دائم دعوت می شوید شما به مدارک مکتوب نیاز دارید که نشان دهد پول کافی برای اقامت در کانادا را در اختیار دارید.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی وبسایت دولت، برای اثبات تمکن مالی به نامه رسمی از بانک یا موسسه مالی خود نیاز دارید.

این نامه باید:

  • در سربرگ آن موسسه مالی چاپ شده باشد
  • شامل آدرس شماره تلفن و ایمیل موسسه باشد
  • شامل نام شما باشد
  • تمام موارد مالی مانند بدهی ،وام و موارد دیگر را ذکر کرده باشد

برای هر یک از حساب های سرمایه گذاری و بانک شامل تعداد واقعی تاریخ بازگشایی هر یک از حساب ها، موجودی حرکت حساب ها و متوسطه گردش حساب شش ماه گذشته را ارائه دهد.

نمایش خبر  در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی آلبرتا CRS تا 360 امتیاز افت پیدا می کند

سرمایه باید فوراً در دسترس شما قرار گیرد و به محض درخواست و زمانی که اداره مهاجرت ویزای اقامت دائم شما را صادر می کند به سرمایه خود دسترسی داشته باشید. به این معنا است که آنها نمی توانند از کسی قرض گرفته شده باشند یا املاک و دارایی ها معادل ‌سازی شده باشند.