ردکردن این
پس از دریافت دعوت نامه درخواست، تغییراتی در پروفایل اکسپرس انتری خود ایجاد کنید

تاریخ انتشار

اگر پس از گرفتن دعوت نامه درخواست خود متوجه مغایرت هایی در پروفایل اکسپرس انتری خود شدید می توانید آنها را تغییر داده و مانع از دست دادن شانس خود در اکسپرس انتری شوید.

اگر از طریق سیستم اکسپرس انتری یک دعوت نامه برای شما صادر شده است و اطلاعات شما در پروفایل اکسپرس انتری اشتباه است یا تاریخ آن اطلاعات منقضی شده است، باید همچنان حسن نیت خود را به دولت کانادا نشان دهید.

پیش از دریافت دعوت نامه درخواست می توانید بدون نیاز به هیچ گونه توضیحی تغییرات در پروفایل اکسپرس انتری خود ایجاد کنید. بنابراین نیازی به توضیح نیست که تمایل شما برای به روزرسانی پروفایل خود می تواند امتیاز شما را در سیستم جامع رتبه بندی تغییر دهد و یا می تواند صلاحیت شما را برای برنامه های تحت مدیریت اکسپرس انتریرا  دچار تغییر کند.

زمانی که دعوت نامه درخواست خود را دریافت می کنید، پروفایل اکسپرس انتری شما به طور خودکار در سیستم مدیریت پرونده‌ های جهانی ثبت می شود. شما این وظیفه را دارید تا اطمینان بدهید که اطلاعات وارد شده شما پیش از ثبت درخواست اقامت دائم همچنان صحیح هستند. اگر موفق به این کار نشوید پیامدهای چشمگیری برای شما به وجود خواهد آمد که برنامه مهاجرت شما به کانادا را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا متوجه مغایرت یا ارائه اطلاعات نادرست در پرونده شما شود ممکن است برای ۵ سال از درخواست برای مهاجرت کانادایی محروم شوید.

وقتی اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا درخواست شما را مورد بررسی قرار می‌دهد، مسئولان مربوطه تمام مدارک ثبت شده را مورد بررسی قرار می ‌دهند و در مورد درخواست مهاجرتی شما تصمیم گیری می کنند. مسئولان مهاجرت کانادایی تکمیل بودن درخواست شما و همچنین مدارک ارائه شده از سوی شما را مورد تایید قرار خواهند داد. اگر درخواست شما ناقص باشد این احتمال وجود دارد که اداره مهاجرت کانادا درخواست شما را بازگرداند که این به معنای رد درخواست نیست.

نمایش خبر  بریتیش کلمبیا در دراو فنی جدید خود 82 دعوت نامه صادر می کند

در صورتی که نتوانید تمام مدارک مورد نیاز برای حمایت از درخواست خود را ارائه دهید می توانید دعوت نامه درخواست خود را رد کنید. بین رد کردن دعوت نامه درخواست و عدم پاسخ دادن به آن تفاوت وجود دارد.

وقتی شما دعوت نامه درخواست خود را رد می‌کنید، پروفایل شما هنوز تا زمان انقضای آن در پول اکسپرس انتری فعال خواهد بود. همچنان امکان دریافت دعوت نامه درخواست برای شما وجود خواهد داشت به شرط آن که برای یکی از برنامه های تحت مدیریت اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته شوید و دراوی وجود داشته باشد که امتیاز سیستم جامع رتبه بندی شما را تحت پوشش دهد. این زمانی اهمیت پیدا می‌کند که بیش از یک متقاضی دارای کمترین امتیاز در یک دراو اکسپرس انتری باشند. در چنین پرونده هایی حداقل امتیاز بر اساس تاریخ و زمان دقیق ثبت پروفایل اکسپرس انتری تعیین می شود.

با این وجود، اگر در طی ۹۰ روز کاری پاسخ ندهید دعوت نامه درخواست شما منقضی خواهد شد و دیگر در پول اکسپرس انتری قرار نخواهد گرفت. و اگر این اتفاق بیفتد شما می توانید مجددا وارد پول شوید اما باید یک پروفایل جدید ثبت کنید و همچنان برای یکی از برنامه های تحت مدیریت اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته شوید.

گاهی اوقات تهیه کردن تمام اسناد مورد نیاز ممکن نیست. در این صورت می توانید نام‌ه ای توضیحی به دولت ارسال کنید و توضیح دهید که شما تمام تلاش خود را برای گرفتن مدارک لازم انجام دادید اما این امر ممکن نبود. دولت نامه توضیحی شما را پرونده به پرونده مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد، و نتیجه نهایی بر عهده مسئول مهاجرتی مربوطه خواهد بود.

نمایش خبر  اکسپرس انتری: دراو CEC با کمترین امتیاز CRS

رد کردن یک دعوت نامه درخواست می تواند استرس زا باشد زیرا به این معناست که مجدداً به پول اکسپرس انتری باز می‌گردد و باید در انتظار دعوت شدن باقی بمانید. همیشه این گزینه برای شما وجود دارد که تلاش کنید امتیاز خود را بهبود بخشید تا احتمال انتخاب مجدد خود را افزایش دهید. به چند روش می توانید این کار را انجام دهید برخی از افراد تلاش می کنند با ارائه یک نتیجه آزمون زبان جدید امتیاز خود را ارتقا دهند یا تلاش کنند که یک گزینش برنامه کاندیدای استانی دریافت کنند. که به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز به امتیاز آنها در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌کند.

در انتها، مهمترین گزینه کامل بودن و صحیح بودن اطلاعات شما در پروفایل اکسپرس انتری شما می‌باشد.