ردکردن این
راهنمای پایلوت برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا برای متقاضیان اکسپرس انتری

تاریخ انتشار

نیروهای کار فنی چطور می ‌توانند از طریق یک برنامه کاندیدای استانی سریع به سواحل غربی و کانادا مهاجرت کنند.

نیمه های کار فنی در کلمبیا می توانند از طریق برنامه فنی برنامه کانالهای استانی بریتیش کلمبیا برای رسیدگی به درخواست مهاجرت خود در اولویت قرار گیرند.

اخیراً این پایلوت به یک پایلوت دائمی تبدیل شده است و از این طریق به کارفرمایان این امکان داده می‌شود تا استعدادهای خارجی را جذب کنند.  در عوض یک برنامه کاندیدای استانی سریع برای استعدادهای حوزه فنی است که قصد مهاجرت به بریتیش کلمبیا را دارند.

 

شرایط برای برنامه پایلوت فنی کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از طریق اکسپرس انتری

پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا تنها به روی افرادی باز است که در حال حاضر برای روند اکسپرس انتری و بریتیش کلمبیا برای مهاجرت تخصص‌ ها واجد شرایط هستند.

اگر در پول اکسپرس انتری هستید، اولین گام برای گرفتن گزینش از طریق روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا را تکمیل کرده‌اید. به منظور آن که در نهایت بتوانید به اقامت دائم دست یابید، باید برای یکی از برنامه‌ های تحت مدیریت اکسپرس انتری مانند دسته تجربه کانادایی، برنامه نیروی کار متخصص فدرال و برنامه تجارت ‌های تخصصی فدرال واجد شرایط باشید.

پس از آن برای یکی از دسته های فرعی اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا واجد شرایط خواهید بود، که این دسته ها عبارتند از نیروی کار متخصص، فارغ التحصیلان بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و افراد شاغل در حوزه سلامت.

جزئیات بیشتر در مورد دستورالعمل برنامه دولت کلمبیا در وبسایت این استان در دسترس است، اما به طور کلی برای واجد شرایط شدن در اکثر این برنامه ها به یک پیشنهاد شغلی نیاز دارید. به جز برای دسته فارغ التحصیلان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر.

نمایش خبر  اکسپرس انتری: کانادا سومین دراو 2021 را برگزار می کند

به طور ویژه برای پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا به یک پیشنهاد شغل تمام وقت برای یکی از بیست و نه شغل قابل قبول در بخش فنی نیاز دارید. پیشنهاد های شغلی باید حداقل یک ساله باشند در شرایطی که ۱۲۰ روز از قرارداد باقی مانده است بریتیش کلمبیا هر هفته برای متقاضیان حوزه فنی دوره های صدور دعوت نامه را برگزار می کند. برخی از هفته ها و های خاص برنامه فنی را برگزار می‌کنند و هفته‌های دیگر یک دراو عمومی برگزار می شود.

اگر دعوت شوید، ۳۰ روز کاری برای درخواست گزینش استانی زمان در اختیار دارید پس از دعوت شدن تضمینی برای دریافت گزینش برای شما وجود ندارد، اما اگر این کار را انجام دهید شش ماه زمان در اختیار دارید تا از آن برای یک درخواست اقامت دائم استفاده کنید. ضمنا می توانید از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا نامه حمایتی مجوز کار را دریافت کنید. بنابراین در زمان انتظار برای تصمیم گیری در مورد پرونده خود اجازه کار قانونی در کانادا را خواهید داشت.

به عنوان یک متقاضی اکسپرس انتری با گزینش استانی به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز به امتیاز کلی شما در سیستم اضافه می شود. این شرایط پروفایل شما را تقویت کرده و می‌توانید در دور بعدی صدور دعوت نامه ها در سیستم اکسپرس انتری دعوت شوید.

 

نکته ای در مورد رسیدگی سریع به پرونده ها

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا به تنهایی می تواند در مورد برنامه مهاجرت استانی تصمیم گیری کند این برنامه ها نمی توانند درخواست نهایی شما برای اقامت دائم را سرعت بخشند، زیرا تصمیم‌گیری و رسیدگی به آن دسته از پرونده‌ها تحت اختیارات اداره مهاجرت پناهجویی و تابعیت کانادا می باشد.

نمایش خبر  دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری در دراور جدید برنامه کاندیدای استانی توسط انتاریو

کاری که برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا میتواند انجام دهد ارائه گزینه هایی به متقاضی مهاجرتی برای ادامه کار در استان است، در حالی که همچنان در انتظار رسیدگی به درخواست مهاجرتی خود می باشد. برنامه فنی آن دسته از روش هایی است که به متقاضیان این امکان را می دهد تا ارزیابی تأثیرگذار و کار را انجام ندهند زیرا این فرآیند می‌تواند یک فرآیند طولانی و گران قیمت باشد.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا برای نامزدهایی که می‌ توانند برای مجوز کار جدید یا تمدید وضعیت مهاجرتی درخواست دهند، نامه حمایتی مجوز کار را پیشنهاد می دهد.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا متقاضیانی را در الویت قرار می دهد که در یکی از ۲۹ شغل حوزه فنی دارای پیشنهاد شغلی هستند زمانی که یک درخواست کامل را ثبت کنید پرونده شما در یک روز کاری برای اقدامات بعدی به تیم رسیدگی به درخواست ها ارسال می شود.

وبسایت دولت استانی عنوان می کند که زمان رسیدگی به درخواست‌ها برای ۸۰ درصد از درخواست های برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ۲ تا ۳ ماه از روز دریافت است اما درخواست‌های حوزه فنی معمولاً و مدت زمان کوتاه مورد رسیدگی قرار می گیرند.

 

 

بیست و نُه شغل قابل قبول برای پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا؟

اگر در یکی از این مشاغل مشغول به کار هستید ممکن است برای پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا واجد شرایط باشید. در ادامه فهرست این مشاغل را مشاهده خواهید کرد.

0131 مدیریت ارتباطات از راه دور
0213 مدیر بخش سیستم های اطلاعاتی و کامپیوتری
0512 مدیر بخش انتشارات، فیلم، رادیو و تلویزیون و هنرهای نمایشی
2131 مهندس عمران
2132 مهندس مکانیک
2133 مهندس برق و الکترونیک
2134 مهندس شیمی
2147 مهندس کامپیوتر( بجز طراح و مهندسین نرم افزار )
2171 مشاور و تحلیل گر سیستم های اطلاعاتی
2172 تحلیل گر پایگاه های اطلاعاتی و مدیر داده ها
2173 طراح و مهندس نرم افزار
2174 برنامه نویس کامپیوتری و طراح رسانه های کنش گرا یا تعاملی
2175 طراح و توسعه دهنده وب
2221 تکنیسین و تکنولوژیست علوم زیستی
2241 تکنسین و تکنولوژیست برق و الکترونیک
2242 تکنسین خدمات الکترونیکی (وسایل خانگی و اداری)
2243 مکانیک و تکنسین ابزار دقیق
2281 تکنسین شبکه های کامپیوتری
2282 تکنسین خدمات کاربران
2283 تکنسین تست سیستم های اطلاعاتی
5121 نویسنده و مولف
5122 ویراستار
5125 مترجم
5224 تکنسین پخش رادیو و تلویزیون
5225 تکنسین ضبط صدا و تصویر
5226 مشاغل فنی و برنامه ریزی در صنعت فیلم، رادیو و تلویزیون و هنرهای نمایشی
5227 مشاغل پشتیبانی در صنعت فیلم، رادیو و تلویزیون و هنرهای نمایشی
5241 طراح گرافیک و تصویرساز
6221 متخصصین فنی فروش – تجارت عمده فروشی
نمایش خبر  کانادا تمکن مالی برای سال ۲۰۲۱ اکسپرس  انتری  را به روز رسانی می کند