بریتیش کلمبیا از۲۳۰ متقاضی مهاجرتی در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود دعوت کرد

متقاضیان مهاجرتی که در سطح استانی پذیرفته می ‌شوند می توانند در کانادا درخواست اقامت دائم بدهند.

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۲۲ دسامبر از ۲۳۰ متقاضی برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت به عمل آورد. برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از طریق روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا دعوت نامه ها را صادر کرد.

نامزدها از طریق دسته های فرعی زیر دعوت شدند : نیروی کار متخصص, فارغ التحصیل بین المللی و نیروی کار نیمه متخصص و مبتدی.

در ادامه جزئیات دسته های فرعی در نظر گرفته شده در این دراو و حداقل امتیاز لازم برای آنکه بتوان دعوت نامه را گرفت, آورده شده است:

  • مهاجرت تخصص ها: نیروی کار متخصص: ۹۵
  • مهاجرت تخصص ها: فارغ التحصیلی بین المللی: ۹۵
  • مهاجرت تخصص ها در سطح نیمه متخصص و مبتدی: ۷۷
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا: نیروی کار متخصص: ۹۹
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا: فارغ التحصیلی بین المللی: ۹۹

شیوع ویروس کرونا که همچنان ادامه دارد فعالیت‌های بخش ها و تجارت های خاصی را در بریتیش کلمبیا تحت تاثیر قرار می دهد. بدین دلیل برخی از شغل ها همچنان در دراو اخیر در نظر گرفته نشدند. فهرستی از شغل های که در دراواخر درنظر گرفته نشدند در وب سایت مهاجرتی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا قابل مشاهده است.

مطلب مرتبط
اکسپرس انتری: کاهش امتیاز سیستم جامع رتبه بندی در آخرین قرعه کشی

روندهای اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت تخصص ها از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا برای جذب و حفظ آن دسته از نیروهای کار بین المللی و فارغ التحصیلان بین المللی طراحی می شود که دارای ویژگی های خاص، تجربه کاری و تحصیلی مورد نیاز برای پر کردن فرصت های شغلی در بریتیش کلمبیا هستند.

اگرنسبت به درخواست یکی از این دو روند مهاجرتی علاقه ‌مند هستید ،گام اول ایجاد یک پروفایل از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا و ثبت ‌نام تحت سیستم‌ ثبت ‌نام مهاجرت تخصص ها است سپس مورد ارزیابی قرار می گیرد و بر اساس فاکتورهای مانند محل کار سطح تحصیلات تجربه کاری تسلط بر زبان انگلیسی و حقوق امتیاز می‌ گیرد.

اگرمورد تایید قرار بگیرید می‌توانید از گزینش استانی خود برای درخواست اقامت دائم نزد اداره مهاجرت پناهجویی و شهروندی کانادا تحت برنامه کاندیدای استانی اقدام کنید.

داشتن پروفایل در سیستم اکسپرس انتری و دریافت گزینش از بریتیش کلمبیا ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی برای شما به همراه خواهد داشت.

امتیازاتاضافه شده تضمین می کند که در دور بعدی صدور دعوت نامه ها از طریق اکسپرس انتری دعوت نامه درخواست را دریافت می کنید.

اکسپرس انتری و برنامه کاندیدای استانی دو روش اصلی هستند که نیروهای کارمتخصص می‌توانند برای مهاجرت به کانادا تا از آنها بهره مند شوند.

مطلب مرتبط
سوپرایز یکشنبه: کانادا از ۲۷۳۳۲ متقاضی اکسپرس انتری دعوت می کند

دراوهای اکسپرس انتری معمولاً هر دو هفته یک بار انجام می ‌شوند و تا ۵۰۰۰ دعوت ‌نامه در هر بار صادر می شود.

بریتیش کلمبیا از طریق دستگاه‌های مختلف برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا و روند های این استان به طور هفتگی قرعه کشی های خود را انجام می دهد.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram