اکسپرس انتری: کانادا ۶۰۰ دعوتنامه را برای درخواست اقامت دائم صادر می کند

کانادا از نامزدهای PNP در آخرین دراو اکسپرس انتری اش دعوت به عمل آورد.

کانادا در ۱۹ آگوست، ۱۶۰ امین دراو اکسپرس انتری اش را برگزار کرد، درحالی که از نامزد های مهاجرتی دعوت می کند تا برای اقامت دائم درخواست دهند.

در دور جدید اکسپرس انتری ۶۰۰ دعوتنامه برای نامزدها با امتیاز ۷۷۱ CRS صادر شد. نامزدهای دعوت شده به یک گزینش استانی از برنامه گزینش استانی(PNP) نیاز داشتند تا انتخاب شوند. دریافت کنندگان PNP به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز دریافت کرده و این امتیاز به امتیاز آنها که مربوط به سرمایه انسانی است اضافه می‌شود.

دراو امروز سومین دوره در این ماه برای صادر کردن دعوتنامه درخواست اقامت دائم کانادا بود.

۲۵۰ دعوت نامه درخواست دیگر برای نامزدهای اکسپرس انتری صادر شد که به واسطه برنامه تجارت تخصصی فدرال در ۶ آگوست انتخاب شدند. حداقل امتیاز برای نامزدهای انتخابی در آن دراو ۴۱۵ امتیاز بود.

روز قبل در پنجم آگوست است، کانادا نیز ۳۹۰۰ ITA برای نامزدها با امتیاز ۴۷۶ در دراو تمام برنامه ها صادر کرد.

اگر کانادا الگویی که پس از محدودیت‌های اعمالی ناشی از ویروس کرونا در هجدهم مارس آغاز کرد را ادامه دهد، در این صورت فردا این شانس وجود دارد که دراو دسته تجربه کانادایی برگزار شود.

مطلب مرتبط
اکسپرس انتری: امتیاز ۷۱۷ CRS برای متقاضیان PNP کمترین امتیاز در سال ۲۰۲۱ است

اکسپرس انتری یک سیستم درخواست است که پول نامزدها برای سه دسته اصلی مهاجرت اقتصادی کانادا را تحت مدیریت دارد-برنامه نیروی کار متخصص فدرال (FSWP), برنامه تجارت های تخصصی فدرال (FSTP) و دسته تجربه کانادایی (CEC).

نامزدها با بالاترین رتبه ها در پول اکسپرس انتری در دوره‌ای منظم صدور دعوتنامه ITA دریافت می کنند.

دراو امروز، بیست و هفتمین دراو سال ۲۰۲۰ بود و تعداد کل ITA صادر شده در سال جاری را به تعداد ۶۲۴۵۰ رساند که تا این تاریخ یک رکورد جدید محسوب می شود. این بدان معنا است که علی‌رغم شروع ویروس کرونا در حال حاضر دولت کانادا همچنان در جهت اهداف مهاجرتی خود برای سال ۲۰۲۰ قدم بر میدارد.

 

 

اکسپرس انتری: کانادا ۶۰۰ دعوتنامه را برای درخواست اقامت دائم صادر می کند

 

حداقل امتیاز امروز ۷۷۱ بود که بالاترین امتیاز CRS در سال محسوب می شد. از طرفی می‌تواند این رقم به خاطر تعداد بالای نامزد هایی باشد که در پول اکسپرس انتری وارد شده‌اند.

زمان بین دراو ها یک عامل مهم است که می تواند بر حداقل امتیاز CRS تاثیر داشته باشد. وقفه های کوتاه تر بین دراوها به معنای این است که نامزد های کمتری، برای ورود به یک پروفایل در پول اکسپرس انتری  زمان دارند.

اکسپرس انتری: کانادا ۶۰۰ دعوتنامه را برای درخواست اقامت دائم صادر می کند

 

IRCC از قانون امتیازات برابر دراو امروز استفاده کرد. رکورد زمان ثبت نام استفاده شده ۲۴ جولای ۲۰۲۰ در ساعت ۱۱ و ۲۹ دقیقه و ۳۳ ثانیه بود. این بدان معناست که تمام نامزدها با امتیاز بالای ۷۷۱، همانند نامزدها با امتیاز ۷۷۱ که پیش از تاریخ و زمان انتخابی وارد پول اکسپرس انتری شده اند در این دوره صدور دعوتنامه یک دعوتنامه درخواست اقامت دریافت کرده‌اند.

مطلب مرتبط
اکسپرس انتری : در دراو جدید ۴۵۰۰ دعوت نامه درخواست صادر شد

قانون امتیازات برابر برای رتبه‌بندی نامزدهای استفاده می‌شود که از امتیاز CRS یکسانی برخوردار هستند. امتیاز CRS نامزد عامل اصلی در انتخاب نامزدها برای دعوت شدن برای درخواست اقامت دائم است.

نامزدهای واجد شرایط برای هر برنامه تحت CRS اکسپرس انتری  یک امتیاز دریافت می‌کنند که به خاطر عواملی مانند سن، تحصیلات، تجربه کار تخصصی و تسلط بر زبان فرانسوی یا انگلیسی است.

در حالی برای پذیرش صلاحیت تحت سیستم اکسپرس انتری به پیشنهاد شغلی نیازی نیست، CRSبرای نامزدها پیشنهاد شغلی امتیاز اضافی در نظر می گیرد.

تعدادی از نامزدها بالاترین امتیازات برای درخواست اقامت دائم کانادا به واسطه دوره های منظم دراو از پول دعوتنامه دریافت می‌کنند که این دوره ها هر دو هفته یکبار هستند.

دولت کانادا یک استاندارد شش ماه برای رسیدگی  درخواست اقامت دائم که از طریق سیستم اکسپرس انتری ثبت شده است را در نظر دارد.

چه کسی دعوت میشود

رام ۳۱ سال دارد و یک مدرک کارشناسی و تسلط بالایی بر زبان انگلیسی دارد.او هرگز در کانادا کار یا تحصیل نکرده است. رام با امتیاز ۴۳۰ وارد پول اکسپرس انتری شد. در سیزدهم ماه می او یک اطلاعیه علاقمندی از روند اولویت های سرمایه انسانی آنتاریو دریافت کرد و سپس می‌توانست به واسطه برنامه نامزد مهاجرتی انتاریو (OINP) ، برای گزینش استانی درخواست دهد. امتیاز او تا ۱۰۳۰ افزایش یافت و در طول دراو ۱۹ آگوست اکسپرس انتری دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم دریافت کرد

مطلب مرتبط
اکسپرس انتری : دراور جدیدبرنامه کاندیدای استانی از ۲۶۶ متقاضی دعوت می کند

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram