اکسپرس انتری: کانادا ۳۳۰۰ نامزد CEC را دعوت می کند

کانادا الگوی برگزاری خود برای دروا خاصCEC پس از یک دراو  PNP را ادامه می دهد.

کانادا دور دیگری از دعوتنامه های اکسپرس انتری را در ۲۰ آگوست برگزار کرد.

آخرین دراو اکسپرس انتری دومین مورد در دو روز و ۱۶۱ امین موردی بود که تاکنون توسط اداره مهاجرت پناهی و تابعیت کانادا(IRCC) برگزار شده است.

دعوت نامه ها برای ۳۳۰۰ نامزد دسته تجربه کانادایی(CEC) صادر شدند. یک امتیاز سیستم جامع رتبه‌بندی برابر با ۴۵۴ برای دریافت دعوتنامه کافی بود.

حداقل امتیاز CRS امروز ۹ امتیاز نسبت به دراو آخر ویژهCEC در تاریخ ۲۳ جولای بالاتر بود, که برابر با ۴۴۵ بود. افزایش امتیاز به خاطر نامزد های بیشتری است که در طی ماه گذشته پس از برگزاری ۵ آگوست وارد پول شدند.

IRCC از زمانی که شیوع ویروس کرونا باعث ایجاد محدودیت مرزهای کانادا در ماه مارس شد، دراوهای برنامه های خاص را برگزار کرده است. تمام آنها پس از دراوهای ویژه برنامه گزینش استانی (PNP) روی داده اند و تعداد دعوتنامه ها از ۲ دراو جمع شده و به یک عدد گرد شده اضافه شدند.

دیروز، IRCC یک دراو برنامه ویژه با ۶۰۰ نامزد گزینش استانی برگزار کرد که درحال دریافت ITA هستند.

اکسپرس انتری یک سیستم است که دولت فدرال برای مدیریت درخواست ها برای سه برنامه دسته اقتصادی اصلی کانادا از آن استفاده می‌کند: برنامه نیروی کار متخصص فدرال (FSWP), برنامه تجارت های تخصصی فدرال (FSTP) و دسته تجربه کانادایی (CEC).

مطلب مرتبط
اکسپرس انتری: کانادا 3434 نامزد برنامه تجربه کانادایی را دعوت می کند

برخی از استان ها نیز برنامه‌های استانی دارند که با سیستم اکسپرس انتری هم‌راستا می باشند.

نامزدهای اکسپرس انتری بر اساس عوامل سرمایه انسانی مانند سن تجربه کاری تحصیلات و تسلط در زبان‌های انگلیسی و فرانسوی امتیاز دریافت می کنند. در برخی از پرونده‌ها تاریخ و زمان تشکیل پروفایل اکسپرس انتری نیز به عنوان یک عامل رتبه بندی در نظر گرفته می شود.

 

اکسپرس انتری: کانادا ۳۳۰۰ نامزد CEC را دعوت می کند

IRCC در دراو امروز قانون امتیازات برابر را اجرا کرد این قانون برای رتبه بندی نامزدهای مورد استفاده قرار می گیرد که بر اساس تاریخ و زمان ثبت پروفایلشان دارای امتیاز یکسانی هستند.

قانون امتیازات برابر برای دراو امروز برای ۲۷ جولای ۲۰۲۰ در ساعت ۱۱ ۱۰ دقیقه و ۵ ثانیه انجام شد. این بدان معناست که نامزدها با یک امتیاز ۴۵۴ تنها در صورتی دعوت می شدند که پروفایل آنها قبل از این ساعت و تاریخ ثبت شده باشد.

این دراو کل دعوتنامه های صادر شده در سال ۲۰۲۰ را به رقم ۶۵ هزار و ۷۵۰ عدد می رساند.

با وجود ویروس کرونا این رقم هنوز از تعداد دعوتنامه های صادر شده در همین زمان در سال گذشته و سال قبل از آن بیشتر است.

 

اکسپرس انتری: کانادا ۳۳۰۰ نامزد CEC را دعوت می کند

نامزدهایی که میخواهند پروفایل اکسپرس انتری خود را ثبت کنند ممکن است هنوز با وجود محدودیت های مربوط به ویروس کرونا این کار را انجام دهند. () همچنان درخواست های ثبت شده در سیستم اکسپرس انتری را می پذیرد و درخواست های اقامت دائم را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

مطلب مرتبط
مهاجرت : پورتال جدید کبک کلیدی برای اشتغال سریع مهاجران2019

چه کسی دعوت می شود؟

پائول ۳۶ ساله است و دارای مدرک کارشناسی می باشد. و به عنوان یک تحلیل گر پایگاه داده برای بیش از یک سال در کانادا کار کرده است. پیش از ورود به کانادا ۶ سال سابقه در این زمینه داشته است. پائول تسلط بالایی بر زبان انگلیسی دارد و امتیاز او ۴۵۶ است که به اندازه کافی برای دریافت دعوت نامه در ۲۰ آگوست بالا بوده است.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram