ردکردن این
اکسپرس انتری: کانادا در دومین دراو این هفته 4626 متقاضی را دعوت می کند

تاریخ انتشار

اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا از متقاضیان دسته تجربه کانادایی دعوت کرد و شرط حداقل امتیاز سیستم جامع رتبه بندی را 454 تغیین کرد.

اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا 21 ژانویه دومین دراو اکسپرس انتری را برگزار کرد.

اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا 4266 دعوت نامه اقامت دائم برای متقاضیان دسته تجربه کانادایی صادر کردند. حداقل امتیاز سیستم جامع رتبه بنید 454 بود.

امتیاز CRS در این دراو هفت امتیاز کمتر از دراو های قبل تجربه کار کانادایی که در 7 ژانویه بود بود، آن امتیاز 461 امتیاز بود.

اکسپرس انتری مهمترین روشی است که کانادا از سال 2015 برای مدیرتی درخواست های نیروی کار متخصص از آن استفاده می کند.

همانطور که در برنامه سطوح مهاجرتی 2021-2023 مشخص شد، اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا  بدنبال پذیرش 110000 مهاجر اکسپرس انتری در هر سال می باشد. کانادا سال گذشته به این هدف نزدیک شد، در حالیکه توانست با صدور 107350 دعوت نامه برای مقیمان دائمی رکورد خود در اکسپرس انتری را بشکند.  دولت کانادایی به دنبال تکید بر این است که سطوح بالای مهاجرتی در طول شیوع ویروس کرونا و پس از آن برای حمایت از رشد اقتصادی کشور بسیار مهم خواهد بود.

دو گام در فرایند اکسپرس انتری وجود دارد. اولا، نامزدهای نیروی کار متخصص باید بررسی کنند که آیا حداقل برای یکی از برنامه های زیر واجد شرایط هستند یا خیر: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال، و دسته تجربه کانادایی.

متقاضیانی که برای یکی از این برنامه ها واجد شرایط هستند می توانند با ثبت پروفایل خود در وبسایت اداره مهاجرت کانادا وارد اکسپرس انتری شوند. اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا براساس فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، تجربه کانادایی و تجربه زبانی امتیازی دریافت می کنند.

نمایش خبر  آلبرتا از متقاضیان اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 301 دعوت می کند

در دومین گام، اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا  هر دو هفته یکبار دراو های اکسپرس انتری را برگزار می کند و براساس سیاست گذاری ها و شرط حداقل امتیاز برای اقامت دائم متقاضیان دعوت نامه صادر می کند.

دراو امروز چهارمین دراو 2021 است. اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا در 20 ژانویه برای برنامه کاندیدای استانی دراوی برگزار کرد.

نامزدهایی که در این دراو از طریق اکسپرس انتری گزینش استانی را دریافت کردند 600 امتیاز اضافی دریافت کردند که صدور دعوت نامه درخواست را برای آنها حتمی می کند.

اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا در 2021 یک دراو تمام برنامه ها برگزار می کند.

بازگشت به دراو های خاص تجربه کانادایی و برنامه کاندیدای استانی نشانه بارزی از  تکیه بر آن دسته از نامزدهای اکسپرس انتری است که در حال حاضر در کانادا ساکن هستند، از این جهت که کانادا در تلاش است تا به اهداف مهاجرتی خود در سال 2021 برسد. بطور همزمان، احتمال زیادی وجود دارد که نامزدهای FSWP,FSTP برای دراوهای اکسپرس انتری 2021، حتی در طول شیوع ویروس کرونا، در نظر گرفته شوند. در سال گذشته، اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا دراو های خاص دسته تجربه کانادایی و برنامه کاندیدای استانی را در شرایطی برگزار کرد که شیوع آغاز شد، اما سال 2020 را با چندین دراو در تمام برنامه ها به پایان رساند و به نامزدهای FSWP, FSTP امکان گرفتن دعوت نامه درخواست را داد .

 

در ادامه شرایط یک نامزد فرضی که در این دراو توانست دعوت نامه درخواست بگیرد را می خوانید:

نمایش خبر  اکسپرس انتری : در دراو جدید برگزار شده 284 متقاضی از برنامه کاندیدای استانی دعوت شدند

آرجون 28 ساله، مجرد، و یک تحلیلگر تجارت است. او دارای مدرک کارشناسی از هند و مدرک ارشد از کانادا است. آرجون برای سه سال گذشته در کانادا کار کرده است. مدرک آیلتس مطابق نمرات CLB برابر با نمره 8 در نوشتاری، 9 در خوانداری، شنیداری و گفتاری بود. امتیاز او در سیتسم جامع رتبه بندی آرجون برای دریافت دعوت نامه در دراو امروز کافی بوده است.