آنتاریو از طریق دو روند برنامه کاندیدای استانی از نامزدها اکسپرس انتری دعوت به عمل می آورد

آنتاریو از نامزد های فرانسوی زبان و حوزه تجارت تخصصی که در سیستم اکسپرس انتری داروی پروفایل می‌باشند دعوت به عمل آورده است.

آنتاریو برای نامزدهای اکسپرس انتری که برای دو روند مهاجرت استانی واجد شرایط شناخته می شوند دعوت نامه صادر کرده است، این روند ها نامزد های فرانسوی زبان و و نامزدها در حوزه تجارت های تخصصی را مورد نظر قرار داده اند.

برنامه کاندیدای مهاجرتی آنتاریو در تاریخ چهارم نوامبر دعوت نامه ها را صادر کرد. این دعوت ، به عنوان اطلاع علاقه مندی یا NOISنیز شناخته می شوند که به نامزدها در روند تجارت های تخصصی و نیروی کار متخصص فرانسوی زبان تعلق یافت.

این دو برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته با سیستم اکسپرس انتری هم راستا هستند. افراد که در دراو ۴ نوامبر انتخاب شدند ۶۰۰ امتیاز به امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی اضافه شد.

این افزایش امتیاز تضمین می‌کند که آنها در دراو بعدی اکسپرس انتری فدرال یک دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم کانادا را دریافت خواهند کرد.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای ۳ برنامه مهاجرتی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال،برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

نامزدها بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی، مانند تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و یک امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند.

مطلب مرتبط
اکسپرس انتری: دراو CEC با کمترین امتیاز CRS

برنامه کاندیدای استانی انتاریو با نامزدهای دعوت شده تماس حاصل می‌کند و آنها ۴۵ روز برای درخواست آنلاین گزینش استانی خود زمان خواهند داشت. درخواست ها می توانند به صورت آنلاین انجام شوند. ثبت درخواست می تواند توسط متقاضی یا یک نماینده از سوی او انجام شود. فرم درخواست حدود سه ساعت زمان می‌برد،اما متقاضیان ملزم به آن نیستند که در یک جلسه آن را تکمیل. هزینه درخواست حدود ۱۵۰۰ دلار کانادا است که می‌توان آن را با کردیت کارت پرداخت کرد. برنامه کاندیدای استانی آنتاریو ویزا کارت و مستر کارت را نیز می پذیرد

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram