ردکردن این

بررسی به تعویق انداختن ورود دانشجویان بین المللی به انتاریو از سوی کانادا

بررسی به تعویق انداختن ورود دانشجویان بین المللی به انتاریو از سوی کانادا

تاریخ انتشار

دانشجویان بین المللی ممکن است به طور موقت از سفر به انتاریو‌ منع شوند.

در پی جلسه ای در تاریخ ۲۹ آوریل، با این استان، وزیر مهاجرت، جاستین ترودو گام هایی را برای به تعویق انداختن سفر دانشجویان بین المللی به اونتاریو بر می‌ دارد.

به گفته ترودو « پرمایر فورد از ما درخواست کرد تا مانع از ورود دانشجویان بین‌المللی شویم، زیرا در این زمان این تنها استانی است که این درخواست ها را می پذیرد و ما خوشحالیم که این پذیرش را محدود تر کنیم و در روز ۳۰ آوریل آن را به صورت رسمی در خواهیم آورد. »

دفتر پرمایر در ادامه گفت که آنها هیچ درخواست رسمی برای ممنوعیت ورود دانشجویان بین‌المللی در استان به دولت فدرال ارائه نداده اند. در یک کنفرانس مطبوعاتی از نخست وزیر خواسته است تا مانع از انتشار ویروس کرونا در کشور شود. فورد درخواست کرد تا افرادی که از مرزهای زمینی عبور می‌کنند نیز مانند مسافران هوایی در قرنطینه سه روزه باشند.

نه دولت استانی و نه دولت فدرال، هیچ یک در مورد اعمال این تغییرات سخنی نگفته اند و همچنین در مورد به پایان رسیدن آن ها نیز گزارشی ارائه نداده اند. هر درخواستی از سوی استان که سفرهای بین المللی را تحت تاثیر قرار می دهد باید توسط دولت فدرال در اتاوا مورد تایید و اجرا قرار گیرد.

دانشجویان بین المللی که به موسسات مشخصی می روند در حال حاضر از محدودیت های سفر کانادا معاف هستند. همانطور که تمام مسافران غیر ضروری به کانادا باید قرنطینه اجباری و آزمایش ویروس کرونا ارائه دهند آنها نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

نمایش خبر  دراو فنی برنامه کاندیدای استانی انتاریو: ۵۲۸ متقاضی اکسپرس انتری دعوت شدند

 

موقعیت ویروس کرونا در انتاریو

در روز ۳۰ آوریل در انتاریو ۳۸۸۷ مبتلای جدید گزارش شد که بیش از هر استان دیگری است. بیمارستان های انتاریو در اواسط آوریل شاهد بیشترین تعداد بیمار بودند تقریباً در بیشترین تعداد به میزان ۲۴۰۰ نفر در این بیمارستان ها بستری بودند.

مسئولان انتاریو در حال حاضر بررسی می کند تا تمام افراد بالای ۱۸ سال تا ۲۴ می واکسن ویروس کرونا را دریافت کنند.