ردکردن این
انتاریو در دو روز دومین برنامه کاندیدای استانی را برگزار می ‌کند

تاریخ انتشار

انتاریو تا این لحظه از سال ۲۰۲۱ از طریق نیروی کار  متخصص فرانسوی زبان اکسپرس انتری،  ۲۷۱ متقاضی را دعوت کرده است.

انتاریو در سوم ماه مارس یک دراو برگزار کرد و از متقاضیان اکسپرس انتری فرانسوی زبان دعوت کرد تا برای یک گزینش استانی درخواست دهند.

برنامه کاندیدای مهاجرتی انتاریو از طریق روند نیروی کار متخصص فرانسوی زبان، ۱۲۶ متقاضی را دعوت کرد. متقاضیان دعوت شده به یک پروفایل با امتیاز ۴۵۵ تا ۴۶۷ نیاز داشتند.

استان از بین آن دسته از متقاضیان اکسپرس انتری قرعه کشی را انجام داد که پروفایل خود را بین سوم ماه مارس ۲۰۲۰ تا سوم مارس ۲۰۲۱ تشکیل داده بودند.

متقاضیان دعوت شده ۴۵ روز کاری برای ارسال درخواست گزینش استانی خود زمان دارند.

این دراو نسبت به دراو برگزار شده قبل در سیزدهم ماه ژانویه کوچکتر بود، در دراو قبلی ۱۴۶ دعوت نامه صادر شد. دراو جدید تعداد کل دعوت نامه های صادر شده در سال ۲۰۲۱ را به ۲۷۱ عدد می‌رساند.

 

بررسی کنید که آیا برای این برنامه واجد شرایط هستید یا خیر؟

اولین گام پس از دریافت دعوت نامه بررسی شرایط صلاحیت سنجی است، دریافت دعوت نامه به خودی خود گزینش شما را تضمین نمی کند.

به طور کلی باید شروط صلاحیت سنجی دسته تجربه کانادایی برنامه نیروی کار متخصص فدرال را برآورده کنید تا بتوانید گزینش شوید. شروط خاص صلاحیت سنجی به این بستگی دارد که طبق کدام برنامه کاندیدای استانی انتاریو مورد ارزیابی قرار می گیرید.

علاوه براین، به نمره ۷ زبان فرانسوی و ۶ برای زبان انگلیسی نیاز دارید در میان شروط صلاحیت سنجی دیگر برنامه کاندیدای استانی انتاریو از شما میخواهد تا نشان دهید که سرمایه کافی برای پوشش هزینه های خود در اونتاریو خواهید داشت.

نمایش خبر  اونتاریو در اولین دراو فنی ۲۰۲۱ خود از ۱۱۸۶ متقاضی اکسپرس انتری دعوت می کند

 

مزیت یک برنامه کاندیدای استانی چیست؟

برنامه های کاندیدای استانی به استان های کانادا اجازه می دهند تا متقاضیان مهاجرتی که به بهترین نحو می‌تواند نیازهای بازار کار منطقه را برآورده کنند را انتخاب کنند تحقیقی که اخیرا انجام شده است نشان می دهد که برنامه کاندیدای استانی مسئول عملکرد خوب بازار کار برای مهاجران جدید است متقاضیان اکسپرس انتری که گزینش استانی را دریافت میکنند می توانند اطمینان داشته باشند که در دوره بعدی دعوت نامه درخواست را دریافت خواهند کرد زیرا با گرفتن گزینش استانی ۶۰۰ امتیاز به امتیاز آنها در سیستم رتبه بندی اضافه میشود.

 

اکسپرس انتری

اکسپرس انتری روش اصلی کانادا برای مدیریت درخواست ‌های نیروی کار متخصص است.  با درخواست مستقیم از طریق اکسپرس انتری می‌توانید دعوت نامه اقامت دائم را دریافت کنید. این دعوت نامه ها از سوی اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا صادر می شوند. علاوه بر این، می توانید وارد پول اکسپرس انتری شده و از یک استان مانند منیتوبا دعوت نامه دریافت کنید.  برای ورود به پول اکسپرس انتری باید شروط یکی از برنامه های اکسپرس انتری را داشته باشید سپس بر اساس سیستم جامع رتبه بندی مورد ارزیابی قرار می گیرید، و بر اساس فاکتورهایی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی یک امتیاز دریافت می کنید. متقاضیان با بالاترین امتیازات دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را از طریق دراو های منظم اکسپرس انتری دریافت می کنند.

 

اگر گزینش استانی از یک برنامه کاندیدای استانی را دریافت کنید، ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد که این امر دریافت دعوت نامه درخواست در دوره بعد از صدور دعوت نامه ها از سوی داره مهاجرت کانادا را برای شما تضمین می کند.

نمایش خبر  برنامه کاندیدای استانی انتاریو در سال ۲۰۲۰ بیشترین تعداد نیروهای کار متخصص و فنی را برگزید