PNP انتاریو نامزدهای اکسپرس انتری را در دراو جدید حوزه تکنولوژی دعوت می کند

انتاریو دارو دیگری در حوزه تکنولوژی اجرا کرد که از نامزدهای اکسپرس انتری دعوت می کند تا برای یک گزینش استانی درخواست دهند.

انتاریو سومین دراو حوزه تکنولوژی خود را امسال انجام داده است و از نامزدهای مهاجرتی که در یکی از شش شغل درخواستی تجربه کاری داشتند دعوت می کند.

برنامه نامزد مهاجر انتاریو(OINP) آخرین دراو خود را در تاریخ 29 جولای داشت. دعوت نامه ها به نامزدهایی تعلق پیدا کرد که ممکن است برای روند اولویتهای سرمایه انسانی اکسپرس انتری واجد شرایط باشند.

گرچه نامزدها برای دریافت یک دعوت نامه نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند ، حداقل به یک سال تجربه کاری در یکی از شغلهای زیر نیاز دارند:

  • مدیران سیستم های اطلاعاتی و کامپیوتری(NOC 0213)
  • مهندس کامپیوتر(NOC 2147)
  •  تحلیلگر پایگاه داده و مدیران داده (NOC 2172)
  •  مهندسان نرم افزار و طراحان (NOC 2173)
  •  برنامه نویس کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه متقابل(NOC 2174) طراحان وب و توسعه دهندگان(NOC 2175)

آنها به داشتن یک پروفایل در سیستم اکسپرس انتری نیز نیاز دارند.

افرادی که گزارش علاقمندی (NOI)را از انتاریو دریافت می کنند، 45 روز کاری زمان دارند تا درخواست خود برای گزینش استانی را ثبت کنند.

اگر آنها از سوی انتاریو پذیرفته شوند به طور خودکار 600 امتیاز به امتیازشان در سیستم رتبه بندی جامع(CRS) اضافه می شود. این افزایش امتیاز تضمین می کند که آنها در اولین دراو اکسپرس انتری دعوت نامه درخواست(ITA) برای اقامت دائم را دریافت می کنند. این شرایط برای هر فردی که تحت برنامه نامزدی استانی کانادا(PNP) گزینش شود برقرار خواهد بود.

مطلب مرتبط
اگر تصمیم به لغو اقامت دائم شما گرفته شده چگونه درخواست تجدید نظر کنید؟

انتاریو هنوز تعدادNOI های صادر شده  و CRS مورد نیاز در این دارو را منتشر نکرده است. جزئیات بیشتر پس از در دسترس قرار گرفتن آنها اعلام خواهد شد.

چطور برای یک دراو حوزه تکنولوژی انتاریو دعوت شویم

اولین گام برای تایید صلاحیت تحت دراو تکنولوژی OINP ایجاد پروفایلی در سیستم اکسپرس انتری کانادا است.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای سه برنامه مهاجرتی دسته اقتصادی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارتهای تخصصی فدرال، و دسته تجربه کانادایی. روند اولویت سرمایه انسانی انتاریو نامزدهای برنامه نیروی کار متخصص فدرال و دسته تجربه کانادایی را به رسمیت می شناسد.

نامزدهای اکسپرس انتری طبق سیستم جامع رتبه بندی (CRS) براساس تحصیلات، تجربه کاری، سن، و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه رتبه بندی می شوند.

دراو تکنولوژی OINP از پول اکسپرس انتری نامزدها، از نیروی کار متخصص حوزه تکنولوژی دعوت می کند تا برای گزینش استانی از انتاریو درخواست دهند.

زمانی که فرایند تکمیل می شود نامزدها فرصت آغاز دوره کاری خود در حوزه تکنولوژی را در انتاریو خواهند داشت.

طبق گفته OINP در یک رسانه، “در طول این فرایند ویژه، ما کمک می کنیم تا بکار گیری استعدادهای برتر از سرتاسر دنیا برای تجارتها راحتتر شود”.